Nicku Carterovi zemřela sestra Bobbie Jean. Zpěvák už přišel o třetího sourozence

Nicku Carterovi zemřela sestra Bobbie Jean. Zpěvák už přišel o třetího sourozence Zdroj: Shutterstock

Bývalý člen hvězdné skupiny Backstreet Boys, Nick Carter, má za sebou velmi smutné Vánoce. 23. prosince 2023 zemřela v pouhých 41 letech jeho sestra Bobbie Jean. Zpěvák Nick Carter tak už bohužel přišel o třetího sourozence. Teprve před rokem zemřel jeho mladší bratr Aaron.

Někdo by řekl, že jde o rodinné prokletí. Zpěvákovi Nicku Carterovi z kapely Backstreet Boys bohužel ve velmi mladém věku zemřel již třetí sourozenec. V roce 2012 odešla na věčnost jeho sestra Leslie. V listopadu 2022 se musel vyrovnat s odchodem mladšího bratra Aarona Cartera, který byl taktéž známý v hudebním světě.

Pouhý jeden den před Vánoci Nicku Carterovi zemřela sestra Bobbie Jean. Bylo jí pouhých 41 let. Smrt této mladé ženy potvrdila severu TMZ její a Nickova máma Jane Carterová. 

Tělo Bobbie Jean nalezli hasiči v sobotu 23. prosince 2023 bez známek života v koupelně jejího domu v Tampě na Floridě. Tato mladá žena byla okamžitě převezena do nemocnice St. Joseph v Tampě, kde ji v 8:02 ráno prohlásil personál nemocnice za mrtvou.

V policejním prohlášení stojí, že v koupelně Bobbie Jean nebyla nalezena žádná narkotika nebo pomůcky k užívání drog. Na jejím těle rovněž nebyly nalezeny stopy po násilí. Příčinu její smrti má tak určit toxikologické vyšetření a pitva.

"Mojí starší sestře Bobbie. Měla jsi skvělý smysl pro humor a divokou duši. Když jsme vyrůstaly, byla jsem tvé miminko a ty jsi byla moje nejlepší kamarádka. Život k tobě nebyl spravedlivý, to vím. Někdy se zdá, že jsi neměla šanci, bez ohledu na cokoliv," napsala na Instagram sestra Bobbie Jean a Nicka Cartera - Angel Carterová.

Zdroj: Instagram.com/angelcharissma, People.com, Usatoday.com
Autor:
Publikováno: 4. 1. 2024 10:16 Nahlásit obsah