Kategorie Ewa Farna

Článek
Ewa Farna ukázala zesvětlené vlasy. Mrkněte, jak jí nový účes sluší
Ewa Farna ukázala zesvětlené vlasy. Mrkněte, jak jí nový účes sluší Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna prochází úžasnou proměnou. Nejen, že má v současnosti nádhernou postavu, ale pyšní se také novou barvou vlasů. Maminka dvouletého syna Artura si svou čokoládově hnědou hřívu nechala výrazně zesvětlit. Její nejnovější fotky na Instagramu dokazují, že jí to neuvěřitelně sekne.
Článek
Ewa Farna představila nový singl Tělo. Mějte své tělo rády, ať je jakékoliv, vzkazuje ostatním ženám a dívkám
Ewa Farna představila nový singl Tělo. Mějte své tělo rády, ať je jakékoliv, vzkazuje ostatním ženám a dívkám “Nejsem obyčejná holka, jsem obyčejná žena, zvyklá na to, co mám i nemám, jsem otevřená změnám,” přesně tak začíná zbrusu nová píseň Ewy Farne s názvem Tělo. Tento song, na kterém se Ewa Farna podílela také autorsky, měl na internetu premiéru v úterý 25. května. Píseň Tělo je navíc předzvěstí Ewina v pořadí pátého českého alba.
Článek
Zpěvačka Ewa Farna se na Instagramu předvedla v rudých šatech. Prozradila také, že bude opět moderovat Ceny Anděl
Zpěvačka Ewa Farna se na Instagramu předvedla v rudých šatech. Prozradila také, že bude opět moderovat Ceny Anděl Zpěvačka česko-polského původu Ewa Farna je v perfektní životní formě. I když je maminkou takřka dvouletého synka Artura, mateřství jí náramně svědčí. Svou božskou postavu nyní předvedla svým fanouškům na Instagramu oděná v červené róbě. Prozradila navíc, že se připravuje na moderování Cen Anděl 2021, které se konají v sobotu 29. května.
Článek
Ewa Farna zhubla a odvážných fotek se nebojí. Nově se odhalila v upnutém body
Ewa Farna zhubla a odvážných fotek se nebojí. Nově se odhalila v upnutém body Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna vypadá nejlépe za svou kariéru. Po porodu svého synka Artura na sobě začala neuvěřitelně makat. Že už dávno nemá boky jako skříň a může se pochlubit dokonalou postavou, dokazuje i nový snímek, který Ewa Farna zveřejnila na svém Instagramu. Fanouškům se ukázala v upnutém body.
Článek
Ewa Farna neuvěřitelně zhubla. Nedržela však žádnou speciální dietu
Ewa Farna neuvěřitelně zhubla. Nedržela však žádnou speciální dietu Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna zveřejnila před pár dny na svém Instagramu fotku, kterou všem vyrazila dech. Oděná do saka přepnutým páskem ukázala svou dokonale štíhlou postavu. Ewa Farna byla přitom dlouhé roky proslulá svými “boky jako skříň”. Jak se jí podařilo, tak výrazně zhubnout?