Kategorie Zdraví a krása

Článek
Tvoří se vám během spánku nadměrné množství slin? Může to být symptomem závažných onemocnění
Tvoří se vám během spánku nadměrné množství slin? Může to být symptomem závažných onemocnění Každému z nás se někdy stalo, že se v noci probudil a polštář byl mokrý od slin. Pokud je to ve vašem případě však pravidlem nežli výjimkou, může se jednat o závažný problém, který je třeba řešit.
Článek
Zápach z úst po ránu trápí spoustu z nás. Víme, jak se jej zbavit
Zápach z úst po ránu trápí spoustu z nás. Víme, jak se jej zbavit Probouzíte se ráno s nepříjemným zápachem z úst? Pak jistě víte, že tento nepěkný odér je hlavním nepřítelem ranních romantických polibků. Jak se ale zápachu z úst, který nás po ránu trápí, zbavit? Máme pro vás několik tipů, které zaručeně zaberou.
Článek
12 nejčastějších dlouhodobých problémů po překonání covidu-19: Až 100 procent vyléčených lidí bojuje s únavou
12 nejčastějších dlouhodobých problémů po překonání covidu-19: Až 100 procent vyléčených lidí bojuje s únavou I když se z onemocnění covid-19 vyléčíte, nemáte vyhráno. Negativní testy na covid nevylučují, že se vám po prodělání koronaviru nevyhnou další zdravotní komplikace. Na dlouhodobé problémy, se kterými se po překonání covidu-19 lidé potýkají, se zaměřili vědci z Indiana University. Zveřejnili seznam 12 nejčastějších z nich. Které potíže to jsou?
Článek
Časté používání balzámu na rty může uškodit. Jeho dlouhodobé používání způsobuje hned několik problémů
Časté používání balzámu na rty může uškodit. Jeho dlouhodobé používání způsobuje hned několik problémů Spočítala jste někdy, kolikrát za den použijete balzám na rty? Je sice pravda, že tento kosmetický přípravek rty zvláční a zjemní, ovšem otázkou je, za jakou cenu. Dlouhodobé a příliš časté používání balzámu na rty vám může naopak uškodit. O jaké problémy konkrétně jde?
Článek
Nový nouzový stav od 15. února: Přinášíme přehled, co se mění
Nový nouzový stav od 15. února: Přinášíme přehled, co se mění Od pondělí 15. února začíná v Česku po dobu 14 dnů platit nový nouzový stav. Ačkoliv stále trvá zákaz vycházení po 21. hodině a neotevřely se všechny obchody a služby, platí nově v rámci protiepidemiologických opatření několik menších změn. Máme pro vás jejich přehled.
Článek
Konec nouzového stavu v Česku. Přehled, co se od pondělí 15. února změní
Konec nouzového stavu v Česku. Přehled, co se od pondělí 15. února změní Nouzový stav v Česku končí v neděli 14. února 2021 v 23:59. Opakované prodloužení nouzového stavu odmítla ve čtvrtek 11. února poslanecká sněmovna. Co vše se s ohledem na konec nouzového stavu v Česku změní? Máme pro vás stručný přehled.
Článek
Ministerstvo zdravotnictví povolilo v Česku užívání léku na covid-19. Bamlanivimab má snižovat riziko těžkého průběhu onemocnění
Ministerstvo zdravotnictví povolilo v Česku užívání léku na covid-19. Bamlanivimab má snižovat riziko těžkého průběhu onemocnění Ministerstvo zdravotnictví na svém oficiálním webu ve čtvrtek 11. února oznámilo, že v Česku dočasně povoluje užívání neregistrovaného léku Bamlanivimab. Toto léčivo od firmy Eli Lilly má snižovat riziko těžkého průběhu při onemocnění covidem-19. Pro koho je tento lék určen a od kolika let se smí používat?
Článek
Trutnov, Sokolov a Cheb. Tři okresy, které vláda uzavře od půlnoci 12. února
Trutnov, Sokolov a Cheb. Tři okresy, které vláda uzavře od půlnoci 12. února Lidé z okresů Cheb, Sokolov a Trutnov budou mít zákaz od půlnoci 12. února vycestovat. Ve čtvrtek 11. února se na tomto opatření shodla česká vláda. Co se týče omezení pohybu v těchto třech českých okresech, budou platit určité výjimky. A to v případě docházení do zaměstnání nebo do školy.
(1015) Načíst více