Kategorie Zdraví a krása

Článek
Dejte si ruce na prsa a budete zdravé
Dejte si ruce na prsa a budete zdravé Boj proti rakovině prsu – to je často skloňované sousloví. Nejlepším způsobem, jak bojovat, je pravidelné samovyšetření každý měsíc a preventivní kontrola na mamologii jednou za půl roku. jednoduše - dávejte si ruce na prsa a budete zdravé!
Článek
Vývoj těhotenských testů. Jak dříve ženy zjišťovaly, že jsou v jiném stavu?
Vývoj těhotenských testů. Jak dříve ženy zjišťovaly, že jsou v jiném stavu? Sdílet radostnou novinu o těhotenství s vašimi blízkými je opravdu snadné. Ovšem zjistit to, že jste skutečně těhotná, tak snadné vždy nebylo. V dnešním světě určit, zda je žena v očekávání, ji stojí akorát jeden výlet do lékárny a pár stovek, jenže jak tomu bylo dříve?
Článek
Proč je pití kávy na prázdný žaludek špatný nápad?
Proč je pití kávy na prázdný žaludek špatný nápad? Mnoho lidí ihned po probuzení sáhne po šálku povzbudivě vonící kávy, aniž by se předtím alespoň trošku nasnídalo. Jenže konzumace kávy na úplně prázdný žaludek může mít nepříjemné zdravotní následky. Jaké?
Článek
Posilněte svůj organismus geniálními účinky vířivky a aromaterapie
Posilněte svůj organismus geniálními účinky vířivky a aromaterapie Voda působí na lidské tělo blahodárně a když jí spojíte s aromaterapií, dokáže opravdu zázraky. Jak vám relaxace ve vířivce prospěje a jaký esenciální olej použít?
Článek
Kosmetické produkty, které vůbec nepomáhají, ale přesto je kupujeme
Kosmetické produkty, které vůbec nepomáhají, ale přesto je kupujeme Někdy naše rozhodnutí ovlivní reklamy, což následně znamená, že nakupujeme spoustu zbytečných krémů, masek a sér, které slibují zázraky. Jenže jak to ve skutečnosti s tím marketingem je? Které z kosmetických produktů vlastně vůbec nepotřebujeme?
Článek
Účinná ochrana před akné - domácí kvasnicová maska
Účinná ochrana před akné - domácí kvasnicová maska Účinná domácí maska, která zatočí s akné? Takových návodů už tu přeci bylo...Ale zkoušeli jste někdy pivovarské kvasnice? Stojí pár korun a přitom poslouží dokonale.
Článek
Co o vašem zdraví vypoví tělesný pach?
Co o vašem zdraví vypoví tělesný pach? I přesto, že je pro někoho pot a tělesný odér ožehavé téma, je nutno dodat, že všichni z nás se potí, a proto není potřeba se těmto tématům vyhýbat. Na druhou stranu zápach našeho potu a celkově lidský pach o našem zdraví také mnoho vypovídá.
Článek
Přírodní všeuměl: ricinový olej
Přírodní všeuměl: ricinový olej Naše doba zažívá boom domácích léčiv. Znovu se vracíme k radám od našich babiček, využíváme léčivou sílu bylinek a zavrhujeme chemické preparáty, které se dají levně a snadno nahradit přírodními produkty. Jedněmi z takových jsou za studena lisované oleje a my se dnes podíváme na ricinový.
Článek
Nemůžete otěhotnět? Zkuste tyto osvědčené jóga cviky
Nemůžete otěhotnět? Zkuste tyto osvědčené jóga cviky Když se partneři společně dohodnout na tom, že by rádi počali miminko, ne vždy to jde tak snadno, jak by si přáli. Některé ženy dokonce nemohou otěhotnět dlouhé roky, a to i přesto, že jsou ony i jejich partneři zcela zdraví. Existují však jóga cviky, které k otěhotnění razantně přispívají.
(866) Načíst více