Kategorie Zdraví a krása

Článek
5 návyků, které vám brání v hubnutí
5 návyků, které vám brání v hubnutí Cítíte se beznadějně, protože ať děláte, co děláte, zhubnout vám jednoduše nejde? Zapomeňte na drastické diety a mučení v posilovně. Začněte u sebe a svých každodenních návyků!
Článek
Jak na krásnou pleť? Namísto odličovacích přípravků používejte kvalitní olej
Jak na krásnou pleť? Namísto odličovacích přípravků používejte kvalitní olej K večernímu odličování na místo speciálních odličovacích přípravků používat kvalitní oleje? Možná, že si řeknete, že je to pěkný nesmysl. Vaše tvář - ať už máte jakýkoliv typ pleti - však díky tomuto jednoduchému úkonu neskutečně prokoukne. A my vám povíme, proč!
Článek
Co všechno s sebou přináší těhotenství po čtyřicítce?
Co všechno s sebou přináší těhotenství po čtyřicítce? Ačkoliv bylo dříve naprosto běžné, že ženy mívaly své první dítě kolem dvaceti let, dnes je trend poněkud odlišný. Starších matek v České republice každoročně stále přibývá a není výjimkou, že žena čeká své první dítě kolem čtyřicítky. Co vás tedy čeká, pokud se rozhodnete mít dítě v pokročilém věku?
Článek
Na první pohled se tyto potraviny tváři zdravě. Měli byste se jim však obloukem vyhnout
Na první pohled se tyto potraviny tváři zdravě. Měli byste se jim však obloukem vyhnout Leckdo by si mohl myslet, že moc dobře ví, které potraviny jsou zdravé a které naopak zdravé nejsou. Ovšem některé potraviny se mohou na první pohled tvářit jako zdraví prospěšné, opak je však pravdou. Ne všechny potraviny, které obchodní řetězce umístí do regálu se zdravou výživou, skutečně zdravé jsou.
Článek
Cítíte stále únavu? Zde jsou 4 důvody, proč tomu tak je
Cítíte stále únavu? Zde jsou 4 důvody, proč tomu tak je Spoustu z nás trápí únava, a to i v případě, že jsme spaly dostatečně dlouho a v noci se nebudily. Proč tomu tak je? Co za tím stojí?
Článek
8 bláznivých věcí, které se dějí s vaším tělem, když jste těhotná
8 bláznivých věcí, které se dějí s vaším tělem, když jste těhotná Těhotenství je úžasná věc. Sama v sobě vytváříte nového, jedinečného človíčka. V ženském těle se při tomto zázraku děje spousta pozoruhodných věcí. Přinášíme osm nejbláznivějších z nich.
Článek
Co se stane, když budete pít týden lák z okurek?
Co se stane, když budete pít týden lák z okurek? Napadlo vás někdy, že pití nálevu ze zavařených okurek je nadmíru zdravé? Dívka jménem Ileana Paules-Bronet se rozhodla tohle tvrzení prozkoumat na vlastní kůži a podstoupila test, při kterém sedm dní pila nálev ze zavařených okurek. A jak to dopadlo?
Článek
Je lakování nehtů škodlivé? Tohle s vámi udělá již po 10 hodinách
Je lakování nehtů škodlivé? Tohle s vámi udělá již po 10 hodinách Alespoň jednou se to stalo každé z nás. Koupíme si krásný lak na nehty, ovšem kýžený výsledek v podobě lesklých a zdravých nehtů, se bohužel nekoná. Místo toho jsou nehty vysušené a v mnoha případech mají i nažloutlý odstín, zejména tedy při použití červeného laku na nehty.
Článek
Existují ženy, které po porodu sní placentu. Co tento nový trend způsobí s tělem?
Existují ženy, které po porodu sní placentu. Co tento nový trend způsobí s tělem? Každé ženě, která se připravuje na porod i mateřství jistě neunikl nový trend – pojídání placenty. Některým ženám při této představě udělá žaludek několik salt a jiné na tuto praktiku z hlediska zdraví nedají dopustit.
(842) Načíst více