Kategorie Zdraví a krása

Článek
Přírodní všelék, který prostě musíte vyzkoušet. Tato bylina léčí nespočet nemocí
Přírodní všelék, který prostě musíte vyzkoušet. Tato bylina léčí nespočet nemocí Farmacie je novodobě nepostradatelnou součástí lidstva. Jenže je to stále chemie, která s sebou nese i stinné stránky, proto je vhodné alespoň v rámci možností užívat čistě přírodní substance, které dokážou pokrýt lehčí ale i závažnější léčbu. Zářným příkladem je ženšen.
Článek
Sexuální anorexie neboli odpor k sexu. Jak se projevuje a proč vzniká?
Sexuální anorexie neboli odpor k sexu. Jak se projevuje a proč vzniká? Říká vám něco pojem sexuální anorexie? Pokud ne, nejste sami. Zjednodušeně lze říci, že se jedná o odpor k sexu. Jak se projevuje a co jej způsobuje, na to se podíváme v následujícím článku.
Článek
Proč je lepší milovat se ráno a ne večer? Díky těmto 5 důvodům si rádi přivstanete
Proč je lepší milovat se ráno a ne večer? Díky těmto 5 důvodům si rádi přivstanete Ačkoliv my ženy rannímu milování příliš nefandíme, muži si v něm libují a my vám dneska ukážeme, že kromě toho, že si tím zpříjemníte vstávání, to má ještě řadu dalších výhod.
Článek
Těhotenství krok po kroku – co vás čeká a nemine v devátém měsíci?
Těhotenství krok po kroku – co vás čeká a nemine v devátém měsíci? A je to tady! Dlouho jste si představovaly, jaké to bude a konečně je to tady. Devátý a poslední měsíc začíná a s ním i odpočítávání chvíle, kdy se vaše devítiměsíční cesta završí a vy se konečně setkáte s človíčkem, kterého jste nosily pod srdcem.
Článek
Pociťujete na sobě již projevy klimakteria?
Pociťujete na sobě již projevy klimakteria? Nadváha, pocení a jiné zdravotní problémy mohou provázet kdykoli v živote každou z nás, pokud vás ale tyto symptomy začnou trápit po čtyřicítce a není to pouze ojedinělý stav, pravděpodobně procházíte obdobím klimakteria.
Článek
Pokud trpíte nespavostí, vypadáváním vlasů a lámavostí nehtů, zařaďte do svého jídelníčku tento domácí lék a je po problému
Pokud trpíte nespavostí, vypadáváním vlasů a lámavostí nehtů, zařaďte do svého jídelníčku tento domácí lék a je po problému Případů, kdy lidi trápí potíže se spánkem, ztráta vlasů a lámavé nehty, bohužel stále přibývá. Podle lékařů mají tyto symptomy společného viníka – mohou za to nadledvinky. Jedná se o žlázy, které se nacházejí, jak název napovídá, nad ledvinami a jsou odpovědné za produkci hormonů, jako je adrenalin a steroidy.
Článek
Nikdy nekombinujte tyto potraviny. Způsobí vám zdravotní potíže
Nikdy nekombinujte tyto potraviny. Způsobí vám zdravotní potíže Ovoce a zelenina je pro naše zdraví nesmírně důležitá, avšak některé jejich kombinace mohou nadělat více škody než užitku. Odborníci se shodují, že v určitých případech tyto kombinace mohou být i smrtelné.
Článek
Používáte automatické vysoušeče rukou? Nedělejte to - varuje žena z Kalifornie
Používáte automatické vysoušeče rukou? Nedělejte to - varuje žena z Kalifornie Automatické vysoušeče rukou na veřejných toaletách se zdají být hygieničtější variantou jak si ruce usušit. Někteří si je oproti klasickým papírovým ubrouskům nemohou vynachválit a mylně se domnívají, že se na nich nevyskytují žádné bakterie.
Článek
Těhotenství krok po kroku – co vás čeká a nemine v osmém měsíci?
Těhotenství krok po kroku – co vás čeká a nemine v osmém měsíci? Začíná osmý měsíc těhotenství a při každém pohledu do kalendáře si čím dál tím více uvědomujete, že se blíží chvíle, kdy se konečně stanete maminkou. Na co byste se v tomto měsíci měly připravit?
(904) Načíst více