Kategorie rss-seznam

Článek
Rakytníková zmrzlina: Recept, který vás překvapí svou chutí
Rakytníková zmrzlina: Recept, který vás překvapí svou chutí Z rakytníku si můžete připravit spoustu zdravých a chutných receptů. Už jste ale někdy vyzkoušeli rakytníkovou zmrzlinu? Tato dobrota rozhodně stojí za ochutnání. Je osvěžující a doslova nabitá vitamínem C. Jak si ji tedy připravit?
Článek
Sexbombu z Pobřežní hlídky zničily drogy. Podívejte se, jak Yasmine Bleeth vypadá dnes
Sexbombu z Pobřežní hlídky zničily drogy. Podívejte se, jak Yasmine Bleeth vypadá dnes Sledovali jste v devadesátkách seriál Pobřežní hlídka? V tom případě si jistě pamatujete na to, že k nejvýraznějším postavám patřila krásná brunetka Caroline Holden. Roli této sexy záchranářky z Baywatch ztvárnila herečka Yasmine Bleeth. Rozhodně ale neuvěříte, jak vypadá dnes. Její krásu zničily drogy.
Článek
Její otec je zároveň její gynekolog. Influencerka šokovala tímto přiznáním i videem z prohlídky
Její otec je zároveň její gynekolog. Influencerka šokovala tímto přiznáním i videem z prohlídky Influencerka Isabel Salas pořádně šokovala své sledující na TikToku. Otevřeně totiž přiznala, že její otec je zároveň také její gynekolog. Ze své nedávné gynekologické prohlídky dokonce natočila video, které následně sdílela na sociálních sítích.
Článek
Televizní šéfkuchař Michael Chiarello náhle zemřel na anafylaktický šok. Osudnou mu byla potravinová alergie
Televizní šéfkuchař Michael Chiarello náhle zemřel na anafylaktický šok. Osudnou mu byla potravinová alergie V pouhých 61 letech zemřel v pátek 6. října 2023 slavný americký televizní šéfkuchař Michael Chiarello. Osudnou mu byla akutní alergická reakce, která vyústila do anafylaktického šoku. Kvůli alergické reakci byl dokonce hospitalizován, lékaři mu bohužel již nedokázali pomoci.
Článek
Nová bankovka 5000 Kč se dostane do oběhu koncem října 2023. V čem se liší od předchozích vzorů?
Nová bankovka 5000 Kč se dostane do oběhu koncem října 2023. V čem se liší od předchozích vzorů? Česká národní banka vydá 25. října do oběhu novou pětitisícovou bankovku. Nová bankovka 5000 Kč s letopočtem 2023 doplní dva stávající vzory z let 1999 a 2009, které zůstanou nadále v platnosti. V čem se však ve srovnání s nimi bude pětitisícovka s letopočtem 2023 lišit?
Článek
Modelky z OnlyFans jsou nejlepšími manželkami, tvrdí influencerka. Splňují prý několik kritérií, která chce každý muž
Modelky z OnlyFans jsou nejlepšími manželkami, tvrdí influencerka. Splňují prý několik kritérií, která chce každý muž Platforma OnlyFans je stále populárnější. Modelky, které se zde prezentují, často musí čelit nejrůznějším předsudkům. Že je toto stigma neoprávněné, si myslí influencerka Larissa Sumpani. Podle jejích slov jsou právě ženy z OnlyFans těmi nejlepšími manželkami. Jaké argumenty pro toto tvrzení konkrétně předložila?
Článek
Znamení zvěrokruhu, kterým ve vztahu na vzhledu nezáleží. Krásnýma očima je nedostanete
Znamení zvěrokruhu, kterým ve vztahu na vzhledu nezáleží. Krásnýma očima je nedostanete Někteří lidé upřednostňují v partnerském vztahu nebo během randění fyzický vzhled. Existují však znamení zvěrokruhu, která rozhodně neřeší, jak jejich protějšek vypadá. Kterým hvězdným znamením tedy na vzhledu primárně nezáleží a u svého partnera namísto krásné tvářičky požadují úplně něco jiného?
Článek
Ivana Gottová zpřístupní mistrovu vilu na Bertramce. Veřejnost tak nahlédne do soukromého života Karla Gotta
Ivana Gottová zpřístupní mistrovu vilu na Bertramce. Veřejnost tak nahlédne do soukromého života Karla Gotta Český slavík Karel Gott žil více než 45 let v luxusní vile na pražské Bertramce. V den zpěvákova čtvrtého výročí úmrtí zveřejnila jeho manželka Ivana Gottová na Instagramu zprávu, která potěšila všechny Karlovy příznivce. Ivana Gottová totiž plánuje vilu na Bertramce otevřít veřejnosti. Kdy k tomu dojde?
Článek
Správné stříhání ostružin na podzim je základ. Jedině tak si zajistíte bohatou úrodu v příštím roce
Správné stříhání ostružin na podzim je základ. Jedině tak si zajistíte bohatou úrodu v příštím roce Pěstujete na zahradě ostružiny? Na přelomu září a října nastává ideální čas k jejich prořezání. Jak tedy stříhat ostružiny, abyste si příští rok zajistili bohatou úrodu?
(2374) Načíst více