Kategorie rss-seznam

Článek
Trápí vás akné na zádech nebo v dekoltu? Může za to častá chyba při sprchování
Trápí vás akné na zádech nebo v dekoltu? Může za to častá chyba při sprchování Dělá se vám akné na zádech nebo vás trápí pupínky na krku či v dekoltu? Za akné nebo vyrážku na těle může častá chyba při sprchování, které se nevědomky dopouštíme. Navíc je dobré vědět, že tuto chybu dělají zejména ženy. O co se konkrétně jedná?
Článek
Ženy s velkým zadkem jsou zdravější a inteligentnější, tvrdí britští vědci
Ženy s velkým zadkem jsou zdravější a inteligentnější, tvrdí britští vědci Velké pozadí ženám přináší spoustu benefitů. Nejen, že jsou v očích mužů atraktivnější. Vědci z britské Oxford University nyní přišli se zjištěním, které majitelky větších zadečků opět potěší. K čemu tito výzkumníci došli? Ženy s větší pozadím jsou ve srovnání se svými méně obdařenými vrstevnicemi zdravější a také chytřejší.
Článek
Kvůli zrzavým vlasům a nadváze ji v dětství šikanovali. Z influencerky je sexy kočka, která svým spolužákům vytřela zrak
Kvůli zrzavým vlasům a nadváze ji v dětství šikanovali. Z influencerky je sexy kočka, která svým spolužákům vytřela zrak 31letá Carmen Rouse má desetitisíce příznivců z celého světa. Málokdo tomu uvěří, ale tato sexy influencerka si v dětství a mládí prošla tvrdou šikanou. Její vrstevníci se jí smáli za to, že má zrzavé vlasy a nadváhu. Nyní jim tím, jak vypadá, vytřela zrak.
Článek
Nestihli jsme matematiku a slabikář, prosím dodělat během prázdnin. Vzkaz od učitelky rozzuřil nejednoho rodiče
Nestihli jsme matematiku a slabikář, prosím dodělat během prázdnin. Vzkaz od učitelky rozzuřil nejednoho rodiče Rodičům nejmenované české základní školy přišel na konci školního roku vzkaz od třídní učitelky, který je pořádně nadzvedl ze židle. Učitelka rodičům napsala, že v průběhu školního roku nestihla s žáky dodělat celou matematiku a slabikář, proto si tuto látku mají děti doplnit postupně během letních prázdnin. O této kauze informoval Líný učitel.
Článek
Domácí šípková marmeláda: Recept, který je nabitý zdravím
Domácí šípková marmeláda: Recept, který je nabitý zdravím Šípková marmeláda má nejen neodolatelnou chuť, díky které se budete oblizovat až za ušima. Recept na šípkovou marmeládu, který vám představíme, je také doslova nabitý zdravím. Máme pro vás návod, jaké šípky na marmeládu vybrat a jak si krok za krokem uvařit domácí šípkovou marmeládu, která bude plná vitamínů i delikátní chuti.
Článek
Změna času na zimní 2023 nás čeká poslední říjnovou neděli. Na jaké datum vychází?
Změna času na zimní 2023 nás čeká poslední říjnovou neděli. Na jaké datum vychází? Chcete vědět, kdy se v roce 2023 mění čas na zimní? Změna letního času na zimní 2023 nastane poslední říjnovou neděli. Na jaké datum letos změna času z letního na zimní vychází a jak konkrétně budete muset přenastavit hodiny?
Článek
Bizarní trend 2023: Ženy si lepí falešné pupíky, aby si opticky prodloužily nohy
Bizarní trend 2023: Ženy si lepí falešné pupíky, aby si opticky prodloužily nohy Módní trendy bývají různé. Některé vás osloví, nad některými budete možná nechápavě kroutit hlavou. Bizarně působí také módní hit, který se aktuálně šíří sociálními sítěmi. Ženy si konkrétně nalepují na břicho falešný pupík, aby si opticky prodloužily nohy. Co na tento nápad říkáte?
Článek
Zemřel patolog ze seriálu Námořní vyšetřovací služba. Herec David McCallum se dožil 90 let
Zemřel patolog ze seriálu Námořní vyšetřovací služba. Herec David McCallum se dožil 90 let Fanoušky amerického seriálu Námořní vyšetřovací služba zasáhla velmi smutná zpráva. V pondělí 25. září 2023 zemřel herec David McCallum, který v této legendární kriminálce ztvárnil roli patologa Donalda “Duckyho” Mallarda. O smrti hvězdného herce informoval jeho syn.
Článek
Jak udržet dlouhodobý vztah? Dělejte společně hned několik důležitých věcí
Jak udržet dlouhodobý vztah? Dělejte společně hned několik důležitých věcí Žít v dlouhodobém vztahu, který je krásný, pohodový a spokojený, není automatická záležitost. Aby vám to v partnerství či manželství i po letech klapalo, je třeba jít tomu na proti. Jak tedy udržet dlouhodobý vztah, ve kterém se budete cítit oba krásně? Dělejte s partnerem společně zejména následující věci.
(2365) Načíst více