Kategorie Láska a vztahy

Článek
Žena se ve svatební den oblékla do šatů, ve kterých se vdávala její maminka i babička
Žena se ve svatební den oblékla do šatů, ve kterých se vdávala její maminka i babička Svatba je v našem životě naprosto výjimečným okamžikem. Ovšem může se stát ještě výjimečnějším, když se podobně jako 23letá Američanka Jordan Delgado budete ve svůj den D držet rodinných tradic. Jordan si totiž na svoji svatbu oblékla úplně stejné šaty, ve kterých se vdávala také její maminka a před ní i babička.
Článek
Mrchy mezi námi: ženy rozené v určitém znamení horoskopu s muži nemají slitování
Mrchy mezi námi: ženy rozené v určitém znamení horoskopu s muži nemají slitování Mnoho z nás má ve svém okolí ženy, které lze popsat jedním jednoduchým slovem – mrchy. Jsou to většinou atraktivní ženy, které jsou sebejisté, hrdé a jednají bez slitování. Bohužel ať chceme nebo ne, muži na ně jednoduše letí.
Článek
6 velkých tajemství, o kterých vám muži nikdy neřeknou
6 velkých tajemství, o kterých vám muži nikdy neřeknou Víte všechno o svém protějšku? Nadevšechno miluje svou rodinu, rád si zahraje fotbal nebo zajde s kamarády poklábosit na pivo... Tušila jste ale, že muži mají také svá tajemství, která si nechávají sami pro sebe? Vypátrali jsme některá z nich!
Článek
5 signálů toho, že s vámi váš partner již nechce být
5 signálů toho, že s vámi váš partner již nechce být Máte pocit, že ačkoliv se u vás vůbec nic nezměnilo, váš vztah již není jako dřív a s partnerem se od sebe čím dál tím více odcizujete? Rozchody bohužel ke vztahům patří a není nic horšího, než když přijde jako blesk z čistého nebe. Jak tedy poznat, že s námi náš partner nechce nadále být?
Článek
Muž uhodil svou ženu i dceru kvůli tomu, že kojila před lékařem. Těchto případů jen přibývá…
Muž uhodil svou ženu i dceru kvůli tomu, že kojila před lékařem. Těchto případů jen přibývá… V současné době policie v Novém Mexiku pátrá po muži, který uhodil svou ženu a následně udeřil do hlavičky i svou novorozenou dceru. Proč se dopustil tohoto hrůzného činu? Muž se rozčílil nad tím, že jeho žena kojí dítě před lékařem, tedy mužem.
Článek
Lži, kterým věříme, když chceme znovu randit se svým ex
Lži, kterým věříme, když chceme znovu randit se svým ex Říká se, že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky. Jenže, která z nás se nesnažila znovu dát dohromady se svým ex a slepit kdysi nefungující vztah? I když nám to ostatní vymlouvají, máme nespočet argumentů, proč se svým ex zase randit. Které jsou ty nejčastější? A nejsou to náhodou jenom samé lži?
Článek
Nejextrémnější případy trestání nevěrných žen z celého světa
Nejextrémnější případy trestání nevěrných žen z celého světa Nevěra k partnerským vztahům patří již od pradávna. V každé zemi mají však lidé na nevěru trochu odlišný názor a je úplně jedno, zda nevěrníkem byl muž či žena.
Článek
Jak poznáte, že už svého partnera nemilujete?
Jak poznáte, že už svého partnera nemilujete? Jste se svým partnerem už nějaký ten pátek? A máte pocit, že láska vyprchala a už jste s ním spíš jenom ze zvyku? Jestli se ztotožníte s většinou z následujících bodů, zkuste se nad vaším vztahem zamyslet a popřípadě s ním něco udělat.
Článek
Tři věci, kterých lidé na sklonku života litují nejvíc
Tři věci, kterých lidé na sklonku života litují nejvíc Podzim je bohužel obdobím, kdy kvůli dušičkám a později i Vánocům myslíme na své zesnulé blízké mnohem častěji než jak je tomu v jiných měsících. A právě kvůli vzpomínce na naše milované, kteří tu s námi již nemohou být, je dobré si připomenout, co je na světě důležité.
(229) Načíst více