Kategorie Láska a vztahy

Článek
Jak žárlí muži a jak ženy: Mužům více vadí fyzická nevěra, ženy zase nepřekousnou nevěru emocionální
Jak žárlí muži a jak ženy: Mužům více vadí fyzická nevěra, ženy zase nepřekousnou nevěru emocionální Chováním žen a mužů se celosvětově zabývaly tisíce studií. Rozdíly mezi oběma pohlavími jsou skutečně zásadní a týkají se i rozdílu v žárlení. Vědci se shodují, že muži žárlí jinak než ženy. Mohou za to hlavně rozdíly v emoční rovině a ve vnímání sexuality.
Článek
Svatba snů ruského zápasníka Zaurbka Sidakova se změnila v peklo. Ženich táhl nevěstu za vlasy poté, co odhalil její pikantní minulost
Svatba snů ruského zápasníka Zaurbka Sidakova se změnila v peklo. Ženich táhl nevěstu za vlasy poté, co odhalil její pikantní minulost Měla to být pohádková svatba. Zápasník Zaurbek Sidakov, který měl reprezentovat Rusko na olympijských hrách v roce 2020, jež byly kvůli covidu-19 zrušeny, si koncem letošního srpna vzal za ženu modelku Madinu Plijevu. Pár hodin po obřadu však na novomanželku praskla divoká minulost, což si její muž rozhodně nenechal líbit a dal jí to drsně najevo.
Článek
Kráska a netvor: Tak mnozí označují tuto mladou dvojici
Kráska a netvor: Tak mnozí označují tuto mladou dvojici Že je láska slepá napadne každého, kdo vidí fotografii těchto dvou mladých lidí. Prý to byla láska na první pohled. Poznali se před dvěma lety a bláznivě se do sebe zamilovali. Následovala svatba a nikdo nechápe, kam dala krásná dívka oči, že si za svého životního partnera vybrala právě tohoto muže.
Článek
Zamilovaná dívka Kate Lefler dva roky hledala lásku z baru. Když pana neznámého našla, přišlo obrovské zklamání
Zamilovaná dívka Kate Lefler dva roky hledala lásku z baru. Když pana neznámého našla, přišlo obrovské zklamání Před dvěma lety zavítala 23letá Kate Lefler do baru, kde podle svých slov zažila osudové setkání. Na krátkou chvíli se zde potkala s panem neznámým, který se jí představil jako Adam. Mezi párem přeskočila jiskra. Kate se však už s tímto mužem nesetkala. Jelikož jej nedokázala vyhnat z hlavy, vyhlásila po něm pátrání na Instagramu.
Článek
Partner ji opustil kvůli nadváze. Čtyřnásobná maminka Miriam Blanco zhubla 30 kilogramů a je šťastnější než kdy předtím
Partner ji opustil kvůli nadváze. Čtyřnásobná maminka Miriam Blanco zhubla 30 kilogramů a je šťastnější než kdy předtím Miriam Blanco z amerického Houstonu má za sebou těžké období. Partner a otec jejích dvou dětí se s ní před několika lety rozešel, protože podle něj byla “příliš tlustá” a nechtěl s ní jednoduše ztrácet čas. Miriam v průběhu času zhubla z 99 kilogramů na krásných 69 kilogramů. A nejen to. Našla konečně pravou lásku.
Článek
Kontroverzní svatební pozvánka reaguje na pandemii koronaviru: Svatební hosty dělí dle důležitosti do tří skupin
Kontroverzní svatební pozvánka reaguje na pandemii koronaviru: Svatební hosty dělí dle důležitosti do tří skupin Pandemie koronaviru narušuje snad všechny aspekty našich životů. Výjimkou nejsou ani svatební obřady a hostiny konající se v uzavřeném prostoru, kterých se může zúčastnit pouze omezené množství lidí. V souvislosti s tímto nařízením na internetu koluje kontroverzní pozvánka na svatbu, která dělí svatební hosty hned do tří skupin.
Článek
Lindsey McCaffry nafotila pár při rande naslepo. Při prvním pohledu mezi nimi proběhla elektrizující chemie
Lindsey McCaffry nafotila pár při rande naslepo. Při prvním pohledu mezi nimi proběhla elektrizující chemie Absolvovali jste někdy rande naslepo? Určitě jste se předem báli toho, jak vaše setkání dopadne a zda to nebude jedna velká katastrofa. Rande na slepo bývá plné emocí, proto se fotografka Lindsey McCaffry rozhodla, že jej sama zorganizuje pro vybraný pár. Následně nafotila každičký moment, který mezi dvojicí při prvním setkání proběhl.
Článek
Proč ženy dávají přednost špatným mužům před těmi hodnými: Za vším hledejte hormony
Proč ženy dávají přednost špatným mužům před těmi hodnými: Za vším hledejte hormony Máte pocit, že si stále vybíráte gaunery? Hodní a dobří muži rozhodně nevymřeli, chyba je někde jinde. Ženy si podvědomě vybírají špatné protějšky, kteří mají velké charisma a kteří přitahují problémy, hned z několika důvodů. Na vině jsou zejména ženské hormony a ovulace.
Článek
Jak poznáte, že vás partner podvádí: Podle soukromého detektiva Davida Kinga si všímejte hned několika signálů
Jak poznáte, že vás partner podvádí: Podle soukromého detektiva Davida Kinga si všímejte hned několika signálů Britský majitel soukromé vyšetřovací agentury David King pátrá na zakázku po nevěrnících. Na základě dlouholetých zkušeností prozradil, podle čeho poznáte, že se váš partner zajímá o někoho jiného. Všímat byste si měla hned několika signálů.
(254) Načíst více