Kategorie Láska a vztahy

Článek
Manželka kojí svého manžela. Je to podle vás normální?
Manželka kojí svého manžela. Je to podle vás normální? Kojení je velmi intimní záležitost mezi dítětem a jeho matkou. Ovšem slyšeli jste už o tom, že by manželka kojila svého manžela? Opravdu nejde o sci-fi. Že je normální kojit svého muže si myslí 30letá Američanka Rachel Bailey. Kojení si velmi chválí i proto, že má díky němu ke svému manželovi mnohem blíž. Myslíte si, že je to ještě normální?
Článek
Proč nepíše? 5 důvodů, proč se muži neozývají
Proč nepíše? 5 důvodů, proč se muži neozývají Máte nový objev a domníváte se, že by z toho mohlo být něco víc. Jenže když mu jako první napíšete, dlouho vám neodepisuje nebo se vám neozve vůbec. Zajímá vás, proč vám tento muž sám od sebe nenapíše? Důvodů, proč se vám neozývá, může být hned několik.
Článek
Influencerka chodí jenom s muži, kteří vydělají víc než 5,4 milionu Kč ročně. Na partnery má i další přísné požadavky
Influencerka chodí jenom s muži, kteří vydělají víc než 5,4 milionu Kč ročně. Na partnery má i další přísné požadavky Máte při výběru svého potenciálního partnera nějaké speciální požadavky? I když odpovíte, že ano, rozhodně vás zaskočí přístup influencerky Chloe Amour, která sestavila seznam parametrů, které musí její partner splňovat. Kromě jiného by měl vydělávat v přepočtu nejméně 5,4 milionu Kč ročně.
Článek
Počasí na svatbě a pověry: Co do manželství přinese déšť, sníh, bouřka nebo jasná obloha?
Počasí na svatbě a pověry: Co do manželství přinese déšť, sníh, bouřka nebo jasná obloha? Svatba je významnou událostí v životě dvou lidí, kteří se následně chtějí vydat společnou životní cestou. Již od nepaměti se ke svatbě váže spousta mýtů a pověr, které se týkají i aktuálního svatebního počasí. Co tedy znamená, když vám na svatbě prší, sněží, fouká vítr, přijde bouřka, nebo se naopak těšíte z jasné a slunečné oblohy?
Článek
5 typů mužů, se kterými se do vztahu raději nepouštějte
5 typů mužů, se kterými se do vztahu raději nepouštějte Mohlo by se zdát, že najít toho správného muže do života nemůže být nic složitého. Jenže dáte nám jistě za pravdu, že ačkoliv nejste nikterak náročné, nalezení toho pravého je na bodu mrazu. Do života se vám připlétají jen samí exoti, kterým je lepší se raději obloukem vyhnout.
Článek
Jak udělat, aby se do mě zamiloval? Vyzkoušejte několik osvědčených triků
Jak udělat, aby se do mě zamiloval? Vyzkoušejte několik osvědčených triků Když potkáte konkrétního muže, podlamují se vám kolena, protože se vám líbí? Chtěla byste i vy, aby měl oči jenom pro vás? V tom případě si jistě pokládáte otázku, jak udělat, aby se do vás zamiloval. Vyzkoušejte několik jednoduchých a časem osvědčených triků, s jejichž pomocí se váš muž snů s největší pravděpodobností chytne.
Článek
Žena podala žádost o rozvod kvůli nechutné přezdívce, kterou jí dal manžel. Jeho přístup jí přišel za čarou
Žena podala žádost o rozvod kvůli nechutné přezdívce, kterou jí dal manžel. Jeho přístup jí přišel za čarou Důvody k rozvodu mohou být různé a za ukončením manželství nemusí stát pouze nevěra. Jedna žena podala žádost o rozvod poté, co se dozvěděla, jak hanlivou jí dal manžel přezdívku a jak o ní mluvil před svými kamarády. O tomto manželství s nešťastným koncem informoval portál Ladbible.com.
Článek
Proč partner pokukuje po jiných? Vysvětlení je jednoduché
Proč partner pokukuje po jiných? Vysvětlení je jednoduché Zažila to určitě každá žena a tudíž pravděpodobně i vy samy. Přítel si prohlédne kolemjdoucí ženu a vás to moc nepotěší, nejspíše ho i na to popudlivě upozorníte. Jenže on za to svým způsobem ani nemůže. Pojďme se tedy podívat, proč tomu tak je.
Článek
Nejčastější důvody rozvodu: Rozvodový právník objasnil, o které se jedná
Nejčastější důvody rozvodu: Rozvodový právník objasnil, o které se jedná Když se dva lidé berou, slibují si, že po svém boku zůstanou šťastně až do smrti. Jenže statistiky mluví jinak. V Česku se následně rozvádí každé druhé manželství. Zajímá vás, jaké jsou nejčastější důvody rozvodu? Rozvodový právník Dennis R. Vetrano Jr. na sociálních sítích odhalil, o které se jedná.
(233) Načíst více