Kategorie Láska a vztahy

Článek
Jaké zásadní změny se ve vztahu objeví rok po svatbě?
Jaké zásadní změny se ve vztahu objeví rok po svatbě? Ačkoliv se může zdát, že je svatba jen den, kdy si pár slíbí před svou rodinou a přáteli lásku a věrnost, ve skutečnosti je to jeden z životních milníků, který značí, že již nic nebude jako dřív, a dokonce i osobnosti obou zúčastněných se začínají po svatbě měnit.
Článek
Je váš přítel sobecký? Poznáte to podle vzorce chování
Je váš přítel sobecký? Poznáte to podle vzorce chování Láska má být nesobecká, když milujeme, dáváme partnerovi nejen svou duši, ale i pocit bezpečí, pomoc a důvěru. Bez vzájemného pochopení vztah nikam nevede.
Článek
Vlastnosti, které mají ty nejstabilnější páry. Máte je i vy?
Vlastnosti, které mají ty nejstabilnější páry. Máte je i vy? Milostné vztahy jsou někdy velmi složité. Najít si toho správného partnera, po jehož boku budete kráčet a prodírat se životem není tak jednoduché, a ačkoliv toho druhého bezmezně milujete, jen to někdy nestačí.
Článek
5 věcí, při kterých vás muž nesmí nikdy vidět
5 věcí, při kterých vás muž nesmí nikdy vidět Ačkoliv můžeme my ženy mužům v jistých chvílích připadat jako mystická stvoření, která jsou velmi křehká a jemná, i oni vědí, že jsme pouze bytost z masa a kostí. To však neznamená, že se svým partnerem musíme sdílet úplně vše.
Článek
Jak oslavit Valentýna doma? Máme pro vás několik romantických tipů
Jak oslavit Valentýna doma? Máme pro vás několik romantických tipů Letošní Valentýn bude ve srovnání s předchozími roky jiný. I když jsou aktuálně zavřené restaurace, kina, divadla či wellness centra, máme stále spoustu možností, jak tento svátek všech zamilovaných oslavit. Užijte si Valentýna přímo v pohodlí svého domova. Přinášíme vám několik romantických tipů, jak na to.
Článek
Již v neděli oslavíme svátek sv. Valentýna. Jaká je historie tohoto svátku a jak se slaví dnes?
Již v neděli oslavíme svátek sv. Valentýna. Jaká je historie tohoto svátku a jak se slaví dnes? Již v neděli 14. února tu máme den svatého Valentýna, a ačkoliv se jedná o ryze americký svátek, i u nás se těší velké oblibě. Najdou se však i tací, kteří tento svátek neuznávají a označují jej za něco komerčního. Ať už máte na svátek zamilovaných názor jakýkoliv, pojďte se s námi podívat na to, odkud vlastně tento svátek pochází a jak se slaví v
Článek
Jste tou, o které muži sní? Tyto ženy dokážou muže doslova uhranout
Jste tou, o které muži sní? Tyto ženy dokážou muže doslova uhranout Jste při intimních situacích sebevědomá? Právě to má podle vědců z Belgie velký vliv na váš sexuální život. Vaše sebevědomí ovšem neovlivňuje, jak by se mohlo na první pohled zdát, krásná postava, ale spíše tvář.
Článek
65letá Češka si vzala v Pákistánu 23letého Abdullaha. Seznámili se díky Facebooku
65letá Češka si vzala v Pákistánu 23letého Abdullaha. Seznámili se díky Facebooku Láska nezná věk ani hranice. Důkazem je 65letá učitelka z České republiky, která odjela do Pákistánu za svou láskou, 23letým Abdullahem. Tento pár se seznámil před třemi lety na Facebooku, až v prosinci 2020 se setkal tváří v tvář. Že to mezi Abdullahem a jeho vyvolenou jiskří, svědčí fakt, že dvojice stvrdila svou lásku manželským slibem.
Článek
Dárek k Valentýnu podle znamení zvěrokruhu: Býka dostanete luxusem, Váhy zase romantikou
Dárek k Valentýnu podle znamení zvěrokruhu: Býka dostanete luxusem, Váhy zase romantikou Nevíte, co tentokrát koupit svému partnerovi či partnerce k Valentýnu? Inspirujte se horoskopem. Výběr valentýnského dárku vám usnadní následující tipy na dárky k Valentýnu podle znamení zvěrokruhu. Věříme, že díky nim obdarujete 14. února svou drahou polovičku skutečně dokonalým dárkem.
(267) Načíst více