Kategorie Láska a vztahy

Článek
Láska má celkem pět fází: Do té poslední se dostanou pouze ty nejstabilnější páry
Láska má celkem pět fází: Do té poslední se dostanou pouze ty nejstabilnější páry O lásce se říká, že má spoustu podob. Jelikož je ale láska velmi dynamickým prvkem, má i několik fází. Podle psychologů procházejí všechny páry vývojem. Po prvotní zamilovanosti, kterou zná asi každý z nás, následuje ve vztahu další posun. Do poslední, páté fáze lásky, se však dostanou pouze životní partneři, kteří si byli osudově souzeni.
Článek
Ukrajinská holčička Mila má 8 let a randí s 13letým klukem. Její matka nemá nic proti
Ukrajinská holčička Mila má 8 let a randí s 13letým klukem. Její matka nemá nic proti Ukrajinou aktuálně hýbe skandál, který se týká velmi netradičního vztahu mezi 8letou školačkou Milou Makhanets a jejím 13letým partnerem. Mila, která má na TikToku a Instagramu miliony sledujících, se netají tím, že má partnerský vztah se vším všudy. Její matku, která své malé holčičce jejího chlapce schvaluje, momentálně vyšetřuje policie.
Článek
6 věcí, které jsou pro muže důvodem k rozchodu
6 věcí, které jsou pro muže důvodem k rozchodu Rozchody k lásce bohužel patří a ať už se ve vztahu stalo cokoliv, většinou za to mohou oba dva. I když my ženy se můžeme často cítit ukřivděně, dopouštíme se chyb, které muži jen tak nepřejdou a mnohdy se mohou stát právě důvodem k rozchodu.
Článek
Co kazí váš intimní život? Váš domácí mazlíček
Co kazí váš intimní život? Váš domácí mazlíček Češi jsou považováni za jedny z největších milovníků psů a koček. Zároveň většina těchto mazlíčků s nimi sdílí také jejich postel. A tady je právě ten problém, protože ať už si to páníčci uvědomují nebo ne, kazí jim to intimní život.
Článek
Poznejte chronického nevěrníka. Prozradí ho tyto signály
Poznejte chronického nevěrníka. Prozradí ho tyto signály Pro většinu z nás je nevěra ve vztahu naprosto nepřípustná a ve své podstatě si ani nedokážeme představit, že bychom tímto způsobem své polovičce ublížili. Bohužel však existují muži, kteří ačkoliv jsou po uši zamilovaní, po čase začnou společnost jiné ženy vyhledávat.
Článek
Plus size modelka Leah Stanley má několikanásobně lehčího partnera. Navzdory váhovému rozdílu se k sobě hodí
Plus size modelka Leah Stanley má několikanásobně lehčího partnera. Navzdory váhovému rozdílu se k sobě hodí Plnoštíhlá kráska Leah Stanley z amerického Vermontu si kvůli své váze prošla v dětství nepříjemnou šikanou. Kilogramy navíc jí však nezabránily v tom, aby se měla ráda a svou výjimečnost nevyužila ve svůj prospěch. 32letá Leah Stanley totiž pracuje jako XXL modelka a má partnera, který ji miluje se vším všudy.
Článek
Líbí se vám muži nad padesát? Co vše je dobré o nich vědět
Líbí se vám muži nad padesát? Co vše je dobré o nich vědět Dovršil váš partner nebo muž, se kterým chcete navázat vztah, padesátku? Nebo ji už překročil? O ženách se říká, že jsou přecitlivělé, když se jedná o jejich věk. U mužů je to snad ještě horší. Nedokážou se vyrovnat s tím, že také oni stárnou. Tyto rady vám pomohou zvládnout jejich zvláštní a nepředvídatelnou povahu a osobnost.
Článek
20letá dívka má čtyři partnery, s jedním je těhotná a s dalším zasnoubená. Jak to může fungovat?
20letá dívka má čtyři partnery, s jedním je těhotná a s dalším zasnoubená. Jak to může fungovat? Partnerské vztahy jsou různé. Někteří z nás mají pocit, že našli svého životního partnera. Další věčně hledají svou osudovou lásku. A najdou se i tací, jako 20letá dívka Tory Ojeda, která využila všech příležitostí, které jí život nabídl. V současné době má čtyři partnery, se kterými dokonce společně bydlí. Nepřijde vám to zvláštní?
(129) Načíst více