Kategorie Láska a vztahy

Článek
Víte, po kterém typu ženy prahne váš partner podle znamení horoskopu?
Víte, po kterém typu ženy prahne váš partner podle znamení horoskopu? Jedna z mnoha věcí, ktrerou astrologie dokáže, je poskytnout nám informace o jednotlivých typech mužů a žen, které se vzájemně přitahují a také typy, pro které se nakonec rozhodnou, pokud jde o dlouhodobý vztah. Zdá se, že hvězdy často vědí o lidech víc než my sami.
Článek
Přišel na nevěru své ženy. Pomstil se jí na její narozeninový den...
Přišel na nevěru své ženy. Pomstil se jí na její narozeninový den... Bohužel nevěra se ve vztazích objevuje čím dál tím častěji, a ačkoliv je většinou spojována s muži, ani ženy v tomto směru nejsou svaté. Mnohdy je z jejich strany kvůli většímu citovému zapojení nevěra horší, než jak by tomu bylo ze strany muže.
Článek
Prohlédněte si nejlepší svatební fotografie roku 2017: Zachycují pozoruhodné okamžiky!
Prohlédněte si nejlepší svatební fotografie roku 2017: Zachycují pozoruhodné okamžiky! Pokud chcete mít ze svatby ty nejlepší fotky, vyplatí se, když budete svému svatebnímu fotografovi zcela důvěřovat. Díky tomu tak můžou vzniknout snímky zachycující nezapomenutelné okamžiky, nad kterými se budete moci kochat po zbytek svého života. Ty nejlepší svatební fotky za rok 2017 zveřejnila také organizace Fearless Awards. Co na ně říkáte?
Článek
Jaký je váš partner ve vztahu? Prozradí to o něm jeho malíček!
Jaký je váš partner ve vztahu? Prozradí to o něm jeho malíček! Říká se, že oči jsou oknem do lidské duše. Dáte nám ovšem za pravdu, že i z rukou se toho dá o člověku leccos vyčíst a mnohdy právě naše prsty odhalí tolik věcí, nad kterými nám zůstává rozum stát. Každý z našich prstů je spojený s určitým typem energie a my se dnes podíváme hlouběji na to, co o vašem partnerovi dokáže vypovědět jeho malíček.
Článek
Nevěsta si nechala přešít babiččiny svatební šaty z roku 1962. Reakce její babičky vás dojme!
Nevěsta si nechala přešít babiččiny svatební šaty z roku 1962. Reakce její babičky vás dojme! Tento příběh vám možná vžene slzy do očí, stejně jako hlavním protagonistkám! Když se Američanka Jordyn Jensen of Boise letos v srpnu vdávala, nepořídila si jako většina nevěst své šaty ve svatebním salonu. Nýbrž si nechala přešít babiččiny svatební šaty. Setkání babičky a její vnučky oblečené do "zděděných" svatebních šatů bylo opravdu dojemné!
Článek
Jak zvládnout rozchod? Nedělejte tyto zásadní chyby!
Jak zvládnout rozchod? Nedělejte tyto zásadní chyby! Když vztah končí, je to situace, která není jednoduchá pro žádnou z nás. Občas se může stát, že rozchod přijde ve chvíli, kdy to ani nečekáte a dny předtím jste si ještě vesele plánovala společnou budoucnost. Ta se ale právě vypařila jako obláček dýmu.
Článek
Překvapující pravdy o milování po porodu!
Překvapující pravdy o milování po porodu! Když je novopečená maminka po šestinedělí a přichází čas, kdy by se měla svému manželovi věnovat, může to být pro ni velmi skličující moment, do kterého se příliš nehrne.
Článek
Jak důstojně ukončit vztah, když už nemůžete dál?
Jak důstojně ukončit vztah, když už nemůžete dál? Lidé žijí průměrné vztahy, nejsou ze svých partnerů nijak zvlášť nadšení, přesto s nimi zůstávají měsíce, roky. Proč? Někdy jsou k sobě lidé připoutaní společnou historií. Jindy je to strach ze samoty. Ale v drtivých případech je důvodem neschopnost vztahy ukončit.
Článek
Nevěra - proč podvádíme a jak to zastavit
Nevěra - proč podvádíme a jak to zastavit Pokud vás někdy partner podváděl, víte, že je tato zkušenost nebývale zraňující. Cítíte zradu, zneužití, ponížení - veškeré pochopitelné emoce, které našeho partnera démonizují. "Jak mi to jen mohl udělat?" říkáte si.
(222) Načíst více