Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Tajemstvím odhaleno: Tohle je ideální velikost pánského přirození

Tajemstvím odhaleno: Tohle je ideální velikost pánského přirození Zdroj: Shutterstock

To, jaká je ideální a normální velikost pánské chlouby, je často velmi diskutovaným tématem. Především ženy mívají rozdílné názory. Některé preferují délku, jiné tloušťku. Jaká je tedy ideální norma?       

Každý muž je pyšný na své nádobíčko. Sice se říká, že i s „malým kašpárkem“ se dá hrát velké divadlo, ale pánové, ruku na srdce. Neznám muže, který by se nedmul pýchou nad tím, že je jeho chlouba v normě nebo ji překračuje. Existují ovšem i tací, i když jich je velmi málo, kteří si z velikostí svého přirození hlavu nelámou.   

Zdroj: Shutterstock Podle Medical News Today je výsledkem studií optimální délka pánského přirození v klidu mezi 7,1 až 9,9 centimetrů. Ve vzrušeném stavu je to mezi 12 až 16 centimetry. 

Překvapilo vás toto zjištění? Mnohé ženy se shodují, že více než na délce záleží na zručnosti a schopnosti muže ženu uspokojit. Není zárukou, že muž s velkým přirozením je také dobrým milencem. Takže pánové, pokud nesplňujete tuto délku, nezoufejte. Vše záleží na tom, jak moc dokážete ženu vzrušit a přivést ji i sebe k orgasmu.

Autor:
Publikováno: 27. 11. 2023 14:22 Nahlásit obsah