Kategorie Fetiš

Článek
Paigey Miller pracuje jako „dospělé mimino“. Má téměř pět set stálých zákazníků
Paigey Miller pracuje jako „dospělé mimino“. Má téměř pět set stálých zákazníků Američanka Paigey Miller má velmi nestandardní povolání. Na plný úvazek totiž pracuje jako „dospělé mimino“. Ve svém miminkovském převleku se fotí i natáčí, fotky a videa následně prodává za slušný obnos mužům na internetu. Její příznivci jí dokonce platí pleny a kojeneckou výživu. Je to ještě normální?
Článek
Tyto 4 věci v sexu raději nezkoušejte. V některých případech můžete přijít i o život!
Tyto 4 věci v sexu raději nezkoušejte. V některých případech můžete přijít i o život! Říká se, že se má vyzkoušet všechno, ale ne vždy to platí. Existují věci, do kterých byste se především v sexu neměli bez předešlé domluvy a přípravy pouštět. V opačném případě to totiž může mít katastrofální následky.
Článek
Nejoblíbenější způsoby fetiše: Intimní piercing, chodidla a jiné úchylky
Nejoblíbenější způsoby fetiše: Intimní piercing, chodidla a jiné úchylky Předměty fetiše obvykle bývají tabu a lidé mají problém se k nim přizvat i v důvěrném vztahu. Co zajímalo nás, je jaké největší fetiše patří mezi nejrozšířenější úchylky? Jsou to chodidla, intimní piercing, nebo latexové prádlo?
Článek
Byznys spojený s fetiší: použité kalhotky
Byznys spojený s fetiší: použité kalhotky Zvrhlé potěšení, nebo nenáročná brigáda, která nese? Jak je to s prodejem použitých kalhotek a dá se při něm zachovat intimita?
Článek
Šokující fakta o sexu v lidské i zvířecí říši
Šokující fakta o sexu v lidské i zvířecí říši Víte, kdo všechno si ze zvířecí říše užívá orální sex? Odkud pochází termín „blow job“? A jak se říkalo orálnímu sexu ve starém Řecku? Přečtěte si šokující fakta o sexu a překvapte své okolí nově nabytými znalostmi!
Článek
Sexuální úchylky: Kdy už je to nemoc?
Sexuální úchylky: Kdy už je to nemoc? Většina lidí má nějakou sexuální úchylku. Někdo obvyklou – např. zálibu v tom být submisivní/dominantní a někdo zase kurióznější. Otázkou je, kdy je toto sexuální specifikum ještě nezávadné a neohrožuje nějakým…