Monika Bagárová ukázala maminku. Lidé zůstali v němém úžasu

Monika Bagárová ukázala maminku. Lidé zůstali v němém úžasu Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Monika Bagárová popřála své mamince Monice ke Svátku matek na sociálních sítích a způsobila tím jednu velkou senzaci. Lidé zůstali při pohledu na její maminku v němém úžasu. Spousta z nich navíc napsala, že spíš než zpěvaččina matka vypadá jako její sestra.

„Mami, děkuji. Děkuji, že jsi mě naučila, co je v životě opravdu důležité, že tu pro nás všechny jsi, že se o nás staráš s láskou a dýcháš pro naši rodinu. Že jsi ta nejlepší máma a babička pod sluncem,“ popřála Monika Bagárová své mamince Monice ke Svátku matek, který každoročně slavíme druhou květnovou neděli.

Zpěvačka navíc připojila společnou fotku se svou maminkou, ze které je víc než patrné, po kom podědila krásu. 48letá maminka Moniky Bagárové je kočka a rozhodně na svůj věk nevypadá. Podle názorů ostatních působí spíš jako zpěvaččina starší sestra.

“To je mamka? V kolika vás měla? Ve dvanácti? Krásnou maminku máte,” napsal Monice Bagárové Petr s tím, že její maminka rozhodně nestárne.

“Krasavice. Mamka nestárne, čím dál krásnější,” okomentoval Marian. “Krásná žena a vychovala úžasnou dceru,” přidala se Milena.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika
Autor:
Publikováno: 23. 5. 2024 14:57 Nahlásit obsah