Proč po třicítce vypadáme lépe, než když nám bylo dvacet?

Proč po třicítce vypadáme lépe, než když nám bylo dvacet? Zdroj: Shutterstock

O ženách se říká, že jsou na vrcholu své krásy mírně po třicítce. Pokud jste i vy dozrála do tohoto věku, klidně sama na sobě proveďte srovnávací test. Vezměte svou aktuální fotku a porovnejte ji s fotkou z doby, když vám bylo dvacet. I když má mládí své výhody, jistě teď vypadáte mnohem atraktivněji. V čem vůbec spočívá tajemství vaší zralé krásy?

Jíte zdravěji než dřív

S přibývajícím věkem jste zanevřela na fastfoody. Důsledně se vyhýbáte čokoládě i nezdravým chipsům, které jste ve dvaceti tak milovala. Zvlášť pokud už máte malé děti, začala jste preferovat zdravou a vyváženou stravu, ve které nechybí spousta zeleniny a ovoce. Tento jídelníček má dopad na vaše celkové zdraví i krásu.

Pravidelně se věnujete oblíbenému sportu

Existuje nepsané pravidlo, které říká, že pokud chcete být i po třicítce krásná, měla byste se pravidelně věnovat určité fyzické aktivitě. Jestli jste si toho vědoma a sportujete, protože vás to navíc moc baví, má to na rozvoj vaší fyzické krásy obrovský dopad. Takové dvacítky vám pak v atraktivitě nesahají ani po kotníky.

Zdroj: Shutterstock

Snažíte se rozvíjet ve všech směrech

Víte, co od života chcete. Kromě práce a rodiny nezapomínáte ani sama na sebe a na to, co vás baví. Snažíte se stále rozvíjet. Některé ženy po třicítce si dálkově doplňují studium, snaží se ve své práci dále profesně vzdělávat, anebo se zapisují do nejrůznějších kurzů osobního rozvoje. Tato cílevědomost z vás dělá neuvěřitelně atraktivní ženu.

Nešetříte na sobě

Ženy po třicítce jsou známé tím, že se o svůj vzhled starají s tou nejvyšší péčí. V jejich základní výbavě tak nesmí chybět opravdu kvalitní pleťová a tělová kosmetika, za kterou jsou ochotny utratit nemalé peníze.

Třicetileté ženy totiž už dávno vydělávají, takže si do sebe můžou dovolit investovat. A rozhodně se tolik nerozmýšlejí nad cenou, jde jim hlavně o kvalitu. Pravidelně si tak dopřejí i profesionální služby kosmetičky nebo kadeřnice, což má obrovský dopad na jejich výsledný vzhled.

Snažíte se déle spát

Kde jsou ty doby, kdy jste na diskotékách, v barech nebo dalších podnicích trávila páteční a sobotní večery a noci. Po třicítce už spíš toužíte po klidu a hýření už není rozhodně pro vás. Raději se večer odlíčíte a pokud děti dovolí, dopřejete si vydatný spánek, který je základním tajemstvím vaší krásy.

Zdroj: Shutterstock

Ze svých nedostatků už nemáte žádné mindráky

Ženy po třicítce jsou ve srovnání s dvacetiletými slečnami vyzrálými osobnostmi. Tyto ženy jsou už samy se sebou srovnané. Berou se takové, jaké jsou. A to se svými přednostmi i nedostatky. Z nedokonalostí svého těla už nemají žádné mindráky, naopak je dovedou využít ve svůj prospěch.

Jste sebevědomější než dřív

Když srovnáte sama sebe po třicítce s dobou, když vám bylo dvacet, souhlasíte s tvrzením, že vám narostlo sebevědomí? Právě ženy po třicítce si už dokážou udělat jasný názor na jakoukoliv věc. A svůj názor umí bez ostychu předložit ostatním.

Sebevědomí a individualita se odráží i ve stylu oblékání třicetiletých žen. Jejich styl je už jasně vyhraněný a má nádech elegance. Co může být atraktivnější?

Autor:
Publikováno: 26. 5. 2022 12:49 Nahlásit obsah