Pět věcí, které my ženy děláme, a muži z nich šílí

Pět věcí, které my ženy děláme, a muži z nich šílí Zdroj: Shutterstock

My ženy jsme pro muže naprosto nevyzpytatelné, ale především okouzlující bytosti, bez kterých jednoduše nemohou být. Ačkoliv samy o sobě jsme neodolatelné, existuje pět věcí, které na nás muži milují a kterými na každého z nich zapůsobíme i beze slov. Které to jsou?

Pohled přes rameno

Jakmile se žena jen lehce otočí a podívá se na svého milého přes rameno jen tak ledabyle koutkem oka, je to něco magického, co každého muže přitahuje jako magnet.

Kousání rtů

Rty jsou jednou z nejerotičtějších částí na ženském těle, a pokud si žena lehce své hebké a šťavnaté rty skousne, muž okamžitě zbystří a je lapen do pasti. Nesmíte však nic přehánět, jedná se pouze o lehké skousnutí, nikoliv okusování. 

Sebevědomí

Spousta mužů se shodla na tom, že jedna z věcí, která je na ženách nesmírně přitahuje, je jejich zdravé sebevědomí. To, když si žena věří a je si vědoma toho, jakou má hodnotu. Naopak, když je žena až přehnaně sebevědomá a zahleděná jen do sebe, je to pro muže spíše odpudivé.

Zdroj: Shutterstock

Úsměv

Není totiž nic roztomilejšího, než když se žena dokáže upřímně a široce usmívat. Muži milují veselé a energické ženy, které se nebojí projevit své emoce naplno a nejsou až příliš upjaté. 

Pozornost

Jakmile se žena muži věnuje na sto procent, naslouchá mu a zajímá ji každé slovo, co vypustí z úst, je to známka toho, že jí na něm záleží. Když se mu ještě dívá upřeně do očí a na jeho rty, uvnitř doslova jásá štěstím.

Autor:
Publikováno: 30. 3. 2021 20:08 Nahlásit obsah