Kategorie Gesta

Článek
Řeč těla - jaké jsou návyky úspěšných lidí
Řeč těla - jaké jsou návyky úspěšných lidí Říká se, že naše tělo má svůj vlastní jazyk a někdy dokážeme tělem mluvit hlasitěji a zřetelněji než slovy. Nedávné studie ukázaly, že lidé, kteří vědí jak efektivně komunikovat pomocí neverbálních signálů, mají vyšší úroveň emoční inteligence.
Článek
Něco pro muže: drobnosti, které pro ženu znamenají víc, než byste čekali
Něco pro muže: drobnosti, které pro ženu znamenají víc, než byste čekali Velká gesta a dary nejsou nevítané! Dnes to ale o materiálních předmětech, které ve skutečnosti neukážou, jak moc vám na ženě záleží, nebude. Existuje totiž několik gest, které jsou pro ženu mnohem víc než všechny drahokamy na světě.
Článek
Je pro vašeho partnera přirozené tohle chování? V tom případě ho nikdy neopouštějte
Je pro vašeho partnera přirozené tohle chování? V tom případě ho nikdy neopouštějte Bohužel mnoho mladých žen má o mužích zkreslené mínění. Mají pocit, že je musí jejich partner finančně zabezpečit, mít dokonale vyrýsované tělo a zahrnovat je dárky. Pro všechny tyto ženy máme špatnou zprávu, ačkoliv je to krásná pohádka, není ani trochu reálná.
Článek
Je do vás opravdu zamilovaný? Podle těchto projevů to poznáte hravě
Je do vás opravdu zamilovaný? Podle těchto projevů to poznáte hravě Má mě rád, nebo mě nemá rád? Dárky nebo květiny darované od muže nemusí vždy znamenat, že dotyčnému na nás záleží tak, jak bychom si představovaly. Jak tedy poznat, že nás náš vyvolený opravdu a bezpodmínečně miluje? Prozradí to těchto 8 věcí!
Článek
Jak pejsci projevují svou lásku? Těmito gesty a signály!
Jak pejsci projevují svou lásku? Těmito gesty a signály! Jakýkoliv milovník psů vám potvrdí, že pořízení štěňátka bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v jeho životě. Člověk tím získá toho nejcennějšího parťáka, jakého si můžete jen představit.
Článek
8 gest, které dělá jen pravý gentleman!
8 gest, které dělá jen pravý gentleman! Dnešní moderní dívky věří, že praví gentlemani a rytíři existují už jen v knihách nebo filmech. My vás ale dneska chceme ujistit v tom, že to tak ve skutečnosti vůbec není, protože stále tento typ mužů v našem světě můžete potkat.
Článek
Čtenářka píše: Muži, ženy a vztahy
Čtenářka píše: Muži, ženy a vztahy Muži, ženy a vztahy otázky a odpovědi. Proč jsou maličkosti a gesta tak důležitá?
Článek
Muži versus ženy: body language
Muži versus ženy: body language Řeč těla je důležitým a často rozhodujícím faktorem v komunikaci, který prozrazuje něco o našem charakteru a emocích. V tom, jaké tělesné signály vysíláme, je ukryto naše aktuální cítění. Například, pokud o něčem…