Kategorie Gesta

Článek
Je do vás zamilovaný? Podle těchto projevů to poznáte hravě
Je do vás zamilovaný? Podle těchto projevů to poznáte hravě Má mě rád, nebo mě nemá rád? Dárky nebo květiny darované od muže nemusí vždy znamenat, že dotyčnému na nás záleží tak, jak bychom si představovaly. Jak tedy poznat, že nás náš vyvolený opravdu a bezpodmínečně miluje? Prozradí to těchto 8 věcí!
Článek
Jak pejsci projevují svou lásku? Těmito jednoduchými gesty a signály!
Jak pejsci projevují svou lásku? Těmito jednoduchými gesty a signály! Jakýkoliv milovník psů vám potvrdí, že pořízení štěňátka bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v jeho životě. Člověk tím získá toho nejcennějšího parťáka, jakého si můžete jen představit.
Článek
8 gest, které dělá jen pravý gentleman!
8 gest, které dělá jen pravý gentleman! Dnešní moderní dívky věří, že praví gentlemani a rytíři existují už jen v knihách nebo filmech. My vás ale dneska chceme ujistit v tom, že to tak ve skutečnosti vůbec není, protože stále tento typ mužů v našem světě můžete potkat.
Článek
Řeč těla - 7 návyků úspěšných lidí!
Řeč těla - 7 návyků úspěšných lidí! Říká se, že naše tělo má svůj vlastní jazyk a někdy dokážeme tělem mluvit hlasitěji a zřetelněji než slovy. Nedávné studie ukázaly, že lidé, kteří vědí jak efektivně komunikovat pomocí neverbálních signálů, mají vyšší úroveň emoční inteligence.
Článek
Čtenářka píše: Muži, ženy a vztahy
Čtenářka píše: Muži, ženy a vztahy Muži, ženy a vztahy otázky a odpovědi. Proč jsou maličkosti a gesta tak důležitá?
Článek
Muži versus ženy: body language
Muži versus ženy: body language Řeč těla je důležitým a často rozhodujícím faktorem v komunikaci, který prozrazuje něco o našem charakteru a emocích. V tom, jaké tělesné signály vysíláme, je ukryto naše aktuální cítění. Například, pokud o něčem…