Osm gest, které dělá pouze pravý gentleman

Osm gest, které dělá pouze pravý gentleman Zdroj: Shutterstock

Dnešní moderní dívky věří, že praví gentlemani a rytíři existují už jen v knihách nebo filmech. My vás ale dneska chceme ujistit v tom, že to tak ve skutečnosti vůbec není, protože stále tento typ mužů v našem světě můžete potkat.

Proto jsme si pro vás připravili seznam 8 gest, které takovýto muž dělá a my ženy bychom je neměly přehlížet, spíše naopak.

Otevírá vám dveře

Muž, který není líný vyjít z auta dříve než jeho přítelkyně či žena a otevřít jí dveře, je jistě pozorný a navíc i dobře vychovaný. Toto gesto znamená, že je pro něj důležité, aby se jeho žena cítila vedle něj bezpečně a pohodlně. Ačkoliv se může toto gesto na první pohled zdát bezvýznamné, jistě jej každá žena ocení.

Přenechá vám poslední sousto

Říká se, že láska prochází žaludkem a bez ohledu na to, jak to zní banálně, je to pravda. Pokud muž přenechá poslední kousek jídla své vyvolené, znamená to, že ji upřímně miluje a rád se o ni stará. A věřte nám, že najít muže, který by nechal kousek svého vytouženého jídla někomu jinému, je velký problém.

Zdroj: Shutterstock

Tráví spoustu času s vaší rodinou

Jestliže vašeho partnera opravdu zajímají vaše fotky z dětství, vtipné příběhy o vás a vašich sourozencích a dobrovolně se rozhodl s vámi a vaší rodinou trávit čas raději, než aby šel za kamarády si třeba zahrát fotbal, můžete si být jistá, že tohle je ten pravý! Dokonce i malá gesta směrem k vaší rodině poukazují na to, že vás bezmezně miluje a také vaši rodinu, protože si uvědomuje, že rodina je pro každého ta nejdůležitější věc na světě.

Představuje vás všem

Opravdový gentleman by nikdy nenechal svou polovičku, aby se cítila jakkoliv nepříjemně. O to víc, když by tento pocit mohl jednoduchým představením odplavit pryč. Není totiž nic horšího, než když žena stojí vedle svého muže a pozoruje, jak se baví se svým známým, kterého ona nezná – tím se dostává do velmi nepříjemné situace a v tento moment ji nezbývá nic jiného, než jen postávat jako solný sloup.

Dává vám dárky jen tak

Dnešní muži nepotřebují zvláštní příležitost, aby mohli ženě poslat květinu nebo jakýkoliv jiný dárek. Může to být jen proto, že když šel z práce domů, uviděl květinu, vzpomenul si na svou přítelkyni, maminku nebo blízkou kamarádku a rozhodl se ji koupit, aby této ženě udělal radost a vyloudil jí úsměv na tváři.

Líbá vás na čelo

Pokud vám váš přítel projevu svou náklonnost v podobě polibků na čelo, znamená to, že na vás velmi lpí. V tomto polibku vám dává najevo, co k vám cítí a že je s vámi neuvěřitelně šťastný.

Zdroj: Shutterstock

Vždy vás chrání

Je to opravdu malé gesto, kterého si většina žen ani nevšimne. Nicméně, jde o to, že vás nikdy nenechá jít po chodníku tak, abyste byla k silnici. Vždy si tedy vybere vnější stranu chodníku a to jen proto, aby vás ochránil a to za každé situace. Bez jakýchkoliv pochybností, tohle je gesto skutečných gentlemanů!

Dá vám svůj kabát

Samozřejmě že je tohle takové menší klišé, jenže pokud vám muž dá svůj kabát, když je vám zima, značí to dobře vychovaného člověka, kterému na vás záleží.

Autor:
Publikováno: 15. 3. 2022 15:21 Nahlásit obsah