Trendy letní manikúra 2023: Vsaďte na modré odstíny

Trendy letní manikúra 2023: Vsaďte na modré odstíny Zdroj: Shutterstock

Léto 2023 je v plném proudu. Zajímá vás, jaké se teď nosí nehty a hledáte inspiraci? K trendům letní manikúry 2023 patří modré odstíny. Nemusíte okamžitě běžet na profesionální manikúru, stačí si koupit ty správné laky na nehty. Dáme vám tipy na trendy odstíny modré, které letošní léto rozhodně stojí za vyzkoušení!

Letním hitem jsou tyrkysové, akvamarínové a azurové nehty

Mezi hlavní trendy letní manikúry 2023 patří zejména tyrkysové nehty. Vsadit můžete také na azurové nebo akvamarínové laky na nehty, které svými odstíny připomínají průzračné moře.

Tyrkysové, akvamarínové nebo azurové nehty představují skvělou letní manikúrou, která se skvěle nosí na dovolené u moře. Můžete je mít i tzv. “na doma” a připomínat si jejich prostřednictvím, jak jste se koupala v křišťálově čisté mořské vodě.

Odstíny v barvě moře ladí s opálenou pokožkou

Čím jsou azurové, akvamarínové nebo tyrkysové nehty jedinečné? V jejich případě oceníte, že skvěle ladí s opálenou pokožkou. Právě proto si tyto odstíny modré letos v létě na svých nehtech oblíbily i některé známé ženy. A to například zpěvačka Dara Rolins nebo tenistka Dominika Navara Cibulková.

Zdroj: Shutterstock K trendům letní manikúry 2023 patří i levandulové a denimové odstíny

Kromě manikúry v barvě moře se letošní léto nosí nehty, které připomínají denim, nebo chcete-li džínovinu. V tomto případě sáhněte po laku na nehty, který má levandulový, tmavě modrý nebo modrošedý odstín. 

Vybrala jste si lak na nehty v konkrétním modrém odstínu? Po jeho nanesení své nehty už nikterak nezdobte, podtrhnete tak přirozenou krásu svých nehtů. Právě v trendy letní manikúře 2023 totiž platí, že méně je někdy více.   

Zdroj: Myimperfectlife.com, Cosmopolitan.com, Feminity.zoznam.sk
Autor:
Publikováno: 21. 8. 2023 09:28 Nahlásit obsah