Žhavý vlasový trend roku 2024: Objemné a nadýchané účesy

Žhavý vlasový trend roku 2024: Objemné a nadýchané účesy Zdroj: Shutterstock

Odhoďte žehličku, zapomeňte na rovné vlasy a dejte přednost objemným vlnám, v nichž rozhodně vyniknete. Objemné dámské účesy totiž patří k nejžhavějším vlasovým trendům letošního roku. Co rozhodně dodat? Tento trend si zamilují ženy všech věkových kategorií!

Když modelka a podnikatelka Kylie Jenner nedávno vyrazila na přehlídku Jeana Paula Gaultiera v Paříži, všem spadla brada. Předvedla se totiž v objemných vlnách, čímž mimo jiné naznačila, že tento dámský účes bude staronovým hitem.

O několik týdnů později ji následovala také zpěvačka Miley Cyrus, která v objemném účesu zazářila na předávání hudebních cen Grammy. Bylo tak více než zjevné, že rok 2024 bude patřit objemu.

Jak už jsme uvedli, objemné vlny a nadýchané dámské účesy jsou staronovým hitem, který se opět vrací na výsluní. Velké glamour vlny v minulosti nosila například Julia Roberts, která jako Vivien zazářila ve slavném snímku Pretty Woman.

Zdroj: Shutterstock Chcete dosáhnout objemného a nafoukaného účesu, který v letošním roce patří ke žhavým vlasovým trendům? Zvládnete to rozhodně i v pohodlí domova s využitím fénu a kulatého kartáče. K objemným vlnám vám dopomůže také kulmofén. V neposlední řadě plné a objemné vlny zajistí i natáčky.

Co na tento staronový vlasový trend říkáte? Jste ráda, že se opět vrací na výsluní, anebo budete stále dávat přednost rovným vyžehleným vlasům? Napište nám svůj názor do komentářů. 

Zdroj: Blesk.cz, Prezenu.joj.sk
Autor:
Publikováno: 28. 2. 2024 14:43 Nahlásit obsah