Kategorie Účesy

Článek
Žena prošla neuvěřitelnou proměnou: A stačilo jenom ostříhat vlasy
Žena prošla neuvěřitelnou proměnou: A stačilo jenom ostříhat vlasy Že jsou dlouhé vlasy korunou krásy? Nemusí to být pokaždé pravda. Dokazuje to i případ Američanky Holly, která se rozhodla před svatbou shodit svou zanedbanou hřívu. A že se jí to opravdu vyplatilo. Z šedé myšky se rázem stala krásná žena!
Článek
5 zaplétaných účesů, které zvládnete i vy
5 zaplétaných účesů, které zvládnete i vy Chcete se blýsknout nevšedním účesem? Ať už máte dlouhé nebo polodlouhé vlasy, vyzkoušet můžete třeba zaplétané účesy, které se v poslední době opět těší velké oblibě. Velký plusem je, že vlasy si tímto způsobem zvládnete upravit hravě sama a navíc - při správné kombinaci oblečení - můžete působit jak elegantním, tak ležérním dojmem.
Článek
Balayage: Nejžhavější vlasový trend letošního roku
Balayage: Nejžhavější vlasový trend letošního roku Balayage patří bezesporu k nejžhavějším vlasovým hitům letošního roku. Tato trendy barvicí technika, která ve výsledku vypadá velmi přirozeně, je vhodná prakticky pro všechny ženy – ať už blondýnky, rusovlásky nebo brunetky.
Článek
Čtenářka píše: Světlé vlasy i bez barvení!
Čtenářka píše: Světlé vlasy i bez barvení! Chtěla byste mít o pár odstínů světlejší blond a nechcete používat barvu na vlasy? Zde najdete několik babských rad, které vám poradí, jak na to.
(51) Načíst více