Kategorie Trendy

Článek
Oživte si domov motivem kaktusů: Vymalujte si jimi stěny
Oživte si domov motivem kaktusů: Vymalujte si jimi stěny Motivy kaktusů nebyly v českých interiérech nikdy tak trendy, jako jsou nyní. Kaktusy najdete všude: na polštářích, na kuchyňských utěrkách i na obrazech. Velmi módní jsou i keramické dekorace ve tvaru kaktusu. V moderních interiérech si prostřednictvím kaktusů můžete vlastnoručně vyzdobit i celé stěny. Co vše k tomu potřebujete?
Článek
Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost
Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost Průměrná žena si za svůj život koupí 469 párů bot, z toho 19 párů nikdy neobuje. Říká to alespoň výzkum společnosti Gocompare.com, která zkoumala nákupní chování 3 tisíc amerických žen. Ty byly schopny za celoživotní obutí utratit až 25 tisíc dolarů! Zkuste se jimi inspirovat a přečtěte si, které boty by neměly ve vaší skříni rozhodně chybět.
Článek
To musíte vidět! Chlupaté boty dobývají svět!
To musíte vidět! Chlupaté boty dobývají svět! Myslíte si, že vás ve světě bot nemůže nic překvapit? Tímto článkem vás jistě vyvedeme z omylu! Mnoho lidí si myslí, že se s botami nedá úplně tak experimentovat jako třeba s jinými kousky oblečení. Světový designéři si s tímto však hlavu nelámou a řídí se pravidlem, když už, tak pořádně!
Článek
Vlasy alà mořská víla jsou hitem sezóny!
Vlasy alà mořská víla jsou hitem sezóny! Barevné vlasy letos frčí! Čím barevnější, tím lepší! A protože se tohoto pravidla chytlo docela mnoho žen, začalo se jim říkat Arielky! Tato přezdívka by se měla však obohatit ještě o slovo „duhové", jelikož jejich vlasy opravdu září všemi barvami! Podívejte se, jak vlastně vznikají takové vílí vlasy!
Článek
Dokonalé letní outfity!
Dokonalé letní outfity! Léto je v plném proudu, jeden horký den střídá druhý. Máte dilema, co si v těchto dnech obléknout? Podívejte se na tyto super letní kombinace! Budete se v nich cítit lehce a pohodlně!
Článek
Nový trend v tetování je výšivka
Nový trend v tetování je výšivka Tak jako se mění trendy v módě nebo v účesech, mění se také trendy v tetování. Stále se vymýšlejí nové a neokoukané motivy. Po oblíbených 3D obrazcích, miniaturních vzorech a tetování, které vypadá, jako namalované vodovkami přichází nový trend. Je to výšivka na kůži.
Článek
Zvonáče hlásí návrat!
Zvonáče hlásí návrat! Móda 70. letech je opět tady! A jejím hlavním prvkem jsou samozřejmě zvonové džíny alias zvonáče! Pamatujete doby, kdy ještě nebyly na světě mrkváče nebo džíny trubky a kdy zvonáče nosil každý bez jediného zaváhání? Já…
Článek
Pryč s podpatky, pořiďte si na léto pohodlné sandálky!
Pryč s podpatky, pořiďte si na léto pohodlné sandálky! Zamilujte si sandálky, jsou hitem letošní sezóny! V teplých letních dnech se v nich budete cítit naprosto báječně. Jestli chcete, aby vaše nohy vypadaly zatraceně sexy, nalakujte nehty sytě červeným lakem, efekt zaručen! Nezapomínejte také na řádnou pedikůru, popraskaná chodidla nejsou v módě!
(23) Načíst více