Kategorie Trendy

Článek
Látkové menstruační vložky se vrací na výsluní: Proč si je dnešní ženy tak oblíbily?
Látkové menstruační vložky se vrací na výsluní: Proč si je dnešní ženy tak oblíbily? Při pohledu na současný trend v oblasti dámské intimní hygieny možná poznamenáte, že se vracíme zpátky do minulosti. Některé ženy totiž na místo jednorázových tamponů a vložek začaly opět používat látkové menstruační vložky. Proč je tato „relikvie minulosti“ tak oblíbená? Hlavním důvodem je šetrnost vůči přírodě a finanční nenáročnost.
Článek
Oživte si domov motivem kaktusů: Vymalujte si jimi stěny
Oživte si domov motivem kaktusů: Vymalujte si jimi stěny Motivy kaktusů nebyly v českých interiérech nikdy tak trendy, jako jsou nyní. Kaktusy najdete všude: na polštářích, na kuchyňských utěrkách i na obrazech. Velmi módní jsou i keramické dekorace ve tvaru kaktusu. V moderních interiérech si prostřednictvím kaktusů můžete vlastnoručně vyzdobit i celé stěny. Co vše k tomu potřebujete?
Článek
Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost
Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost Průměrná žena si za svůj život koupí 469 párů bot, z toho 19 párů nikdy neobuje. Říká to alespoň výzkum společnosti Gocompare.com, která zkoumala nákupní chování 3 tisíc amerických žen. Ty byly schopny za celoživotní obutí utratit až 25 tisíc dolarů! Zkuste se jimi inspirovat a přečtěte si, které boty by neměly ve vaší skříni rozhodně chybět.
Článek
To musíte vidět! Chlupaté boty dobývají svět!
To musíte vidět! Chlupaté boty dobývají svět! Myslíte si, že vás ve světě bot nemůže nic překvapit? Tímto článkem vás jistě vyvedeme z omylu! Mnoho lidí si myslí, že se s botami nedá úplně tak experimentovat jako třeba s jinými kousky oblečení. Světový designéři si s tímto však hlavu nelámou a řídí se pravidlem, když už, tak pořádně!
Článek
Vlasy alà mořská víla jsou hitem sezóny!
Vlasy alà mořská víla jsou hitem sezóny! Barevné vlasy letos frčí! Čím barevnější, tím lepší! A protože se tohoto pravidla chytlo docela mnoho žen, začalo se jim říkat Arielky! Tato přezdívka by se měla však obohatit ještě o slovo „duhové", jelikož jejich vlasy opravdu září všemi barvami! Podívejte se, jak vlastně vznikají takové vílí vlasy!
Článek
Dokonalé letní outfity!
Dokonalé letní outfity! Léto je v plném proudu, jeden horký den střídá druhý. Máte dilema, co si v těchto dnech obléknout? Podívejte se na tyto super letní kombinace! Budete se v nich cítit lehce a pohodlně!
Článek
Nový trend v tetování je výšivka
Nový trend v tetování je výšivka Tak jako se mění trendy v módě nebo v účesech, mění se také trendy v tetování. Stále se vymýšlejí nové a neokoukané motivy. Po oblíbených 3D obrazcích, miniaturních vzorech a tetování, které vypadá, jako namalované vodovkami přichází nový trend. Je to výšivka na kůži.
Článek
Zvonáče hlásí návrat!
Zvonáče hlásí návrat! Móda 70. letech je opět tady! A jejím hlavním prvkem jsou samozřejmě zvonové džíny alias zvonáče! Pamatujete doby, kdy ještě nebyly na světě mrkváče nebo džíny trubky a kdy zvonáče nosil každý bez jediného zaváhání? Já…
(24) Načíst více