Kategorie Trendy

Článek
Pryč s podpatky, pořiďte si na léto pohodlné sandálky!
Pryč s podpatky, pořiďte si na léto pohodlné sandálky! Zamilujte si sandálky, jsou hitem letošní sezóny! V teplých letních dnech se v nich budete cítit naprosto báječně. Jestli chcete, aby vaše nohy vypadaly zatraceně sexy, nalakujte nehty sytě červeným lakem, efekt zaručen! Nezapomínejte také na řádnou pedikůru, popraskaná chodidla nejsou v módě!
Článek
Muži a trendy: Móda, kterou ženy milují a muži nesnášejí
Muži a trendy: Móda, kterou ženy milují a muži nesnášejí Podpatky, malé černé, skinny džíny, nízké šortky. Ačkoliv muži doslova milují některé ženské trendy, móda je pro ně spíše věcí nepochopitelnou. Proč by někdo chtěl nosit nelichotivé šortky s vysokým pasem? Proč by někdo…
Článek
Šílené podpatky celebrit- kdo se ničí nejvíc?
Šílené podpatky celebrit- kdo se ničí nejvíc? Trend ultravysokých podpatků zvládají celebrity s přehledem. Výšce samotného podpatku se pak meze nekladou. Co všechno jsou hvězdy ochotny si obout na nohu, jen aby byly IN?
Článek
Vánoční dekorace – trendy Vánoc 2013
Vánoční dekorace – trendy Vánoc 2013 Vánoce už se pomalu blíží, obchody se plní vánočními dekoracemi a vším dalším potřebným. Chcete se dozvědět, co bude letos na Vánoce IN? Nechte se pro svou vánoční výzdobu inspirovat veletrhem Christmasworld, který se…
Článek
Tetování které dnes letí
Tetování které dnes letí Životní styl, odlišnost, originalita, nápaditost, to vše lze shrnout do jednoho slova - tetování. Nevíte, jakou kérku si vybrat? Pojďte se podívat na nejnovější trendy v tetování.
Článek
Čtenářka píše: Ženy a vlasy
Čtenářka píše: Ženy a vlasy Ještě do nedávna, zdobila mou hlavu blonďatá hříva. Ale časté barvení no a přiznejme si i věk, stres a jiné okolní vlivy způsobily, že mi začaly padat vlasy v dost hojném počtu. Navštívila jsem tedy kadeřnici v dobrém úmyslu…
Článek
Čtenářka píše: Móda 21.století
Čtenářka píše: Móda 21.století Móda, co je to vůbec ta móda? Když pátrám v čase do minulosti, tak pro každé období představovala móda naprosto něco jiného. Zbytečně bych se opakovala sepisováním letopočtů, co pro kterou dobu bylo význačné, ale mě zajímá dnešní doba, dnešní svět.
Článek
Zpět do školy! Inspirujte se podzimními modely pro vysokoškoláky
Zpět do školy! Inspirujte se podzimními modely pro vysokoškoláky Zpět do školy míří sice zatím nižší stupně, ale již za zhruba tři týdny nastane toho období i pro vysokoškoláky. S novým školním rokem je třeba trochu obměnit šatník, co myslíte? Přinášíme skvělé inspirace na podzimní modely pro vysokoškoláky, které podtrhnou jak osobitost, tak i eleganci a nutné pohodlí.
Článek
Gyaru - šílená japonská móda
Gyaru - šílená japonská móda Japonci jsou známí řadou nekonvenčních vynálezů, zlepšovátek, ale i nevšední módou. Kdekoliv jinde na světě by se nejspíš podobný trend neprosadil. V Japonsku se však módní styl nazývaný „gyaru“ těší velké oblibě, především pak u dívek a mladých žen.
(11) Načíst více