Vlasový trend liquid hair je žhavým hitem mezi ženami. Jak se nosí?

Vlasový trend liquid hair je žhavým hitem mezi ženami. Jak se nosí? Zdroj: Shutterstock

Nedáte dopustit na zdravé, lesklé a hladké vlasy, které volně splývají a vypadají jako z reklamy? Přesně takové jsou tekuté vlasy neboli liquid hair, které se staly žhavým hitem mezi ženami po celém světě. Přečtěte si, jak můžete tohoto úžasného vzhledu dosáhnout i vy.

Vlasový trend liquid hair je in mezi světovými celebritami

Pod označením liquid hair si můžeme představit dlouhé či polodlouhé vlasy, které volně splývají, jsou hladké, zdravé a oslnivě lesklé. Tento efekt je tak výrazný, že vlasy připomínají vlhké kadeře. Ale rozhodně si je nepleťte s mokrými nebo nagelovanými účesy! Liquid hair se totiž lesknou i za sucha. 

Tento vlasový trend se těší oblibě zvláště mezi slavnými ženami. Ikonou vlasového trendu liquid hair se stala zvláště hollywoodská herečka Dakota Johnson, která přispěla k popularitě tohoto vlasového stylu po celém světě. 

Také známý kadeřník Mark Townsend stojí za dokonalými liquid hair mnoha celebrit. Spolupracuje například s Aubrey Plaza, Elizabeth Olsen, Riley Keough či Oliviou Wilde. Ačkoliv si tyto hvězdy často mění účesy a barvy, vědí, že nejkrásnější vlasy jsou ty zdravé a lesklé. Proč byste tedy nemohla mít také takové?

Zdroj: Shutterstock

Jak dosáhnout efektu liquid hair?

Nejjednodušším způsobem, jak můžete dosáhnout vzhledu tekutých vlasů neboli liquid hair, je navštívit kadeřníka. Profesionální vlasové kúry a kvalitní střih vaše vlasy ozdraví a dodají jim potřebný lesk. Bez dostatečné hydratace a výživy vlasového vlákna totiž vzhledu liquid hair nikdy nedocílíte.

Kromě návštěvy kadeřníka můžete zkusit správně pečovat o své vlasy i v pohodlí domova. Zásadní je pro vás zvláště používání kvalitních hydratačních nebo vyživujících masek, které vlasy nasytí potřebnými látkami. V dalším kroku vsaďte rovněž na pravidelné používání výživujících olejů na vlasy nebo bezoplachových sér, které rovněž výrazně přispějí k dosažení efektu liquid hair. Nezapomínejte ani na extra výživný jídelníček, který je důležitý pro zdraví a krásu vašich vlasů.

Zdroj: Shutterstock

Tipy a triky pro domácí péči

Hydratační vlasové masky: Investujte do kvalitní hydratační vlasové masky a používejte ji alespoň jednou týdně.

Vyživující vlasové oleje: Po každém mytí aplikujte do svých kadeří vyživující vlasové oleje, které dodají vašim vlasům lesk a pružnost.

Bezoplachová vlasová séra: Používejte bezoplachová vlasová séra, která zaručí dlouhotrvající lesk a zdravý vzhled vašich kadeří.

Zdravý jídelníček: Dbejte na stravu bohatou na vitamíny a minerály, které podporují zdraví vlasů.

Liquid hair není jenom moderním vlasovým trendem, ale také symbolem zdravých a dobře ošetřených vlasů. Ať už se rozhodnete pro profesionální péči u kadeřníka nebo domácí rutinu, podstatná je pravidelná a kvalitní péče o vlasy. Inspirujte se hvězdami jako Dakota Johnson a dodejte svým vlasům nový, oslnivý vzhled!

Zdroj: Whowhatwear.com, Prezenu.joj.sk

Autor:
Publikováno: 14. 6. 2024 11:51 Nahlásit obsah