Kategorie Art/Kultura

Art
Článek
Frontman kapely Rybičky 48 Kuba Ryba jako malý sbíral mince a měl hračku pana Kuřátko. Hudba jej chytla až o mnoho let později
Frontman kapely Rybičky 48 Kuba Ryba jako malý sbíral mince a měl hračku pana Kuřátko. Hudba jej chytla až o mnoho let později Čím chtěl být zpěvák Kuba Ryba z Rybiček 48 jako malý kluk? Rozhodně nesnil o hudební kariéře. Jak frontman této české pop-punkové kapely přiznal, hudba ho chytla až kolem deseti let, kdy začal mít zájem o holky. Že to byl krok správným směrem, se můžete přesvědčit i na velkolepém koncertu Rybiček 48 ve čtvrtek 20. října v pražské O2 areně.
Článek
Tři koncerty, které si nesmíte tento rok rozhodně nechat ujít
Tři koncerty, které si nesmíte tento rok rozhodně nechat ujít Hudební fajnšmekři si v druhé polovině roku 2022 přijdou v Česku rozhodně na své. V hlavním městě Praze se postupně uskuteční tři koncerty, které budou opravdovým zážitkem. O které konkrétně jde? Nenechte si ujít koncert pop-punkových Rybiček 48 20. října, koncert legendárních The Cure 24. října a koncert metalových Nightwish 21. prosince.
Článek
5 největších hitů kapely Rybičky 48: Znáte je všechny?
5 největších hitů kapely Rybičky 48: Znáte je všechny? Česká pop-punková kapela Rybičky 48 má na svém kontě spoustu hitovek. Také na jejich hudbě ujíždíte? Máme pro vás ochutnávku 5 největších hitů této populární kapely, z nichž některé jistě uslyšíte i na jejich koncertě v pražské O2 areně ve čtvrtek 20. října 2022.
Článek
Kapela Rybičky 48 slaví 20 let od vzniku. Svým fanouškům přichystala koncert v O2 areně
Kapela Rybičky 48 slaví 20 let od vzniku. Svým fanouškům přichystala koncert v O2 areně Česká pop-punková kapela Rybičky 48 slaví letos kulaté jubileum. Tato hudební partička založená v roce 2002 sfoukává již 20 svíček na dortu a u této příležitosti si pro své fanoušky připravila opravdovou lahůdku. Jde o velkolepý koncert v pražské O2 areně, který se uskuteční ve čtvrtek 20. října 2022.
Článek
MIZUNO NEON RUN 2022 opět v Praze na Vypichu
MIZUNO NEON RUN 2022 opět v Praze na Vypichu V sobotu 27. srpna zažije pražský Vypich již sedmý ročník speciální sportovní akce, která se stala ve světě fenoménem. Mizuno Neon Run je divoký a šílený zářící zážitek! Tato akce není tak moc o rychlosti, jako spíše o užívání si v noci jasných světel a neonové barvy na tělo pod UV černým světlem se svou rodinou či přáteli.
Článek
Šelmy se chystají do Mostu
Šelmy se chystají do Mostu Unikátní seriál nočních běhů NN NIGHT RUN má před sebou pátý závod seriálu. Ten se otevře 13. srpna v Mostě. Ve městě, kterému se jiné celorepublikové seriály vyhýbají, se letos poběží již poosmé.
Článek
Edith Piaf: Dnes nechci spát sama
Edith Piaf: Dnes nechci spát sama Inscenace Edith Piaf: Dnes nechci spát sama mapuje životní příběh světově proslulé zpěvačky a je protkaná jejími nesmrtelnými písněmi. Na své pražské domovské scéně je od prvního uvedení v roce 2018 představení pravidelně beznadějně vyprodané a úspěch sklízí i na zájezdech po celé republice.
Článek
Americká filmová hvězda John Malkovich přijede 26. července do Kroměříže. V rozhovoru prozradil, jak se těší
Americká filmová hvězda John Malkovich přijede 26. července do Kroměříže. V rozhovoru prozradil, jak se těší Slavný hollywoodský herec John Malkovich se 26. července představí v Podzámecké zahradě v Kroměříži. A to v rámci divadelního představení The Music Critic, se kterým již na jiném místě Česka nevystoupí. John Malkovich nám v rozhovoru přiblížil nejen tento divadelní projekt. Svěřil se také, jaký osobní vztah má k Brnu či Karlovým Varům.
Článek
Baletní megahvězda NATALIA OSIPOVA vystoupí v Kroměříži!
Baletní megahvězda NATALIA OSIPOVA vystoupí v Kroměříži! Principálka Londýnského Královského Baletu a nejuznávanější primabalerína současnosti, Natalia Osipova, vystoupí poprvé v ČR v premiéře nového představení Force of Nature. Představení se uskuteční 23. července 2022 v zahradách Arcibiskupského zámku Kroměříž. Osipova tak nahradí zraněného Polunina, který zde měl vystoupit v představení Rasputin.
(77) Načíst více