NN Night Run a Běh proti rakovině prsu běží do Českých Budějovic

NN Night Run a Běh proti rakovině prsu běží do Českých Budějovic Zdroj: night-run.cz

NN Night Run míří do finále. Prvního října se budou konat České Budějovice, kde bude start a cíl v samotném centru města 1. 10. 2022.

Centrum závodu a vlastně všeho sobotního dění bude na Náměstí Přemysla Otakara II. Děti si na závodech PEPCO kids cupu zaběhají přímo tam, rodiny si v rámci nesoutěžního Nutrend family runu projdou zejména centrum města a běžci se pak vydají podél řeky Vltavy. Po přeběhnutí mostu jí budou míjet i z druhé strany a pak se vydají směrem od centra, odkud se pak budou okruhem vracet a finišovat budou opět v centru. Tam bude zajisté skvělá atmosféra.

Zdroj: night-run.cz Protože se stmívá čím dál dříve, je třeba počítat s upraveným časovým plánem. Registrace dětských závodníků začne už v půl třetí odpoledne, na trať se pak první děti vydají ve čtyři hodiny. Rodinný běh začne v pět a Avon běh pro zdravá prsa odstartuje již v půl sedmé. O hodinu později se pak běžci vydají na NN Night run na deset kilometrů. Tou dobou už budou pravděpodobně vědět, jak u nich dopadly volby, které se budou tento víkend konat. Výsledek je může pořádně namotivovat k rychlému běhu, ať už to bude pozitivní či negativní motivace.

Už je chladné počasí, a tak přijde vhod hromadná rozcvička, která proběhne před startem „pětky“ i „desítky“ . Mezi jednotlivými běhy se mohou všichni těšit na vystoupení tanečního studia NO LIMIT, kromě toho bude i na jihu Čech k dispozici mnoho stánků partnerů seriálu. U generálního partnera NN nabídnou fotografii ze závodu zdarma a další příjemné aktivity.

Zdroj: night-run.cz Závodníkům, kteří pravidelně běhají závody pod taktovkou Tomáše Pavla, se možná vybaví trasa Innogy Winter Runu. Ta je velmi podobná té, po které se poběží při NN Night Runu. „Podobně jako v jiných městech, kde se běhá Winter Run, i v Českých Budějovicích je trasa Night Runu trochu jiná. Hlavní změnou je samozřejmě start a cíl v centru, poběží se také v opačném směru, takže mnozí běžci ani nemusí poznat, že většinu trasy vlastně znají,“ potvrdil Tomáš Pavel.

Autor:
Publikováno: 26. 9. 2022 14:46 Nahlásit obsah