NN Night Run a Běh proti rakovině se uzavře v Olomouci

NN Night Run a Běh proti rakovině se uzavře v Olomouci Zdroj: night-run.cz

NN Night Run míří do finále. Patnáctého října se NN Night Run bude konat v Olomouci na Výstavišti Flora u pavilonu G.

Centrum závodu a vlastně všeho sobotního dění bude u pavilonu G na Výstavišti Flora již podeváté. Děti si na závodech PEPCO Kids cupu zaběhají přímo tam, rodiny si v rámci nesoutěžního Nutrend family runu proběhnou zejména Smetanovy sady, odkud se pak budou okruhem vracet a finišovat budou opět v centru. Tam bude zajisté skvělá atmosféra.

Protože se stmívá čím dál dříve, je třeba počítat s upraveným časovým plánem. Registrace dětských závodníků začne už v půl třetí odpoledne, na trať se pak první děti vydají v 15:45. Rodinný běh začne v 17:15 a Běh proti rakovině prsu odstartuje již v 18:15. O hodinu později se pak běžci vydají na NN Night run na deset kilometrů.

Zdroj: night-run.cz Už je chladné počasí, a tak přijde vhod hromadná rozcvička, která proběhne před startem „pětky“ i „desítky“. Mezi jednotlivými běhy se mohou všichni těšit na vystoupení různých tanečních skupin, kromě toho bude v hanácké metropoli k dispozici mnoho stánků partnerů seriálu. U generálního partnera NN nabídnou fotografii ze závodu zdarma a další příjemné aktivity.

Závodníkům, kteří pravidelně běhají závody pod taktovkou Tomáše Pavla, se možná vybaví trasa Innogy Winter Runu. Ta je velmi podobná té, po které se poběží při NN Night Runu. Podobně jako v jiných městech, kde se běhá Winter Run, i Olomouci je trasa Night Runu trochu jiná. Hlavní změnou je samozřejmě start a cíl u pavilonu G.

Autor:
Publikováno: 12. 10. 2022 14:00 Nahlásit obsah