NN Night run Ostrava-město ovládnou noční běžci, nebudou chybět dětské a rodinné běhy

NN Night run Ostrava-město ovládnou noční běžci, nebudou chybět dětské a rodinné běhy Zdroj: night-run.cz

Noční zážitkový běh, který pod názvem NN Night run Ostrava odstartuje z Masarykova náměstí, je už tradiční běžeckou událostí, jež spojením své formy a rozsahu nemá obdoby. Také letos z náměstí vyběhnou do potemnělých ulic účastníci hned několika závodních kategorií, a to v sobotu 22.4.2023.

Samotný hlavní závod NN NIGHT RUN, do kterého se každoročně zapojuje zhruba 2000 běžců začíná ve 20:30, přičemž jeho délka je 10 km. Předcházet mu však budou ještě další-kratší-závody.

Už od 16:15 jsou v intervalech za sebou připraveny Alexova velká cena pro hendikepované, dětský Kids cup a rodinný Family Run. V 19:30 pak z Masarykova náměstí odstartuje pětikilometrový Avon Běh za zdravá prsa. Pokud se některý z borců dostatečně cítí, může si dát oba závody. Více než o výkony však půjde o to, užít si nevšední běh v unikátní atmosféře a podpořit dobrou charitativní věc.

Zdroj: night-run.cz Startovné ve všech kategoriích je nastaveno velmi příznivě, konec konců, neměnilo se již 10 let. Pro závodníky jsou rovněž připraveny medaile s motivy kočkovitých šelem nebo lišek.

Veškeré potřebné informace včetně výše jednotlivých druhů startovného, jsou k dispozici na https://night-run.cz/zavody/-206-nn-night-run-ostrava.html

Autor:
Publikováno: 20. 4. 2023 11:00 Nahlásit obsah