Tuto hádanku vyřeší pouze zlomek lidí. Víte, co doplnit na místo otazníku?

Tuto hádanku vyřeší pouze zlomek lidí. Víte, co doplnit na místo otazníku? Zdroj: Tips-and-Tricks.co

Sociálními sítěmi se jako lavina šíří zdánlivě jednoduchá hádanka. Správně vyřešit ji však dokáže pouze zlomek lidí. Tuto hádanku si pozorně prohlédněte a pokuste se ji vyřešit. Víte, co patří na místo otazníku? Poradíme vám, že číslo 6 to rozhodně není.

Portál Tips a Tricks upozornil na záludnou hádanku, která nedá spoustě lidem v online světě spát. Snad každý řešící chce doplnit na místo otazníku číslo 6, ovšem toto řešení není správné.

Zdroj: Tips-and-Tricks.co Máte i vy za to, že na místo otazníku patří šestka? Svou odpověď se pokuste ještě jednou přehodnotit, protože tato hádanka je jeden velký chyták, ke kterému rozhodně nepotřebujete nadprůměrné matematické schopnosti. 

Naopak k vyřešení této hádanky vám dostačuje obyčejný selský rozum. Na místo matematiky se tedy soustřeďte na logické uvažování.

Zdroj: Shutterstock Ještě jste nepřišli na to, jaký je výsledek? Chcete-li znát správnou odpověď, nemusíte být dobří v počtech. Měli byste však být dobrými řidiči. Na místo otazníku totiž patří písmeno R. Z jakého důvodu? Hádanka představuje řadicí páku. A písmeno R je symbolem pro zpátečku.

Zdroj: Tips-and-Tricks.co

Autor:
Publikováno: 31. 5. 2021 11:25 Nahlásit obsah