Kategorie Řešení

Článek
Tuto hádanku vyřeší správně jenom 1 % lidí: Víte, ve které sklenici je nejvíc vody?
Tuto hádanku vyřeší správně jenom 1 % lidí: Víte, ve které sklenici je nejvíc vody? Lámete si rádi mozkové závity? Potom jsme si pro vás připravili opravdu zapeklitou hádanku, která je naprosto jiná, než jste běžně zvyklí. Její řešení je na první pohled velmi jednoduché, ale ukrývá v sobě spoustu záludností. Máte-li za to, že tuhle hádanku vyřešíte levou zadní, směle do toho!
Článek
Málokdo dokáže vyřešit tuto hádanku se sirkami. Dokážete to vy?
Málokdo dokáže vyřešit tuto hádanku se sirkami. Dokážete to vy? Ani pro tentokrát nesmí chybět nějaká ta hádanka, která vás donutí přemýšlet a procvičit si mozkové závity, aby nezahálely.
Článek
Pět slavných kouzelnických triků odhaleno. V čem tkví jejich tajemství?
Pět slavných kouzelnických triků odhaleno. V čem tkví jejich tajemství? Magie, triky a kouzla – to jsou věci, které přitahují děti i dospělé jako magnet. Ačkoliv některé vypadají zcela reálně, jedná se pouze o iluzi, která dokáže naši mysl pěkně zamotat.
Článek
Trápí vás pigmentové skvrny? Tak potom jste tu správně, známe řešení
Trápí vás pigmentové skvrny? Tak potom jste tu správně, známe řešení Blíží se léto a vám se začnou objevovat pihy, pigmentové skvrnky, nebo dokonce větší a tmavší skvrny na těch nejvíce viditelných místech?