Najdete na fotce schovanou kočku? Tato optická hádanka vám dá pěkně zabrat

Najdete na fotce schovanou kočku? Tato optická hádanka vám dá pěkně zabrat Zdroj: Twitter @katehinds

Podívejte se na fotku obývací stěny a procvičte si své mozkové závity. Co je vaším úkolem? Najít na fotce schovanou kočku. Pokud patříte k chovatelům těchto čtyřnohých stvoření a víte, co mají kočky rády, bude to pro vás jistě hračka. Jestliže jsou pro vás kočky španělskou vesnicí, řešení této optické hádanky vám naopak zabere dlouhé minuty.

Milujete hádanky a optické iluze? V tom případě pro vás máme další chuťovku. Prohlédněte si obrázek obývací stěny zaplněné knihami a nejrůznějšími předměty, který na Twitteru sdílela novinářka Kate Hindsová z amerického New Yorku.

Zdroj: Twitter @katehinds Tato žena chtěla veřejnosti ukázat kamuflážní schopnosti svého chlupatého mazlíčka. A že se jí to povedlo! Když se na přeplněnou obývací stěnu podíváte, vaším úkolem je najít právě její schovanou kočku.

V rámci této optické hádanky si krásně procvičíte své mozkové závity. Vyzkoušíte si také, jak jste bystří a rychlí při hledání. Abyste našli schovanou kočku, je třeba hledat opravdu důkladně a obývací stěnu pročesávat kousek po kousku.

Řešení této optické hádanky mají mnohem jednodušší chovatelé koček, protože zpravidla ví, kde hledat. Jak dokládají tisícovky komentářů na Twitteru, většina lidí však mělo s hledáním kočky v obývací stěně velký problém. Často si mysleli, že ji už konečně našli, ale pak zjistili, že šlo pouze o nějaký dekorační předmět.

Zdroj: Twitter @katehinds Že kočku na fotce stále nevidíte, a tak se necháte podat? Kočka se nachází v polici za televizí a zpod televize vystrkuje své tlapky. "Mám šest koček, takže to pro mě nebylo tak těžké. Rády se schovávají za televizí, protože je tam tak teplo," vysvětlila na Twitteru jedna kočičí chovatelka, která dokázala tento kvíz vyřešit během několika sekund.

Zdroj: Twitter

Autor:
Publikováno: 26. 5. 2021 10:00 Nahlásit obsah