Kategorie Kvíz

Článek
Na první pohled je to jednoduchá hádanka. Je však těžší, než se zdá
Na první pohled je to jednoduchá hádanka. Je však těžší, než se zdá V dnešní uspěchané době, kdy máme starostí až nad hlavu, určitě najdete chvilku času přijít na jiné myšlenky a zaměstnat mozek touto matematickou hádankou. Pokud to zvládnete, můžete být na sebe pyšní!
Článek
Tuto hádanku vyřeší správně jenom 1 % lidí: Víte, ve které sklenici je nejvíc vody?
Tuto hádanku vyřeší správně jenom 1 % lidí: Víte, ve které sklenici je nejvíc vody? Lámete si rádi mozkové závity? Potom jsme si pro vás připravili opravdu zapeklitou hádanku, která je naprosto jiná, než jste běžně zvyklí. Její řešení je na první pohled velmi jednoduché, ale ukrývá v sobě spoustu záludností. Máte-li za to, že tuhle hádanku vyřešíte levou zadní, směle do toho!
Článek
Test osobnosti: Dívá se na vás tento muž přímo, nebo je zobrazen z profilu?
Test osobnosti: Dívá se na vás tento muž přímo, nebo je zobrazen z profilu? Pozorně se podívejte na tuto fotografii. Podstatné pro vás je, jakým způsobem na první pohled vnímáte zobrazenou tvář muže. Dívá se na vás tento muž přímo, nebo je jeho tvář zobrazena z profilu? V tomto testu neexistuje správná odpověď, odpovězte podle svých pocitů. Dozvíte se o sobě spoustu zajímavých a užitečných věcí.
Článek
Možná jste génius, jen o tom ještě nevíte. Záleží na těchto sedmi věcech
Možná jste génius, jen o tom ještě nevíte. Záleží na těchto sedmi věcech Zní to možná šíleně, ale skutečně se ve vás může skrývat génius, třeba jste to zatím jen ještě nezjistili. Váš mozek vás nijak neupozorňuje, zda-li jste paličatí, pohotoví nebo sentimentální. Záleží pak na vašem vědomí, jestli si sami sebe uvědomujete.
Článek
Poznejte sami sebe. Vyberte, koho jako prvního stihne nehoda. Prozradí to o vás, jak přistupujete k životu.
Poznejte sami sebe. Vyberte, koho jako prvního stihne nehoda. Prozradí to o vás, jak přistupujete k životu. Máme tu další test. Tentokrát rozhodnete o tom, koho jako prvního stihne nehoda. Na výběr máte jednu ze čtyř možností. Tento psychologický test o vás vypoví mnohem víc, než byste sami čekali. No nejprve se pojďme mrknout na zadání.
(126) Načíst více