Optická hádanka, která rozděluje internet: Proč má holčička půl těla a kde se nachází?

Optická hádanka, která rozděluje internet: Proč má holčička půl těla a kde se nachází? Zdroj: Twitter

Sociálními sítěmi se v současnosti šíří snímek holčičky, o kterém lidé bouřlivě diskutují. Spousta z nich se totiž nedokáže shodnout na tom, kde se dívka nachází. Podívejte se na fotku a pořádně zapojte své mozkové závity. Dokážete tuto optickou hádanku správně vyluštit?

Pouštíte se rádi do řešení náročných hádanek? Potom pro vás máme jednu optickou iluzi, která rozhodně stojí za vyřešení. Podívejte se na obrázek a snažte se odpovědět na to, kde se dívka nachází.

Propadla se snad holčička do země, nebo proč jí je vidět pouze polovina těla? V každém případě se během řešení této optické hádanky pořádně zapotíte a možná se ani nedoberete správné odpovědi.

Zdroj: Twitter Fotografie holčičky, které je vidět pouze horní polovina těla, se v současné době jako lavina šíří sociálními sítěmi. Zvlášť na Twitteru se lidé přou o tom, kde že holčička vlastně je.

Snímek s dívenkou mnohé zmátl a rozdělil lidi na sociálních sítích celkem na dva tábory. Jedni mají pocit, že se holčička propadá do země. Jiní, všímavější, tvrdí, že dívka jde podél kamenné zídky, která opticky splývá s kamennou cestou.

Zdroj: Twitter Co vidíte vy, když se pustíte do řešení této optické hádanky? Podívejte se pozorně a po chvíli vás vaše mysl jistě upozorní, že druhé řešení je správné a že holčička jde skutečně podél kamenné zdi.

Zdroj: Twitter

Autor:
Publikováno: 20. 5. 2021 11:00 Nahlásit obsah