Kategorie Fotografie

Článek
Musel vzít svého bratra s sebou do školy. To, jak to vysvětlil své učitelce, ohromilo internet
Musel vzít svého bratra s sebou do školy. To, jak to vysvětlil své učitelce, ohromilo internet Dnes vám přinášíme velmi dojemný příběh 7letého chlapce. Bohužel ne všichni lidé na světě mají ve svém životě štěstí, někteří se však se svým osudem dokážou popasovat a stanou se z nich ti opravdoví hrdinové.
Článek
Nejkrásnější proměny nastávajících maminek
Nejkrásnější proměny nastávajících maminek Těhotenství i mateřství jsou okamžiky, které si chce žena uchovat v paměti navěky. Pořizují si tak fotografie během těhotenství i po něm. Jejich spojením vznikají kouzelné fotografie, díky kterým si uvědomíte, jak velkým zázrakem narození dítěte je.
Článek
Až moc velká náhoda: Manželé zjistili, že se setkali 11 let před skutečným seznámením
Až moc velká náhoda: Manželé zjistili, že se setkali 11 let před skutečným seznámením Náhody se v životě dějí zcela běžně. To může potvrdit také čínský manželský pár pan Ye a paní Xue, kteří nedávno zjistili, že se náhodně setkali už jedenáct let před jejich prvním skutečným seznámením. Toto zjištění pro ně bylo opravdu šokující a nyní jej berou jako znamení osudu, zvlášť když pocházejí ze země, která má přes miliardu obyvatel.
Článek
Fotku se svým synkem poslal matce. Kvůli jednomu malému detailu obletěla internet
Fotku se svým synkem poslal matce. Kvůli jednomu malému detailu obletěla internet V dnešní moderní době si se svými blízkými nevyměňujeme pouze SMS zprávy, jak tomu bylo dřív. S nástupem sociálních sítí jsme začali posílat nejrůznější fotografie z našeho života.
Článek
Mladá holka si pořídila selfie. V pozadí ale nevědomky zachytila něco velmi děsivého
Mladá holka si pořídila selfie. V pozadí ale nevědomky zachytila něco velmi děsivého Pořizování selfie fotografií je pro dnešní dobu naprosto běžné a fotí se téměř všichni. Někdy však nevědomky můžeme na fotce zachytit i něco, co vůbec nebylo v plánu a dokonce může být vyfoceno i něco naprosto děsivého.
Článek
Chtěl vyfotit svojí ženu. Podařilo se mu však vyfotit něco kouzelného
Chtěl vyfotit svojí ženu. Podařilo se mu však vyfotit něco kouzelného Občas se stane, zejména tedy na fotografiích z dovolených, že je na nich zachyceno mnohem víc, než jak to bylo prvoplánově myšleno. Většinou si těchto záběrů všimneme až později, při důkladnějším prohlížení a některé snímky opravdu stojí za to!
Článek
Novinář v sirotčinci zachytil hrozivé fotografie. To, co se mu podařilo zjistit, šokovalo celý svět
Novinář v sirotčinci zachytil hrozivé fotografie. To, co se mu podařilo zjistit, šokovalo celý svět Ne všechny děti a především ty s nějakým mentálním či fyzickým postižením, mají to štěstí, že mohou vyrůstat se svými biologickými rodiči. Ty děti, kterých se rodina vzdala, většinou končí v sirotčincích, kde se bohužel mohou dít opravdu děsivé věci.
Článek
Poslala svému manželovi fotku, když byl na služební cestě. Ten ale po jejím zhlédnutí zažádal o rozvod...
Poslala svému manželovi fotku, když byl na služební cestě. Ten ale po jejím zhlédnutí zažádal o rozvod... V posledních dnech se na internetu objevila fotografie ženy, která na první pohled není ničím zajímavá ani výjimečná, ovšem v jejím muži vyvolala natolik pobuřující pocity, že požádal o rozvod. Ptáte se proč?
Článek
Co udělat s klíštětem hned po vytáhnutí? Podle této ženy byste jej měli okamžitě spálit!
Co udělat s klíštětem hned po vytáhnutí? Podle této ženy byste jej měli okamžitě spálit! O tom, jak moc jsou klíšťata nebezpečná, jistá každý z nás ví a ani v tomto roce počet infikovaných klíšťat neklesl, spíše naopak. Jen neškodná procházka ve vysoké trávě anebo výlet do lesa může být pro nás hrozbou.
(79) Načíst více