Dostal od své ženy erotickou fotografii, kvůli které zažádal o rozvod. Jen malý detail rozbil celé manželství

Dostal od své ženy erotickou fotografii, kvůli které zažádal o rozvod. Jen malý detail rozbil celé manželství Zdroj: Shutterstock.com

Není nic neobvyklého, když si partneři mezi sebou posílají erotické fotografie, které mají dokázat, jak moc na sebe navzájem myslí a možná i trochu poškádlit fantazii.

Tyto fotografie většinou pořizují páry, které svůj vztah udržují na dálku a snaží se jimi dokázat svou lásku k tomu druhému. Jenže ne každý dokáže být svému partnerovi či partnerce věrný dlouhé měsíce, ba dokonce někdy i roky a právě přes onu fotografii, která má symbolizovat, jak moc dané osobě druhá polovička chybí, svůj tajný poměr odhalí. Jak to? Tajemství se skrývá v detailech.

Zdroj: mirror.co.uk

To je bohužel i případ tohoto muže, kterému přišla fotografie jeho polonahé manželky z hotelového pokoje, jenže když se na fotku podíval trochu důkladněji, všiml si něčeho, co jeho nevěrnou ženu odhalilo.

Zdroj: mirror.co.uk Okamžitě se jí v esemesce zeptal, kdo to s ní na pokoji je, ona však zkoušela zatloukat, že je na pokoji sama a vyfotila ji samospoušť. Netušila však, že jejímu manželi vůbec nejde o to, kdo ji fotil, ale že na fotce jdou vidět pánské boty, kterých si záletnice vůbec nevšimla. Tomu se říká smůla…

Znáte i vy podobný příběh nebo se to přímo stalo nějakému vašemu známému? Podělte se s námi o něj v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 23. 2. 2021 15:08 Nahlásit obsah