Jací jsou vaši přátelé podle jejich znamení zvěrokruhu?

Jací jsou vaši přátelé podle jejich znamení zvěrokruhu? Zdroj: Shutterstock.com

Ať už se s někým přátelíte dlouhé roky či jen pár týdnů, nejspíš by vás ani nenapadlo, že na vašem vzájemném vztahu se může podílet i to, v jakém se váš kamarád či kamarádka narodili. Jenže právě znamení zvěrokruhu se odráží jak na partnerských vztazích, tak i na těch přátelských.

Jaká jsou tedy jednotlivá znamení, co se týče přátelství a jaké jsou pro ně charakteristické rysy?

Beran

Berani jsou známí svými občasnými výbuchy vzteku. Pokud je to pro vás jen malá překážka, kterou dokážete tolerovat, získáte přítele na celý život, který při vás bude stát - ať se děje, co se děje. Berani jsou věrnými přáteli i partnery. Jestliže vás bude cokoliv trápit, u Berana máte jistotu, že vás vždy rád vyslechne a poradí.

Býk

Býci jsou ti přátelé, kteří vás chtějí vidět šťastnými a udělají pro to téměř cokoliv. I přesto, že na nějaké neplánované divoké dobrodružství je příliš neužije, budete mít v Býkovi obrovskou oporu. Dokážou vám odpustit a za vším zlým udělat tlustou čáru, nejprve se jim však budete muset řádně omluvit a ukázat, že vás to upřímně mrzí.

Blíženci

Tito lidé mají spoustu přátel, známých i kamarádů, proto od nich jakékoliv sliby či domluvy neberte příliš vážně. Myslí si totiž, že i vy to v přátelské sféře máte podobně a předpokládají, že když nevyjde pomoc z jejich strany, pomůže vám někdo jiný. I tak jsou to ale dobří přátelé, kteří nezkazí žádnou srandu, ovšem budete to muset být asi vy, kdo se ozve jako první.

Zdroj: Shutterstock.com

Rak

Pro Raky je nejdůležitější v životě jejich rodina, ovšem v těsném závěsu jsou i přátelé. Milují všechny své blízké bez rozdílu a nedají na ně dopustit. Své přátele berou jako svou druhou rodinu a jsou schopni pro ně udělat vše, co jim na očích uvidí. Budou za vámi stát i v situacích, kdy nebudete mít pravdu. Mějte však na mysli i to, že svou oddanost jim budete muset vrátit stejnou mincí.

Lev

Lvi občas mohou na první pohled působit sobecky a sebestředně. Když je však poznáte o trochu více, zjistíte, že jsou to skvělí přátelé, kteří pro vás udělají i nemožné. Nikdy však Lva nezklamte nebo neurážejte jeho ego. Když na to přijde, dá vám to najevo a z hodného lvíčete se rázem stane divoká šelma.

Panna

Panny nemají příliš mnoho přátel. Není to ale způsobeno tím, že by to nebyly dobří lidé, ale tím, že jsou k lidem velice opatrní a své přátelé si důkladně vybírají. Děsí se totiž toho, že by je někdo mohl zklamat a ublížit jim. Když však najdou někoho, komu věří a mohou se mu svěřit s čímkoliv, věřte, že to bude přátelství na celý život.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 20. 2. 2018 08:37 Nahlásit obsah