Jací jsou vaši přátelé podle jejich znamení zvěrokruhu?

Jací jsou vaši přátelé podle jejich znamení zvěrokruhu? Zdroj: Shutterstock

Ať už se s někým přátelíte dlouhé roky či jen pár týdnů, nejspíš by vás ani nenapadlo, že na vašem vzájemném vztahu se může podílet i to, v jakém se váš kamarád či kamarádka narodili. Jenže právě znamení zvěrokruhu se odráží jak na partnerských vztazích, tak i na těch přátelských.

Jaká jsou tedy jednotlivá znamení, co se týče přátelství a jaké jsou pro ně charakteristické rysy?

Beran

Berani jsou známí svými občasnými výbuchy vzteku. Pokud je to pro vás jen malá překážka, kterou dokážete tolerovat, získáte přítele na celý život, který při vás bude stát - ať se děje, co se děje. Berani jsou věrnými přáteli i partnery. Jestliže vás bude cokoliv trápit, u Berana máte jistotu, že vás vždy rád vyslechne a poradí.

Býk

Býci jsou ti přátelé, kteří vás chtějí vidět šťastnými a udělají pro to téměř cokoliv. I přesto, že na nějaké neplánované divoké dobrodružství je příliš neužije, budete mít v Býkovi obrovskou oporu. Dokážou vám odpustit a za vším zlým udělat tlustou čáru, nejprve se jim však budete muset řádně omluvit a ukázat, že vás to upřímně mrzí.

Blíženci

Tito lidé mají spoustu přátel, známých i kamarádů, proto od nich jakékoliv sliby či domluvy neberte příliš vážně. Myslí si totiž, že i vy to v přátelské sféře máte podobně a předpokládají, že když nevyjde pomoc z jejich strany, pomůže vám někdo jiný. I tak jsou to ale dobří přátelé, kteří nezkazí žádnou srandu, ovšem budete to muset být asi vy, kdo se ozve jako první.

Zdroj: Shutterstock

Rak

Pro Raky je nejdůležitější v životě jejich rodina, ovšem v těsném závěsu jsou i přátelé. Milují všechny své blízké bez rozdílu a nedají na ně dopustit. Své přátele berou jako svou druhou rodinu a jsou schopni pro ně udělat vše, co jim na očích uvidí. Budou za vámi stát i v situacích, kdy nebudete mít pravdu. Mějte však na mysli i to, že svou oddanost jim budete muset vrátit stejnou mincí.

Lev

Lvi občas mohou na první pohled působit sobecky a sebestředně. Když je však poznáte o trochu více, zjistíte, že jsou to skvělí přátelé, kteří pro vás udělají i nemožné. Nikdy však Lva nezklamte nebo neurážejte jeho ego. Když na to přijde, dá vám to najevo a z hodného lvíčete se rázem stane divoká šelma.

Panna

Panny nemají příliš mnoho přátel. Není to ale způsobeno tím, že by to nebyly dobří lidé, ale tím, že jsou k lidem velice opatrní a své přátelé si důkladně vybírají. Děsí se totiž toho, že by je někdo mohl zklamat a ublížit jim. Když však najdou někoho, komu věří a mohou se mu svěřit s čímkoliv, věřte, že to bude přátelství na celý život.

Váhy

Váhy jsou velmi složité osoby, které samy v sobě vedou neustále nějaké boje. Z toho důvodu nebudou moci být nikdy věrnou a oddanou oporou někomu druhému. Vyslechnou vás, snad i poradí, ale nebudou s vámi nad vašimi problémy sedět dlouhé hodiny a hledat řešení.

Štír

Štíři patří mezi jedno ze znamení, které bývá zpravidla tím nejlepším přítelem. Nesnáší nespravedlnost a nedostatek respektu, proto od nich ani tohle chování neočekávejte, spíše naopak, vždy vás budou bránit a hájit vaše práva. Mezi své přátele si však vybírají silné osobnosti, které jsou pro ně zajímavé. Pokud tedy jste jedním z nich, jste pro ně výjimečná osoba.

Střelec

Tito jedinci milují svobodu a lehkovážnost. Ve vztazích i přátelství mohou někdy působit až flegmaticky, což ovšem neznamená, že jim na vás nezáleží. Když zrovna chcete jít na sklenku vína, může se stát, že na vás nebudou mít čas, ale věřte, že kdykoliv, kdy budete řešit důležitý životní problém, budou stát po vašem boku. Střelce nesmíte také nikdy zklamat. On vám naprosto důvěřuje a podlomení jeho důvěry se neodpouští.

Zdroj: Shutterstock

Kozoroh

Je to znamení, které neumí příliš dávat najevo své city. Někdy se vám dokonce může zdát, že je mu vaše přátelství naprosto ukradené, což není pravda. Sice si nepotrpí na sladké řečičky o tom, co pro něj přátelství znamená, raději vše dokáže svými skutky. Kdykoliv budete potřebovat, bude tu pro vás za každých okolností bez výjimky.

Vodnář

Vodnáři jsou otevřené znamení, které má přátel i známých desítky. Jsou ten typ člověka, u kterého nikdy nevíte, na čem jste. Pokud však o něm víte nějaké tajemství z jeho soukromého života, které vám sdělil on sám, můžete si být jisti, že vás za svého dobrého, možná i nejlepšího kamaráda považuje. Vodnáři tolerují názory i postoje jiných osobností, proto dokážou vyjít téměř s kýmkoliv.

Ryby

Narození ve znamení Ryb jsou nesobečtí jedinci, kteří si svých přátel váží. Dokážou vyslechnout a budou se dokonce snažit vás i rozesmát ve chvílích, kdy vám do smíchu příliš není. Každý váš úspěch patřičně oslaví a upřímně se z něj radují. Ryby mají jen pár přátel, zato těch pravých, které nikdy nezradí. Pokud vás váš přítel Ryba bude někdy potřebovat, buďte tu pro něj, protože Ryby jen málokdy žádají o pomoc bezdůvodně. 

Autor:
Publikováno: 17. 12. 2021 10:23 Nahlásit obsah