Kategorie Přátelé

Článek
Malou Emmu ze seriálu Přátelé ztvárnila dvojčata. Jak dívky vypadají dnes a daly se na dráhu herectví?
Malou Emmu ze seriálu Přátelé ztvárnila dvojčata. Jak dívky vypadají dnes a daly se na dráhu herectví? Seriál Přátelé je nestárnoucí klasikou, kterou si každý rád pustí znovu třeba o dlouhých zimních večerech. Děj tohoto seriálu je plný vtipu a komických situací, avšak nechybí ani pořádná milostná zápletka, která se týkala především Rosse a krásné Rachel.
Článek
Jací jsou vaši přátelé podle jejich znamení zvěrokruhu?
Jací jsou vaši přátelé podle jejich znamení zvěrokruhu? Ať už se s někým přátelíte dlouhé roky či jen pár týdnů, nejspíš by vás ani nenapadlo, že na vašem vzájemném vztahu se může podílet i to, v jakém se váš kamarád či kamarádka narodili. Jenže právě znamení zvěrokruhu se odráží jak na partnerských vztazích, tak i na těch přátelských.
Článek
Zajímavá fakta o seriálech
Zajímavá fakta o seriálech Přátelé, Teorie velkého třesku nebo třeba Hra o trůny. To vše jsou seriály, které mají miliony fanoušků po celém světě. Jako správné fanoušky nás nezajímá jen seriál sám, ale i to, co se děje tzv. za oponou. O těchto zákulisních drbech jste určitě neměli ani ponětí.
Článek
Čtenářka píše: Co je to úspěch?
Čtenářka píše: Co je to úspěch? Zajímalo mne co si někteří lidé vybaví, když se řekne ÚSPĚCH. Proto se v mojí hlavě zrodil nápad uspořádat vlastní anketu a z celého srdce děkuji všem, kteří byli ochotni se mnou na tohle téma diskutovat a napsat mi svůj…
Článek
Odstřihl se už od své bývalé? Chtějte to vědět!
Odstřihl se už od své bývalé? Chtějte to vědět! Občas vám připadá, že jste ve vztahu tři: vy, on a jeho bývalá přítelkyně. Vážně máte důvod k obavám, když pořád chodí za svou bývalou? Podle výzkumu společnosti SANEP žárlí na svého partnera 31 % Češek a…
(1) Načíst více