Kategorie Cestování

Článek
Dovolená bez úhony? V těchto situacích vás může EU vytáhnout z bryndy
Dovolená bez úhony? V těchto situacích vás může EU vytáhnout z bryndy Léto je v plném proudu a na mnoho z nás ještě čeká letní dovolená u moře, na kterou se celý rok tolik těšíme. Sice jedeme jen na týden, ale náš kufr praská ve švech, jako bychom měly odjet minimálně na měsíc.
Článek
Věčné dilema: Jaké oblečení si s sebou vzít na dovolenou k moři?
Věčné dilema: Jaké oblečení si s sebou vzít na dovolenou k moři? Sbalit si věci na dovolenou u moře a přitom na nic nezapomenout bývá docela záludný oříšek. A týká se to nejen potravin, kosmetiky a hygieny, ale i správné volby oblečení. Pokud právě bezradně stojíte před šatní skříní a přemýšlíte, co si vzít s sebou, abyste na místě nemusela zbytečně nic dokupovat, poradíme vám.
Článek
Typy lidí, které toto léto potkáte na pláži: Poznáte i sebe?
Typy lidí, které toto léto potkáte na pláži: Poznáte i sebe? Dovolenou u moře má každý z nás spojenou hlavně s odpočinkem na pláži, vystavováním se slunečním paprskům a koupáním v průzračné vodě. Jen výjimečně máte pláž sami pro sebe, spíše ji sdílíte i s dalšími lidmi. Jelikož se říká - sto lidí, sto chutí, každý z nich si pobyt na pláži užívá jinak. Najdete mezi následujícími typy "plážových" lidí i sebe?
Článek
Chytré plážové vychytávky: Ochrání vás před zloději a zpříjemní pobyt u moře
Chytré plážové vychytávky: Ochrání vás před zloději a zpříjemní pobyt u moře Chystáte se na dovolenou k moři? Relax na pláži máte určitě spojený se samými pozitivními věcmi. Ovšem i během opalovačky u moře se vám může přihodit něco nečekaného, co vám pokazí prakticky celou dovolenou. Přinášíme několik chytrých vychytávek na pláž, které není od věci využít hlavně v zájmu ochrany vašeho zdraví a cenností.
Článek
Kam vyrazit na dovolenou v červenci?
Kam vyrazit na dovolenou v červenci? Červenec je neoblíbenější měsíc k vycestování do zahraničí. Dětem začaly letní prázdniny, studenti vysokých škol mají po zkouškách a dospělým přijdou vhod svátky, kdy si nemusí brát dovolenou.
Článek
10 fotek, které vypadají jako z Photoshopu, ale jsou zcela skutečné
10 fotek, které vypadají jako z Photoshopu, ale jsou zcela skutečné Všichni jsme na internetu narazili na spoustu fotek, u kterých jsme se na chvíli pozastavili a následně vyhodnotili, že prostě nemohly vzniknout jinak než jistou dodatečnou úpravou v postprodukci. Jsou tu ale i fotky, které se zdají být tohoto charakteru, ale jsou zcela skutečné.
Článek
Pár pravidel, které vám zpříjemní cestu letadlem
Pár pravidel, které vám zpříjemní cestu letadlem Ať už létání milujete nebo nesnášíte, nemůžete popřít, že by letadla nebyla nezbytným a především pohodlným způsobem cestování. Na létání je úžasné to, že během poměrně krátké doby se můžete přesunout do vzdálených destinací.
Článek
Využijete během cestování: Vychytávky do auta, díky kterým ušetříte čas i nervy
Využijete během cestování: Vychytávky do auta, díky kterým ušetříte čas i nervy Průměrný řidič stráví v autě až 1100 hodin ročně, což je skoro 3 hodiny denně. Cestu autem si už málokdo z nás dokáže představit bez držáku na chytrý telefon, nabíječky do zapalování nebo cestovního termohrnku. Známe ale další, a to naprosto jednoduché vychytávky do auta, které vám zpříjemní cestování a navíc zjednoduší běžnou údržbu vašeho vozu.
(257) Načíst více