Kategorie Psychologie

Článek
Čtenářka píše: Milenka nebo podváděná partnerka/manželka?!
Čtenářka píše: Milenka nebo podváděná partnerka/manželka?! Vztah či svoboda, volnost a nezávaznost? Právě o tom každá z vás alespoň jednou v životě přemýšlí a neví si rady. Nejlepší je opravdu zapřemýšlet a přiznat si, co je právě pro Vás to nejlepší. Je to totiž rozhodnutí, které může ovlivnit celý Váš budoucí život.
Článek
Psychologové tvrdí, že jsou jen 3 důvody, proč lidem chybí sebevědomí. A každý z nich můžete překonat!
Psychologové tvrdí, že jsou jen 3 důvody, proč lidem chybí sebevědomí. A každý z nich můžete překonat! Psycholožka a autorka několika úspěšných knih Melanie Greenbergová věří, že existují tři hlavní důvody, proč máme velmi nízké sebevědomí. Také tvrdí, že každý z nás tento problém dokáže překonat, ale nejdříve musíme porozumět příčinám, které k nízkému sebevědomí vedou.
Článek
Udělejte si doma pořádek! Váš život to změní k lepšímu
Udělejte si doma pořádek! Váš život to změní k lepšímu S přicházejícím podzimem a zimou se všichni zdržujeme více doma a o to víc si přejeme trávit dlouhé večery v útulném a uklizeném domově. Nyní je tedy ten pravý čas zatočit s nepořádkem! Zjistíte, že důkladný úklid vám dokáže doslova změnit život k lepšímu.
Článek
14 lží, kterým věříme ve 20, ale ve 30 už ne
14 lží, kterým věříme ve 20, ale ve 30 už ne S prožitými léty se nám do našich názorů a pohledů na svět plíživě vkrádá životní moudrost. Ta nám pozvolna mění ideály a věci, kterým jsme jako puberťačky věřily, po pár letech dávno neplatí. Co jsme si nalhávaly ve 20, ale dnes už se tomu musíme jen smát?
Článek
4 slavné ženy, které netouží po dětech
4 slavné ženy, které netouží po dětech Většina žen v hloubi duše touží po dítěti a dokonalé rodině. Existují však i ženy, které neláká přebalování a výběr kočárku. Buď takový život nechtějí, nebo se zatím nerozhodly. Zde jsou 4 ženy, které k takovému životu mají vlastní názor.
Článek
8 způsobů, jak změnit svůj život k lepšímu
8 způsobů, jak změnit svůj život k lepšímu Ne vždy cítíme, že se nám v životě daří a že žijeme naplno. Do letní dovolené je daleko a na nás se hrnou pracovní úkoly a starost o rodinu a domácnost. S trochou snahy můžeme ale náš život, i přes všechny jeho nástrahy, přeci jenom vylepšit. Zkuste to taky!
Článek
Naučte se mít ráda sama sebe
Naučte se mít ráda sama sebe Není to jednoduché, ale už jen proto, že jste vlastně originál, jedinečná žena a žádná jiná na světě není jako vy, byste se to měla naučit.
Článek
Co na vás práskne vaše nejoblíbenější barva?
Co na vás práskne vaše nejoblíbenější barva? Život není jen černobílý, bez barev by to totiž na světě nebylo vůbec ono. Někdo miluje různorodé barevné kombinace, někdo naopak dává přednost elegantní černé. Barvami můžeme vyjádřit svou náladu, emoce a postoj. A naopak naše oblíbené barvy toho na nás prozradí více, než si vůbec troufáte pomyslet.
(94) Načíst více