Kategorie Psychologie

Článek
Chcete se cítit sexy? Řekneme vám, jak na to!
Chcete se cítit sexy? Řekneme vám, jak na to! Někdy se stane, že vstanete špatnou nohou a máte pocit, že zrovna zažíváte "den blbec". Ať už je to po noci plné alkoholu, nebo po dni nekonečného pracovního stresu. Když se vám zdá, že váš odraz v zrcadle už není to, co býval, určitě nevěšte hlavu. Poradíme vám, jak se budete cítit zase pořádně sexy!
Článek
Co o vaší osobnosti prozrazuje váš rukopis?
Co o vaší osobnosti prozrazuje váš rukopis? Říká se, že se podle rukopisu dá poznat více než 5 000 nejrůznějších osobnostních rysů. Ačkoliv nejsme grafologové, existuje jednoduchý test, díky kterému vám prozradíme něco málo o vás a vaší osobnosti.
Článek
Chovejte se jako pravá dáma: 12 pravidel moderní etikety
Chovejte se jako pravá dáma: 12 pravidel moderní etikety Asi víte, kdo první vchází do restaurace, kdo komu jako první nabízí tykání nebo kdo komu jako první podává ruku. Moderní doba si ale žádá nová zdvořilostní pravidla. Seznamte se s dvanácti pravidly moderní etikety, kterými se v dnešní době řídí pouze málo lidí. Ale kdyby se jimi řídili všichni, život by byl hned příjemnější.
Článek
7 důležitých vychytávek a pravidel, které vám a vašim blízkým mohou jednoho dne zachránit život!
7 důležitých vychytávek a pravidel, které vám a vašim blízkým mohou jednoho dne zachránit život! Ačkoliv statistiky říkají, že žijeme v nejklidnější době v dějinách lidstva, stále tento svět není bezpečným místem a nebezpečí na náš číhá téměř na každém rohu. A právě to je důvod, proč jsme si pro vás připravili těchto 7 životních vychytávek, které vám třeba někdy zachrání i život.
Článek
Je lepší být zaměstnaná, nebo podnikat?
Je lepší být zaměstnaná, nebo podnikat? Mnoho lidí, kteří se vymanili z „pout“ klasického zaměstnání a začali podnikat, později poznalo, že se cítí šťastnější a svobodnější. Jsou ale i tací, kteří s podnikáním skončili stejně rychle, jako začali, a nakonec se opět vrátili do zaměstnání. Pojďme si představit základní výhody a nevýhody podnikání v porovnání se zaměstnáním.
Článek
Co všechno o vás prozradí zaťatá pěst? Řekne o vaší povaze více, než byste čekali!
Co všechno o vás prozradí zaťatá pěst? Řekne o vaší povaze více, než byste čekali! Věřili byste tomu, že kromě čar, které se ukrývají ve vaší dlani, se dá o vaší osobnosti dost vyčíst i z toho, jak vypadá vaše zatnutá pěst? Existují 3 typy, jak můžete svou pěst zatnout, tak to zkuste a podívejte se sami, co to o vás prozradí!
Článek
Mateřství není jenom ideální: Žena na Facebooku ukázala své poporodní deprese, její fotky teď sdílí celý svět
Mateřství není jenom ideální: Žena na Facebooku ukázala své poporodní deprese, její fotky teď sdílí celý svět Američanka Kathy DiVincenzo se rozhodla na Facebooku poodhalit stinnou stránku mateřství. Zatímco většina matek se na sociálních sítích prezentuje naprosto ukázkově, Kathy na fotkách předvádí, jak doopravdy vypadá mateřství. Každá sedmá matka, a mezi nimi i Kathy, totiž kromě běžných starostí a péče o dítě bojuje i s nepříjemnou poporodní depresí.
Článek
Buďte hygge a zkuste prožít šťastný život po dánsku!
Buďte hygge a zkuste prožít šťastný život po dánsku! O Dánsku se často mluví v tom smyslu, že zde žijí nejšťastnější lidé na světě. Podle Dánů můžete nalézt klíč ke štěstí ve způsobu života zvaném hygge. Ten staví na tom, že bychom se měli dokázat radovat úplně z obyčejných věcí a obyčejných okamžiků v našem životě.
Článek
Co o vás vypovídá tvar vašeho nosu? Víc než byste čekali!
Co o vás vypovídá tvar vašeho nosu? Víc než byste čekali! Ne nadarmo se říká „podle nosa poznáš kosa“, protože ať už chceme nebo ne, je na tom více pravdy, než bychom si mysleli. Nejen z očí či rukou se toho dá o člověku spoustu vyčíst, ale také i z jeho tvaru nosu.
(126) Načíst více