Kategorie Psychologie

Článek
Chcete znát svou budoucnost? Zkuste tento obrázkový test
Chcete znát svou budoucnost? Zkuste tento obrázkový test Která z nás by nechtěla znát svou budoucnost. Co nás čeká a nemine, zda nás v práci povýší anebo zda konečně najdeme lásku svého života? Každou zajímá něco jiného a právě z tohoto důvodu pro vás dnes máme obrázkový test, který vám vaši budoucnost trochu poodkryje.
Článek
Dělení na modro-růžový svět: Chlapec chtěl na obličej namalovat motýla, matka mu to zakázala
Dělení na modro-růžový svět: Chlapec chtěl na obličej namalovat motýla, matka mu to zakázala Holky si hrají s panenkami a kluci zase s autíčky... To bývávalo, dnešní doba se už snaží bořit tyto stereotypy a striktní dělení na růžový a modrý svět. Zatímco holčička s bagrem tolik nepřekvapí, na kluka, který si hraje s bárbínou, se ostatní dívají spatra. Podobný zážitek pospala i Britka, která na rodinných oslavách zdobí dětem obličeje.
Článek
Magické zelené oči. Co vše prozradí o vašem charakteru?
Magické zelené oči. Co vše prozradí o vašem charakteru? Ne nadarmo se říká, že oči jsou oknem do duše. Na světě neexistují dva lidé, kteří by měli oči naprosto stejné, je to tedy něco, co má každý z nás zcela originální. V životě se můžeme setkat se třemi barvami oči, s hnědou, modrou a nejméně rozšířenou zelenou.
Článek
Ženy si nepořizují selfie fotografie kvůli mužům. Podle vědců je jejich smysl úplně jiný
Ženy si nepořizují selfie fotografie kvůli mužům. Podle vědců je jejich smysl úplně jiný Trend pořizování selfie se již pár let drží a pravděpodobně od něj ženy jen tak neupustí. Tento typ fotografií se především objevuje na sociální síti Instagram, kde na každém ženském profilu najdete minimálně jednu takovou fotku - nebo pravděpodobněji několik desítek.
Článek
V neděli se nic nedělá? Nevěřte tomu a splňte alespoň pár jednoduchých úkonů, které vás nastartují do dalšího týdne
V neděli se nic nedělá? Nevěřte tomu a splňte alespoň pár jednoduchých úkonů, které vás nastartují do dalšího týdne Že je neděle dnem zaslouženého odpočinku po náročném týdnu, to víme všichni. Po předchozích dnech jsme dokonale vyšťavení a potřebujeme nabrat co nejvíc energie. I tak zkusme najít síly pro splnění následujících úkolů, díky kterým bude start do nového týdne o dost jednodušší a příjemnější. Které to jsou?
Článek
Trik zlodějů, kvůli kterému můžete přijít o všechno. Dávejte si pozor
Trik zlodějů, kvůli kterému můžete přijít o všechno. Dávejte si pozor Představte si situaci, kdy sedíte ve svém autě a na předním skle zahlédnete stodolarovou bankovku. Co byste udělali? Pochopitelně, že první, co by vás napadlo, je vystoupit a pro peníze si dojít, ovšem to je právě to, co se od vás očekává.
Článek
Kolik toho o vás prozradí délka vašich vlasů? Neskutečně mnoho
Kolik toho o vás prozradí délka vašich vlasů? Neskutečně mnoho Každá žena má svou oblíbenou délku vlasů. Některá ji za celý život nezmění, jiná čas od času experimentuje. Ale stejně tak jako se s věkem mění povaha člověka, tak se také mění jeho osobnost a s tím i potřeba svůj účes měnit. Co o vás prozradí délka vašich vlasů? Mnoho, neskutečně mnoho.
Článek
Jste rádi sami? Možná se u vás objevují tyto osobnostní rysy
Jste rádi sami? Možná se u vás objevují tyto osobnostní rysy Trávíte svůj volný čas rádi sami? Rádi jednoduše z tohoto uspěchaného světa na pár chvil zmizíte a najednou jste to jen vy a vaše myšlenky? Jestliže vám nevadí samota, patříte mezi ty, kteří si její hodnotu plně uvědomují, a když potřebujete, jste schopni nalézt svůj vnitřní klid.
Článek
Jaké zvíře vidíte na obrázku jako první? Prozradí to vaše hlavní osobnostní rysy
Jaké zvíře vidíte na obrázku jako první? Prozradí to vaše hlavní osobnostní rysy Lidské chování je tvořeno řadou vlastností, které jsou pro každého z nás jedinečné a odhalují naši pravou osobnost. Existují však hlavní rysy, které charakterizují celkové chování a postoj člověka.
(184) Načíst více