Kategorie Psychologie

Článek
Optické klamy, které odhalí vaši povahu
Optické klamy, které odhalí vaši povahu Optické klamy neboli jinak také optické iluze jsou postaveny na matení lidského mozku. Některé jsou založeny na barvě či tvaru, avšak největší skupinu tvoří dvojsmyslné obrázky, které budou i náplní tohoto článku.
Článek
Poznejte sami sebe. Vyberte, koho jako prvního stihne nehoda. Prozradí to o vás, jak přistupujete k životu.
Poznejte sami sebe. Vyberte, koho jako prvního stihne nehoda. Prozradí to o vás, jak přistupujete k životu. Máme tu další test. Tentokrát rozhodnete o tom, koho jako prvního stihne nehoda. Na výběr máte jednu ze čtyř možností. Tento psychologický test o vás vypoví mnohem víc, než byste sami čekali. No nejprve se pojďme mrknout na zadání.
Článek
TEST: Vytáčí vás tyto zvuky? Možná trpíte nemocí
TEST: Vytáčí vás tyto zvuky? Možná trpíte nemocí Jedná se o nemoc zvanou misofonie. V podstatě jde o to, že lidem s touto poruchou vadí rušivé zvuky jako hltání, pískání, prskání, kýchání, mlaskání, funění, žvýkání, chroupání či třeba hlasité dýchání. Tyto zvuky jsou sice vesměs nepříjemné skoro pro každého, jenže u postižených je tento pocit "nepohodlí" dotažen do naprostého extrému.
Článek
Vyberte ženu, která je dle vašeho názoru úspěšná. Prozradí to vaše silné a slabé stránky
Vyberte ženu, která je dle vašeho názoru úspěšná. Prozradí to vaše silné a slabé stránky Opět i dnes tu máme jeden z psychologických testů. Pravidla tohoto testu jsou jednoduchá, stačí, když z níže vyobrazených žen vyberete jednu, která je podle vás úspěšná.
Článek
Výběr jednoho alchymistického symbolu prozradí, po čem ve svém životě toužíte nejvíce
Výběr jednoho alchymistického symbolu prozradí, po čem ve svém životě toužíte nejvíce Když má člověk na výběr z několika obrázků, ať už chce nebo ne, jeden jej vždy přitahuje o něco více, než ty jiné. Jinak tomu není ani v případě alchymistických symbolů a právě výběr jednoho, který vám je z nevysvětlitelných důvodu nejbližší, dokáže prozradit, co ve svém životě potřebujete nejvíce.
Článek
Řeč těla - jaké jsou návyky úspěšných lidí
Řeč těla - jaké jsou návyky úspěšných lidí Říká se, že naše tělo má svůj vlastní jazyk a někdy dokážeme tělem mluvit hlasitěji a zřetelněji než slovy. Nedávné studie ukázaly, že lidé, kteří vědí jak efektivně komunikovat pomocí neverbálních signálů, mají vyšší úroveň emoční inteligence.
Článek
Která z žen na obrázku je maminkou dítěte? Test, který o vaší osobnosti vypoví mnohé
Která z žen na obrázku je maminkou dítěte? Test, který o vaší osobnosti vypoví mnohé Na internetu kolují spousty nejrůznějších testů, které mají odhalit naši povahu a charakter. My vám dnes přinášíme jeden opravdu velmi povedený, který ačkoliv se může zdát na první pohled jednoduchý, vyřešit jej dokáže jen málokdo.
Článek
Co všechno o vaší povaze vypoví tvar vašich nohou? Možná se budete dost divit!
Co všechno o vaší povaze vypoví tvar vašich nohou? Možná se budete dost divit! Pro některé muže jsou ženské nohy tou nejsmyslnější částí dámského těla. Právě podle tvaru nohou dokážeme o jejich nositelce povědět víc, než by ji kdy napadlo. Tvar nohou totiž vypovídá o povaze i charakteru člověka.
(165) Načíst více