Jak zvládnout ranní vstávání během 90 sekund? Od teď to pro vás bude hračka!

Jak zvládnout ranní vstávání během 90 sekund? Od teď to pro vás bude hračka! Zdroj: Shutterstock

Ranní vstávání je ta část dne, kterou nikdo z nás nemá v lásce, jenže někteří ji dokážou s grácií zvládnout, naopak jiní ji z celé duše nenávidí a podle toho také vypadá zbytek jejich dne. Jak tedy rána zvládat co nejlépe?

Mnozí z nás si nedokážou své ráno představit bez šálku kávy, což je také jedna z možností. Jenže, co když zrovna kávu v oblibě nemáte? Vědci přišli s novým trikem, který je zcela bez kofeinu, avšak účinky jsou totožné. Tento trik trvá jen 90 sekund a vše, co k němu budete potřebovat, je sprcha!

Jakmile se tedy ráno probudíte, dejte si sprchu tak, jak jste zvyklí. Ovšem na konci sprchování změňte teplotu vaší vody na minutu a půl.

A ano, tušíte správně, na mysli máme studenou vodu. Otočte tedy vaším kohoutkem doprava a dopřejte si pořádnou ledovou spršku na 30 sekund, poté vodu nastavte na teplotu, která vám je příjemná zase jen na 30 sekund. Po uplynutí této doby opět váš kohoutek otočte doprava a pod studenou vodou vydržte dalších 30 sekund. Toť vše!

Zdroj: Shutterstock Náhlá změna teploty totiž zvýší tok krve v našem těle, což nám dodá potřebnou energii a navíc dokonale probudí naši mysl.

Tuto techniku dokonce každý den používá i čtyřnásobná maminka a velmi zaneprázdněná žena Victoria Beckham. Možná právě proto bývala popová hvězda, která se stala módní návrhářkou a svůj denní plán má nabitý k prasknutí, vypadá pořád tak skvěle a odpočatě.

Vyzkoušíte tento trik anebo máte svůj vlastní? Podělte se s námi o něj v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 13. 11. 2023 13:11 Nahlásit obsah