Kategorie Sprcha

Článek
Děvčátko namalovalo maminku ve sprše. Její kresba pobavila celý internet
Děvčátko namalovalo maminku ve sprše. Její kresba pobavila celý internet Dětská představivost a pohled na svět bývá velmi nekonvenční. Nejvíce vás jistě pobaví dětské výtvarné projevy. Kresby dětí jsou totiž originální a jedinečné. Někdy je ale lepší, když své malůvky vytváří doma, a ne ve škole. Souhlasíte?
Článek
Jak zvládnout ranní vstávání během 90 sekund? Od teď to pro vás bude hračka!
Jak zvládnout ranní vstávání během 90 sekund? Od teď to pro vás bude hračka! Ranní vstávání je ta část dne, kterou nikdo z nás nemá v lásce, jenže někteří ji dokážou s grácií zvládnout, naopak jiní ji z celé duše nenávidí a podle toho také vypadá zbytek jejich dne. Jak tedy rána zvládat co nejlépe?
Článek
Co o vašem milém prozradí způsob, jakým se sprchuje? Víc, než byste čekaly!
Co o vašem milém prozradí způsob, jakým se sprchuje? Víc, než byste čekaly! Běžné každodenní činnosti dokážou o člověku říct mnohem více, než by sám chtěl. Jednou takovou je právě i osobní hygiena, přesněji to, jak se člověk sprchuje. Dnes se ale více, milé dámy, než na vás, zaměříme na muže. Co tedy o něm prozradí způsob, jakým se sprchuje?
Článek
Tyto všechny věci děláme během sprchování špatně!
Tyto všechny věci děláme během sprchování špatně! Sprchování je věc, která patří do naší každodenní rutiny. Říkáte si tedy – co je na tom možno udělat špatně? Budete se divit – existuje spousta věcí a návyků, které při sprchování zanedbáváme nebo dokonce úplně opomíjíme.
Článek
Intimní fotografie ve sprše
Intimní fotografie ve sprše Sprcha je jedním z nejintimnějších míst, které v domě nebo bytě najdeme. Indická fotografka Manjari Sharma zvala do své koupelny po dobu několika měsíců různé lidi a fotografovala je při sprchování. Výsledky ji samotnou…
Článek
7 způsobů jak chránit barvené vlasy
7 způsobů jak chránit barvené vlasy Barvy na vlasy nejsou stále tak krásné, jako první týden po obarvení. Na obale sice slibují dlouhotrvající účinek, ale málokterá ho skutečně splňuje. My jsme pro vás připravili 7 jednoduchých způsobů, jak svoji barvu na vlasy zachovat a nevypadat jako vybledlá "helma".
Článek
Sex ve sprše - pro a proti
Sex ve sprše - pro a proti Sex ve sprše je lákavá představa pro většinu lidí. Horká voda, kapky stékající po roztoužených tělech, kolem pára… Na druhou stranu ale také možnost různých problémů či dokonce úrazů. Jaké jsou plusy a mínusy erotických hrátek na tomto místě?
Článek
30 tipů na sex v zimě
30 tipů na sex v zimě I kdyby venku řádily třeskuté mrazy, tyhle hřejivé triky ve vás vykřesají spalující žár, jaký nepanoval ani v létě!
Článek
Sex během menstruace?
Sex během menstruace? Mít sex během menstruace? Pro některé ženy zcela normální věc, kterou běžně dělají, pro jiné úplné tabu. Stejně tak pro muže. Dříve se většina lidí držela názoru, že během menstruace sex rozhodně není vhodný, ba…
(1) Načíst více