Děvčátko namalovalo maminku ve sprše. Její kresba pobavila celý internet

Děvčátko namalovalo maminku ve sprše. Její kresba pobavila celý internet Zdroj: Shutterstock.com

Dětská představivost a pohled na svět bývá velmi nekonvenční. Nejvíce vás jistě pobaví dětské výtvarné projevy. Kresby dětí jsou totiž originální a jedinečné. Někdy je ale lepší, když své malůvky vytváří doma, a ne ve škole. Souhlasíte?

Když facebooková stránka Family Days vyzvala rodiče, aby poslali ty nejlepší a nejvtipnější kresby svých dětí, prohledali šuplíky a poslali třeba i své staré výtvory. Shromáždilo se tak velké množství obrázků a ty nejlepší se poté zveřejnily.

Mezi těmi, které porota vybrala, byl i obrázek od malé holčičky, která namalovala svou nahou maminku ve sprše. Ta vůbec netušila, že ji její tehdy malá dcera namalovala a o pár let později obrázek poslala. 

Zdroj: facebook.com Když se viděla očima své dcery, nemohla uvěřit a začala velmi vážně přemýšlet o plastické operaci. “Moje dcera mě nakreslila ve sprše a já si myslím, že potřebuji estetický zákrok vagíny," těmito slovy žena okomentovala svůj portrét. 

Podívejte se na obrázek a sami uznáte, že malá malířka měla smysl pro humor a pro detail. Máte i vy od svých dětí podobnou kresbu? Podělte se s námi o ni v komentářích níže! 

Autor:
Publikováno: 13. 3. 2020 15:37 Nahlásit obsah