Částečné zatmění Měsíce nastane 28. října 2023. Jaké na nás bude mít účinky?

Částečné zatmění Měsíce nastane 28. října 2023. Jaké na nás bude mít účinky? Zdroj: Shutterstock

Sobota 28. října 2023 je výjimečným dnem. Nejen, že je státní svátek. Z území České republiky bude v pozdních večerních hodinách k vidění částečné zatmění Měsíce. Jakým způsobem tento vesmírný úkaz ovlivní naše chování, emoce a myšlenkové pochody?

Říjnové částečné zatmění Měsíce je emocionální horskou dráhou

Období částečného zatmění Měsíce v souhvězdí Býka 28. října 2023 s sebou přinese emocionální zlomy i potřebu konfrontovat naše skryté já. Kolem tohoto data nás navíc překvapí nečekané změny, které zanechají výrazný a nesmazatelný otisk v našich životech.

Zdroj: Shutterstock Jedinečná energie díky Halloweenu

Částečné zatmění měsíce 28. října 2023 je výjimečné i tím, že nastává blízko Halloweenu, tedy doby, kdy je hranice mezi naším a duchovním světem velmi tenká. Období kolem 28. října tak bude mít velmi jedinečnou energii.

Částečné zatmění Měsíce dává příležitost ke změně vzorců chování

I když částečné zatmění Měsíce 28. října přinese významné životní změny, vládne mu také planeta Venuše v souhvězdí Panny, která může vyvolat úzkosti v oblasti vztahů a sebeúcty. Možná nám přijde lákavé zůstat v pohodlných, ovšem nezdravých vzorcích chování. 

Měli bychom se ale uvědomit, že nám toto částečné zatmění Měsíce dává příležitost k tomu, abychom zareagovali jinak. Může nás totiž povzbudit k tomu, abychom se obklopili lidmi, kteří nám nabízejí náklonnost, péči a lásku. 

Zdroj: Shutterstock Co v nás může částečné zatmění Měsíce 28. října probudit?

Částečné zatmění Měsíce 28. října 2023 nás povzbuzuje k tomu, abychom projevili lásku a vděčnost všem, kteří nám stáli po boku a podporovali nás. Během částečného zatmění Měsíce nastal ten správný čas, abychom popřemýšleli nad tím, kdo jsme, co potřebujeme a kam by měla směřovat naše budoucnost.

Toto období odhalí naše skutečné životní hodnoty a bude léčit emocionální rány spojené s mocí. Po tomto procitnutí se nezapomeňme zastavit a dovolit, aby naše staré já postupně odešlo.

Zdroj: Techfocus.cz, Yogajournal.com, Wmagazine.com
Autor:
Publikováno: 25. 10. 2023 16:20 Nahlásit obsah