Kategorie Recepty

Článek
Ovocné knedlíky z kynutého, tvarohového a odpalovaného těsta. Naplňte je jahodami, borůvkami nebo meruňkami
Ovocné knedlíky z kynutého, tvarohového a odpalovaného těsta. Naplňte je jahodami, borůvkami nebo meruňkami Ovocné knedlíky jsou českou lahůdkou, kterou miluje snad každý. A když je naplníte sezonním ovocem, jako jsou jahody nebo meruňky, stane se z nich doslova delikatesa. Víte ale, jak si je připravit? Přinášíme vám recepty na ovocné knedlíky z kynutého, tvarohového a odpalovaného těsta. Určitě se po nich u vás doma jenom zapráší.
Článek
Z 84leté italské babičky se díky koronaviru stala hvězda internetu. Nonna Nerina radí, jak na domácí těstoviny
Z 84leté italské babičky se díky koronaviru stala hvězda internetu. Nonna Nerina radí, jak na domácí těstoviny Chcete se dát do výroby domácích těstovin, ale nevíte jak na to? Potom si na internetu pusťte video se zkušenou italskou babičkou Nonnou Nerinou, která vám krok za krokem vysvětlí, jak postupovat. Tuto 84letou Italku v její lásce k vaření a sdílení kuchařských zkušeností s ostatními nezastavil ani koronavirus.
Článek
Nejlepší marinády na maso: Přinášíme grilovací recepty, které si zamilujete
Nejlepší marinády na maso: Přinášíme grilovací recepty, které si zamilujete Máte rádi grilované maso? Zkuste si jej dopředu naložit do speciální marinády, která mu dodá exkluzivní chuť. Připravit si marinádu na maso rozhodně není nic těžkého. Máme pro vás hned několik variant chutných marinád, které kromě masa můžete použít i na zeleninu.
Článek
IKEA prozradila recept na švédské masové kuličky Köttbullar: Uvařte si tuto dobrotu i vy
IKEA prozradila recept na švédské masové kuličky Köttbullar: Uvařte si tuto dobrotu i vy Milujete švédské masové kuličky z IKEA? I když jsou tyto obchodí řetězce nabízející nábytek a bytové doplňky momentálně zavřené, na jejich masové kuličky si rozhodně nemusíte nechat zajít chuť. IKEA konečně odtajnila recept na švédské kuličky Köttbullar se smetanovou omáčkou, který dřív střežila jako oko v hlavě.
(554) Načíst více