Kategorie Recepty

Článek
Recept na vánoční punč: Krásně voní, skvěle chutná a jeho příprava zabere pár minut
Recept na vánoční punč: Krásně voní, skvěle chutná a jeho příprava zabere pár minut Máte chuť na vánoční punč? Tento horký alkoholický nápoj, který nedílně patří k Vánocům, si velmi snadno připravíte i doma. Receptů na vánoční punč je celá řada, rozhodně vám ale zachutná tradiční punč s příchutí pomeranče. Co vše potřebujete k jeho přípravě?
Článek
Domácí salko chutná jako z obchodu: Na jeho recept potřebujete pouze tři přísady
Domácí salko chutná jako z obchodu: Na jeho recept potřebujete pouze tři přísady Slazeného kondenzovaného mléka neboli salka není nikdy dost. A to zvlášť v době adventu, kdy jej potřebujeme jako jednu z přísad do cukroví nebo k přípravě vaječného koňaku. Co když jste si jej ale zapomněli koupit a nutně jej potřebujete? Nevadí. Vyrobit salko můžete velmi jednoduše i v domácích podmínkách.
Článek
Recept na vánoční likér z ledových kaštanů: Pochutnáte si na něm nejen na Štědrý den
Recept na vánoční likér z ledových kaštanů: Pochutnáte si na něm nejen na Štědrý den K vánočním svátkům nepatří pouze vaječný koňak. Co vyzkoušet i další sladké pití, na kterém si během adventu zaručeně pochutnáte? Bezkonkurenční je vánoční likér z ledových kaštanů, na který vám bude dostačovat pět základních ingrediencí. Pro děti můžete tuto dobrotu připravit také v nealkoholické verzi.
Článek
10 nejlepších receptů na vánoční cukroví: Je libo košíčky Izidor, domácí Raffaelo, sádlové koláčky nebo medové kuličky?
10 nejlepších receptů na vánoční cukroví: Je libo košíčky Izidor, domácí Raffaelo, sádlové koláčky nebo medové kuličky? Už víte, kolik druhů vánočního cukroví letos napečete? Jelikož vánočního cukroví není nikdy dost, máme pro vás deset osvědčených receptů na rychlé, snadné, nepečené i náročnější druhy. Do přípravy, kterého vánočního cukroví se tedy můžete pustit?
Článek
Recept na vinné cukroví ze čtyř surovin si zamilujete. Hlavní přísadou této rychlovky mezi vánočním cukrovím je bílé víno
Recept na vinné cukroví ze čtyř surovin si zamilujete. Hlavní přísadou této rychlovky mezi vánočním cukrovím je bílé víno Odrazuje vás, že je příprava vánočního cukroví příliš pracná a zdlouhavá? Pokud chcete mít přesto na sváteční tabuli něco sladkého na zub, to pravé pro vás je vinné cukroví. Jeho příprava je opravdová rychlovka, díky čemuž jej zvládnete udělat klidně i na poslední chvíli.
Článek
Pečené kaštany v troubě se vyrovnají pochoutce z vánočních trhů. Podle tohoto receptu si je doma připravíte během chvíle
Pečené kaštany v troubě se vyrovnají pochoutce z vánočních trhů. Podle tohoto receptu si je doma připravíte během chvíle Kdo by nemiloval pečené kaštany? Tuto božskou pochoutku si na vánočních trzích kupuje snad každý, tak proč si ji protentokrát nepřipravit doma? Jedlé kaštany pečené v troubě totiž chutnají jako z trhu. Jejich příprava přitom není vůbec složitá. Zvládnete ji hravě sami během několika desítek minut. Přinášíme vám osvědčený návod, jak na to.
Článek
Recept na medovníkové kuličky: Příprava tohoto vynikajícího vánočního cukroví je jednoduchá, z talíře ale zmizí mezi prvními
Recept na medovníkové kuličky: Příprava tohoto vynikajícího vánočního cukroví je jednoduchá, z talíře ale zmizí mezi prvními Chystáte se opět po roce, že se v nejbližších dnech pustíte do pečení vánočního cukroví? Vedle lineckého, perníčků a vanilkových rohlíčků určitě vyzkoušejte také výborné medovníkové kuličky. Toto vánoční cukroví chutná podobně jako oblíbený medovník nebo Marlenka a zaručeně se po něm během svátků zapráší.
Článek
Recept na nevařený vaječný koňak: Díky snadné přípravě a skvělé chuti si ho zamilujete nejen o Vánocích
Recept na nevařený vaječný koňak: Díky snadné přípravě a skvělé chuti si ho zamilujete nejen o Vánocích Kdo by neměl rád vaječný koňak? Tento výborný domácí likér patří nejen k Vánocům. Pochutnávat si na něm můžete i nyní, kdy se dny zkracují, noci prodlužují a venku přituhuje. Jestli dlouhé večery trávíte nejraději zachumláni doma pod dekou, poctivý vaječňák dokáže přispět k té pravé domácí pohodě.
(349) Načíst více