Kategorie Recepty

Článek
Hermelínový salát se šunkou, vejci a majonézou chutná nejlépe s čerstvým pečivem. Vyzkoušejte osvědčený recept
Hermelínový salát se šunkou, vejci a majonézou chutná nejlépe s čerstvým pečivem. Vyzkoušejte osvědčený recept Dali byste si hermelínový salát s křupavými rohlíky nebo bagetkami? Máme pro vás osvědčený recept, který bude rozhodně lahodit vašim chuťovým buňkám. Udělejte si domácí hermelínový salát s vejci a majonézou, ve kterém nechybí ani šunka. Tento lahůdkový salát, jehož příprava je nesmírně jednoduchá, si rozhodně zamilujete!
Článek
Výroba majonézy tyčovým mixérem ze tří surovin: Hustou majonézu bez vajec uděláte za pár korun
Výroba majonézy tyčovým mixérem ze tří surovin: Hustou majonézu bez vajec uděláte za pár korun Chtěli byste si připravit hustou majonézu bez vajec? Pokud jako hlavní ingredience zvolíte mléko, olej a sůl, je to velmi snadná a levná záležitost. Jak na to? Zvolte výrobu majonézy tyčovým mixérem a výsledek vás mile překvapí svou konzistencí i chutí.
Článek
Domácí camping salát: Exkluzivní retro pochoutka, která nikdy neomrzí
Domácí camping salát: Exkluzivní retro pochoutka, která nikdy neomrzí Dali byste si něco dobrého na zub? Pokud chcete ke svačině zakousnout něco dobrého s pečivem, připravte si domácí camping salát. Tuto exkluzivní retro pochoutku ocení celá vaše rodina. Máme pro vás osvědčený recept na camping salát, po kterém se u vás doma doslova zapráší.
Článek
Recept na masopustní bobíky: Toto jednoduché šlehačkové cukroví je skvělou náhradou za koblížky
Recept na masopustní bobíky: Toto jednoduché šlehačkové cukroví je skvělou náhradou za koblížky K tradičnímu masopustnímu pečivu nepatří pouze boží milosti, koblihy nebo koblížky. Sladkou pochoutkou jsou také báječné masopustní bobíky, které velmi snadno připravíte z pouhých tří surovin. Vyzkoušejte následující recept na masopustní bobíky a výsledek si budete rozhodně pochvalovat.
Článek
Smažené minikoblížky zvané myší ocásky neboli myši vás vrátí do dětství. Připravte si je během masopustu
Smažené minikoblížky zvané myší ocásky neboli myši vás vrátí do dětství. Připravte si je během masopustu K období masopustu nepatří pouze masopustní koblihy. Dělala vaše maminka nebo babička, když jste byli malí, také sladké smažené koblížky zvané myší ocásky neboli myši, které se posléze obalovaly v moučkovém cukru? Pojďte si s námi tento tradiční recept připomenout.
Článek
Nejlepší tukožroutská polévka nastartuje hubnutí i detoxikaci organismu. Recept na ni je jednoduchý
Nejlepší tukožroutská polévka nastartuje hubnutí i detoxikaci organismu. Recept na ni je jednoduchý Naplánovali jste si, že zhubnete? V tom případě do svého jídelníčku zařaďte tukožroutskou polévku, která vám pomůže shodit kila navíc a která zároveň podpoří detoxikaci vašeho těla. Přinášíme osvědčený recept na tukožroutskou polévku. Překvapí vás nejen svým složením, ale také báječnou chutí.
(292) Načíst více