Kategorie Parfémy

Článek
Známe parfémové hity letošních Vánoc! Sepište Ježíškovi svůj wishlist
Známe parfémové hity letošních Vánoc! Sepište Ježíškovi svůj wishlist Že varná konvice či pletený svetr s infantilním vzorem není zrovna to, co byste si přála letos nalézt pod stromečkem? Jděte na to mazaně od lesa! Najděte si v naplněném denním harmonogramu 15 minut, vraťte se zpět do svých dětských let a sepište si wishlist svých přání.
Článek
Nestíháte nakoupit všechny vánoční dárky? Máme pro vás bleskové řešení!
Nestíháte nakoupit všechny vánoční dárky? Máme pro vás bleskové řešení! Delší pracovní doba, řešení uzávěrky, pečení, předvánoční úklid, besídky a další činnosti, které musíte v předvánočním shonu stihnout a zapasovat do běžného denního programu. A do toho všeho ještě nákup vánočních dárků pro celou rodinu? Vyhněte se hektickému pobíhání po nákupních centrech den před Štědrým dnem a nakupte dárky chytře a bez stresu!
Článek
Nakupte vánoční dárky chytře a užijte si pohodové svátky!
Nakupte vánoční dárky chytře a užijte si pohodové svátky! Rok co rok je to to samé. Nákup vánočních dárků necháváme na poslední chvíli a poté zběsile pobíháme po obchodních centrech a kupujeme kdejakou zbytečnost. Vyhněte se letos dlouhým frontám a reklamním lákadlům. Nakupte chytře všechny své vánoční dárky online. Schází vám inspirace? Zabodujte letos u svých blízkých - vsaďte na jistotu voňavých dárků
Článek
Top podzimní novinky mezi parfémy, které musíte mít
Top podzimní novinky mezi parfémy, které musíte mít Čekáte-li na vhodný okamžik pro změnu vůně, pak není příhodnější chvíle než teď. S příchodem chladnějšího počasí nám módní diktát velí sáhnout po hřejivějších a výraznějších parfémech. V džungli tisíců parfémů se však snadno ztratíte. Vytipovali jsme pro vás 3 absolutní novinky, které by na podzim 2016 rozhodně neměly uniknout žádné ženě.