Horoskop na 15. týden (12. 4. 2021 - 18. 4. 2021)

Týden utekl jako voda a je tu opět pondělí! Co ti tento jarní týden přinese? Budeš si užívat, nebo se spíš trápit povinnostmi? Přečti si svůj horoskop na tento týden!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou doslova záříš štěstím a dobrou náladu rozdáváš i všem okolo sebe. Tví přátelé i kolegové rádi vyhledávají tvou společnost, a často jim i během chvilky zvedneš náladu.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Po pracovní stránce se ti v následující dnech moc dařit nebude. Práce budeš mít nad hlavu a do toho se pokazí, co půjde. Nezoufej, snaž se vše řešit s klidnou hlavou. Panika nikomu nepomůže.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tvůj milý má poslední dobou těžké období. Není vždy lehké s ním vyjít, ale není to jeho chyba. Neber si to osobně a buď spíše trpělivá. Nakonec to zase přejde.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

V poslední době se cítíš stále unavená a podrážděná. Dej si na pár dní pauzu od všech povinností, minimálně od těch, které lze odložit. Věnuj se v tomto čase jen sama sobě a pořádně si odpočiň. Pak ti bude zase lépe.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Šéf tě v práci tlačí do dalších náročnějších kroku v tvé kariéře. Tebe to ale neskutečně děsí a snažíš se z toho vycouvat. Řekni nadřízenému otevřeně z čeho přesně máš strach. Společně pak naleznete řešení, jak z toho ven.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Ne vždy se podaří, že jste s partnerem naladěni na stejnou vlnu. V následujících dnech vás čeká kolotoč neporozumění, zbytečných hádek a smutku. Nesnažte se tolik tlačit na pilu v řešení vašich problémů. Raději si dopřejte čas.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V práci tě čeká náročný týden, ale svého úkolu se zhostíš opravdu statečně. Šéf bude tentokrát dost náročný a nápady, které nebudou podle jeho gusta, poletí rovnou do koše. Ty budeš mít ale štěstí, že se dokážeš vcítit do jeho role a pochopit jeho požadavky. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Partnerské záležitosti nebudou tento týden úplně růžové. S partnerem budete mít stále neshody o naprostých malichernostech, ale ani jeden z vás nebude chtít ustoupit. Takže to bude u vás doma tentokrát docela Itálie. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nejspíš sis toho na záda naložila více, než jsi vůbec schopna zvládnout. Není žádná hanba si to přiznat a požádat někoho o pomoc. Právě to přiznání si sama sobě bude pro tebe tou nejtěžší části, ale nakonec se s tím zvládneš poprat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Následující dny budou pro tvůj milostný život naprosto zlomové. Potkáš někoho, kdo ti zamotá hlavu tak, že nebudeš skoro vědět, jak se jmenuješ. Dej pozor, než se s touhle radostí někomu svěříš, budou se ti to snažit rozmluvit.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Následující týden bude pro tebe až neskutečně úspěšný. V práci budeš sbírat jednu pochvalu za druhou, a navíc si tu práci neskutečně užiješ. A doma tě pak bude čekat jen klid, pohoda a možná i trochu romantiky.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Všude kolem tebe se valí nedodělaná práce, která trpělivě čeká, až si najdeš čas a vrátíš se k ní. Zkus si to nějak systematicky naplánovat, každý den kousek a pak ti ty hromady práce budou ubývat mnohem snadněji.

Autor:
Publikováno: 13. 4. 2021 09:34 Nahlásit obsah