Horoskop na 19. týden (9. 5. 2022 - 15. 5. 2022)

A máme tu zase další týden? Co tě čeká následující dny? Budeš si užívat sluníčka a pohody? Nebo na tebe čekají naopak samé starosti a problémy? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Už delší dobu si užíváš single života a vůbec ti být ve vztahu nechybí. Bez potíží si vystačíš sama se sebou nebo máš kolem sebe spoustu přátel. Užívej si tohoto pohodového života a ničeho nelituj. Hrnout se do seznamování na sílu by přineslo jen trápení.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tvoje finanční situace není poslední dobou úplně růžová. Panika ničemu nepomůže, snaž se na svůj problém raději podívat s chladnou hlavou. Racionálně se rozhodni, které výdaje můžeš aktivně řešit, a těmi by ses pak měla zabývat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

U vás doma panuje poslední dobou docela dusno. Nerada v této atmosféře trávíš čas, a tak tě to často táhne ven do přírody. Vyvětrat si hlavu rozhodně není od věci, ale měla by ses snažit vaše problémy řešit. Když budeš před nimi utíkat, nic nezměníš.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou je toho na tebe hodně. Jsi zvyklá mít dost nabitý program, ale měla bys poznat, kdy už je potřeba uvolnit tempo. Nic se nestane, když si dáš pár dní oddechu a tvoje tělo i hlava ti víc než poděkují.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Práce tě zaměstnává neustále, nejsi schopna na ni přestat myslet ani doma. Přestaň být tak úzkostná co se financí a práce týče. V tomto stavu se ti naopak spousta projektů sype pod rukama a práce tam za tebou nejde vidět. Snaž se víc uklidnit, když budeš mít dobrou náladu, tak ti to hned půjde lépe.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Ne vždy na sebe s partnerem máte dostatek času. Zvlášť poslední dobou jsou týdny často dost hektické a potkáte se prakticky až večer v posteli. Udělejte si nějaký čas jen sami pro sebe. A věnujte ho opravdu jen tomu druhému.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Buď opatrná, a to především v pracovní rovině. Dávej si velký pozor na rozhodnutí, ke kterým nemáš tolik informací, kolik by sis přála. Nedělej ukvapené závěry a raději si zjisti podrobnosti. Pak budeš mít aspoň čisté svědomí.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Ráda si děláš věci podle svého a partnerovi připomínky ti často přijdou směšné. Zkus se ale nad nimi občas zamyslet a uvidíš, že do sebe přece jen něco mají. Pohled na problém z jiného úhlu ti může občas dost pomoci.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou máš neustálou potřebu něco tvořit a předělávat. Rodina se na to často dívá dost kriticky a někdy mají doslova strach, s čím přijdeš příště. Nenechej si zkazit radost, pokud to má smysl pro tebe, nemusíš se nikomu obhajovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Dramatické scény pro tebe nejsou nic cizího, ale občas už opravdu přeháníš. Jsou situace, kdy se svět opravdu netočí jen kolem tebe. Partner toho začíná už také mít plné zuby, tak se snaž své emoce ovládat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

V následujících dnech si dej pořádný pozor na to co a kde podepisuješ a s čím souhlasíš. Trocha nepozornosti v nevhodnou dobu ti může pěkně zavařit. Tak buď opatrná a vše si pečlivě zkontroluj.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou se necítíš v nejlepší kondici a ráda bys s tím něco dělala. Nepouštěj se ale hned do drastického cvičení či několika kilometrového běhu. Začni raději pozvolna, a zvlášť v tomto počasí buď hodně opatrná a dbej na pitný režim.

Autor:
Publikováno: 9. 5. 2022 14:07 Nahlásit obsah