Kategorie Nadváha

Článek
Jak vypadá Hagrid z Harryho Pottera dnes? Asi byste ho nepoznali
Jak vypadá Hagrid z Harryho Pottera dnes? Asi byste ho nepoznali Není snad nikdo, kdo by nevěděl, kdo je poloobr Hagrid z kouzelnického příběhu o Harrym Potterovi. Tato na první pohled strašidelná postava si získala řadu svých fanoušků a stala se snad nejoblíbenější vedlejší postavou vůbec. Učaroval svou dobrosrdečností a ochotou malému Harrymu a jeho kamarádům pomoci za každou cenu.
Článek
Co se děje s naším tělem při dlouhodobém pití kolových nápojů?
Co se děje s naším tělem při dlouhodobém pití kolových nápojů? I přesto, že se moderní doba spíše ubírá ke zdravému životnímu stylu, stále se najdou mezi námi ti, kteří nedají dopustit na sladké nápoje, a to přesněji na ty kolové. Ovšem jen málokdo ví, že kromě pořádné dávky cukru do našeho organismu, mohou tyto kolové nápoje způsobit při delším užívání řadu dalších nežádoucích účinků, které je potřeba zmínit.
Článek
Skoncujte s cukrem! Proč nám škodí a jak ho nahradit?
Skoncujte s cukrem! Proč nám škodí a jak ho nahradit? Dle statistik se u nás sní 40 kilogramů cukru na hlavu, což rozhodně není málo. Následkem nadměrné konzumace cukrů si navíc zaděláváme na pěknou řádku zdravotních problémů. Proč bychom měli bílý cukr z jídelníčku vyřadit a čím ho můžeme nahradit?
Článek
Celebrity, které nestihly zhubnout do plavek: Díky těmto fotkám vám zaručeně stoupne sebevědomí!
Celebrity, které nestihly zhubnout do plavek: Díky těmto fotkám vám zaručeně stoupne sebevědomí! Fotky těchto celebrit, které nestihly zhubnout do plavek, vám zaručeně zvednou sebevědomí. Nebo si myslíte, že by se měly tyto krásné a slavné ženy za něco stydět? My rozhodně ne!
Článek
18letá Američanka rozvířila debatu o image těla
18letá Američanka rozvířila debatu o image těla Po tom, co Lady Gaga vyhlásila Body Revolution, se na internetu objevila další revoluční fotografie kritizující současný trend ultraštíhlých těl, která se okamžitě stala obrovskou senzací. Jde o fotku americké plnoštíhlé…