Byla zvyklá, že ji celý život využívali. Když ji naložili do nákladního auta, dobře věděla, co ji čeká...

Sook-Jai je jméno 73leté slonice z Thajska, která strávila většinu svého života v zajetí. Sloužila jako atrakce na vydělávání peněz. To ale na celém případu nebylo to nejhorší. Sook-Jai nutil majitel k tomu, aby na svém hřbetu nosila turisty. Když byla příliš unavená a vysláblá, její majitel ji ukrutně bil a hnal k výkonu. To si však vyžádalo své.

Na jejím těle má několik hlubokých ran po mnoha letech špatného zacházení. Naštěstí se o Sook-Jai dozvěděli dobrovolníci z thajské organizace „Save Elephant“ zabývající se pomocí slonům. Slepou a hluchou Sook-Jai vyzvedli od podnikatele v zuboženém stavu. Její stav se však až zázračně zlepšil při převozu do rezervace, který patří pod záštitu ochránců organizace. Už v nákladním autě cítila, že se její život změní radikálně k lepšímu. Sook-Jai začala dokonce plakat štěstím! 

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 9. 9. 2022 10:30 Nahlásit obsah