Horoskop na 12. týden (20. 3. 2023 - 26. 3. 2023)

A je tu zase pondělí! Co ti přinesou další dny? Můžeš se těšit na nějaké vzrušení, nebo si budeš spíš užívat pohody? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Nenechej se rozhodit tím, že teď nemáš úplně pevný režim. Najdi si svou rutinu. Napiš si každý den seznam věcí, které chceš splnit a tím se pak řiď. Nebudeš pak mít pocit, že se jen válíš doma. A z odškrnutých políček na seznamu budeš mít aspoň radost.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nezapomínej v této složité situaci na své nejbližsí. Možná se se všemi nemůžeš vidět osobně, ale v dnešní době existuje spousta způsobů, jak komunikovat. Tak toho využij a zkrať jim dlouhé chvíle. Uvidíš, že i tobě bude pak čas rychleji utíkat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Pro tebe a tvého partnera bude následující týden dost náročný. I když trávíte většinu dne spolu, nevyžaduj jeho neustálou pozornost. Najděte si každý něco, co bude jen vaše. Ať si od toho druhého na chvilku odpočinete a nemáte ponorkovou nemoc.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

V práci to bude teď dost težké. Spousta kolegů nebude moci do práce vůbec dorazit a na tebe zbyte velká hromada práce, kterou se budeš muset snažit, co nejlépe zvládnout. Hlavně nepanikař, s chladnou hlavou půjde všechno líp.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Nesnaž se brát nastalou situaci na lehkou váhu. Můžeš tak ohrozit nejen sebe, ale hlavně ostatní. Navíc budeš čelit kritice ze stran ostatních, kterým se tvé chování nebude zrovna líbit.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední týdny nebyly zrovna zalité láskou a štěstím, ale vypadá to, že se blýska na lepší časy. Neměj na partnera tak vysoké nároky. Tvoje vysněné představy jsou občas opravdu přehnané a vyvolává to pak zbytečné hádky.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Už nějakou dobu nemáš zrovna nejlepší náladu. Snaž se, co nejvíce vyhnout věcem, co tě dokážou rozčílit. Raději najdi nějakou činnost, která tě dělá opravdu šťastnou a vždy ti zvedne náladu. A té se pak drž!

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Momentální situace není sice zrovna růžová, ale ty máš dar hledat ve všem to dobré. Neber aktuální opatření jako nějaké omezení, ber to zkrátka jako fakt. A snaž se to využít, co nejlépe ke svému prospěchu.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nerada navenek ukazuješ své pocity. Na ostatní lidi pak občas působíš, že žádné emoce nemáš. Neboj se někdy projevit, co opravdu cítíš. Pro ostatní lidi pak budeš hned sympatičtější. Nebudeš pak na ně působit jako robot.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Bohužel budeš nucena změnit své plány. Aktuální situace není zrovna přející, takže budeš muset od většiny svých nadcházejícíh plánů opustit. Neber to tak tragicky, možná to nakonec nebude tak zlé, jak se zdá. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Nemysli jen sebe. Někdy máš sice pocit, že ti ostatní jen hází klacky pod nohy, ale zkus se na to podívat z jejich pohledu. Uvidíš, že nic z toho, co dělají, není myšleno proti tobě. Všichni se jen zkrátka snaží dělat, co můžou.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Po pracovní stránce se ti tento týden moc dařit nebude. Šéf ti poslední dobou leze opravdu na nervy. Máš pocit, že jen zkouší kolik toho vydržíte. Nenechej po sobě šlapat a ozvi se, když se ti něco příčí. Jinak se opravdu nic nezmění.

Autor:
Publikováno: 20. 3. 2023 10:41 Nahlásit obsah