Horoskop na 21. týden (20.5. 2019 - 26.5. 2019)

Týden uběhl jako voda a je tu zase pondělí! Copak ti nový týden přinese? Budeš si užívat štěstí, lásky a pohody nebo tě budou trápit problémy? Koukni na svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Jste spolu s partnerem už nějakou dobu, ale posledních několik týdnů máš čím dál víc pocit, že váš vztah upadá do stereotypu. Nedovol, aby to progredovalo! Udělej partnerovi nějaké příjemné překvapení. Nebo si zajděte někam ven, třeba jako jste chodili na začátku vašeho vztahu. Zkrátka udělej něco, co se vymyká tomu, co běžně děláte.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci to teď není zrovna pohádka. Práce máš nad hlavu, kolektiv ani vedení není zrovna ochotný pomoci, takže jsi vždycky akorát ráda, když můžeš konečně vyrazit domů. Možná je čas poohlédnout se, jestli ve tvém okolí není nějaká zajímavá pracovní nabídka.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou nevíš, kde ti hlava stojí. Myšlenky ti létají sem a tam, a málokdy dokážeš udělat rozhodnutí, kterým jsi si jistá a desetkrát se ho nerozhodneš změnit. Netušíš, co s tím dělat a komplikuje ti to i tvůj každodenní život. Měla by sis v první řadě srovnat myšlenky a udělat si pořádek ve vlastní hlavě. Až pak se můžeš pustit do řešení něčeho většího.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Svých osobních aktivit máš sice požehnaně, ale poslední dobou ti na ně nějak nezbývá čas. Plně tě zaměstnává jednat rodina, ale také pracovní povinnosti a na tvé koníčky už čas nezbyde. Práce a rodina jsou hlavní priorita, to je jasné. Ale nezapomínej ani na čas, který by sis vynahradila jen pro sebe. Určitě se v tvém rozvrhu aspoň malá chvilka v týdnu najde.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Ve vztahu jsi ten, kdo neustále tlačí na pilu. Do všeho se vrháš bezhlavě, a i partnera občas nutíš k věcem, které mu nejsou vůbec příjemné. Nenárokuj si veškerou jeho pozornost jen pro sebe, nebombarduj ho neustálými otázkami a dej mu aspoň občas nějakou volnost, ať dělá věci, které ho dělají šťastným.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou se víc zamýšlíš nad svých životním stylem a svými zlozvyky, zvlášť nad těmi, které nějakých způsobem ovlivňují tvé zdraví. Snaž je aspoň trochu omezit, ideálně s nimi úplně přestat. Ze začátku to určitě nebude lehké, tak se do toho pusť s kamarádkou nebo s někým z rodiny, abyste se mohli vzájemně podporovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Čeká tě jedna opravdu důležitá pracovní záležitost. Bohužel to nebude zrovna hračka, navíc konkurence nebude jednat zrovna čestně, budou se tě snažit co nejvíc shodit a donutit tě ke zbrklým krokům. Nedovol jim, aby tě zahnali do kouta, dokaž jim, že nejsi žádná ustrašená křehotinka. Ukaž jim svou cenu a budou tě brát jako rovnocenného protivníka.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V práci se ti bude konečně po dlouhé době dařit. Práce ti půjde bez sebemenšího zádrhelu, a navíc budeš mít všechno pod naprostou kontrolou, takže si usnadníš práci, kterou bys někdy dělala i dlouhé hodiny. Přestože toho budeš mít v práci dost, dokážeš si to zorganizovat tak, abys měla dostatek času i na rodinu i na sebe.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Většinou se zrovna moc nevyplácí motat dohromady pracovní a osobní život. To ale neznamená, že bys měla každý náznak nějaké náklonnosti zašlapat do země. Spíš dávej pozor, aby tvé osobní důvody neovlivňovaly tvoje pracovní výkony. Pokud se něco takového neděje, nemusí tvůj osobní život tvého zaměstnavatele vůbec zajímat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední dobou ti nic nedělá radost, máš pocit, že se zabýváš jen samými povrchními věcmi, které nemají žádný smysl. Už dlouho ti v hlavě leží několik nápadů, které bys ráda zrealizovala, ale zatím jsi nenašla odvahu. Tak neváhej a pusť se do toho! Pomůže ti to cítit se lépe a skvěle si u toho vyčistíš hlavu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Máš pocit, že se váš vztah zasekl na mrtvém bodě, z kterého se nemůžete hnout. Cítíš, že je na čase provést nějaké zásadní kroky, a tím váš vztah posunout na další úroveň. Tyhle věci bys ale neměla řešit sama, promluv si o tom také s partnerem a řešte vaše problémy společně jako pár.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tvoje vztahová minulost teď najednou vyplouvá na povrch. Nenechej se tím rozhodit, zachovej jasnou mysl, první si všechno pořádně srovnej v hlavě a až potom jednej. Kroť své emoce a snaž se moc nevzpomínat na „staré dobré časy“. A hlavně nedovol, aby se probudily staré city.

Autor:
Publikováno: 20. 5. 2019 10:31 Nahlásit obsah