Horoskop na 23. týden (3.6. 2019 - 9.6. 2019)

Co za překvapení tě čeká tento týden? Dočkáš se konečně nějakého uznání v práci, můžeš se těšit na romantický víkend se svým milým? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Je potřeba, aby sis v hlavě udělala pořádek. Zjistila, co vlastně od života chceš a co je potřeba pro to udělat. Teď se jen tak neurčitě motáš v kruzích a výsledek nikde. Zjisti, čeho chceš v životě dosáhnout a jdi si za tím!

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Ne náhodou jsi to většinou ty, za kým tví známí jdou pro pomoc. Bohužel téhle tvé ochoty a dobrosrdečnosti často někdo zneužívá. Nedělej ze sebe blázna a mysli občas také sama na sebe. Pomoct ano, ale v mezích sebeúcty.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tvůj život je jeden velký shon. Na práci přestaneš myslet tak maximálně ve spánku. Měla by ses naučit umět někdy také vypnout. Zkus jednou za čas vyrazit na procházku, na nic nemyslet, jen si užívat ten moment.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou máš pocit, že ti peníze mizí z účtu i peněženky nebezpečně rychle. Navíc si moc nejsi jistá kam. Zkus si pohlídat své výdaje. I malá položka dokáže udělat pořádný objem peněz, když se denně opakuje.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tvoje rodina tě neustále terorizuje spoustou otázek o tvé budoucnosti. A tebe to už začíná pěkně štvát. Vyhýbání bohužel doposud nezabralo, je asi načase říct to na plnou pusu. Ono je to pak aspoň na chvíli přejde.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou ti tvoje tělo dává signály, že není něco v pořádku. Neměla bys to podceňovat, preventivní prohlídka u lékaře určitě nebude od věci. Minimálně budeš mít jasno. A drobná změna životního stylu by taky nebyla k zahození.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Vypadá to, že léto je už konečně tady. A s ním i ideální příležitost trávit víc času na čerstvém vzduchu. Zkus naplánovat nějakou grilovačku s přáteli, s kterými se už nestýkáš, tak často jak bys chtěla. Uvidíš, že to bude skvělá akce.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Bránila ses sice statečně, ale některé věci zkrátka i přes veškeré snahy stejně přijdou. Teď je načase, aby ses té nové situaci postavila čelem jako dospělá. Tvůj život se teď docela změní, tak se nenechej žádnými novými věcmi zaskočit.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tento pracovní týden bude poměrně náročný a bude víc než potřeba si všechno o víkendu vynahradit. Vyraz někam do přírody, přestaň přemýšlet nad věcmi, které nejsou momentálně aktuální a pořádně si vyčisti hlavu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

I když tvůj partner není zrovna obdivovatel romantických gest, kvůli tobě se dokáže občas přemoct. Zkus mu to někdy taky oplatit. Nemusí to nutně zahrnovat plátky růží, svíčky a šampaňské. I taková svačina do práce s milým vzkazem dokáže udělat radost.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Většinou trávíš páteční večery u televize nebo s počítačem. Je načase zase někam vyrazit. V tvém okolí se určitě koná nějaká akce, mrkni na to a někam vyraz. Budeš se bavit jako už dlouho ne a uvědomíš si, jak moc ti to chybělo.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou tě tvůj milý zanedbává. Nedělej kvůli tomu zbytečné drama, ale trochu ho nakopnout, aby si to uvědomil, je potřeba. Zanedlouho se všechno vrátí do normálu nebo se ti to dokonce bude snažit vynahradit.

Autor:
Publikováno: 4. 6. 2019 09:21 Nahlásit obsah