Horoskop na 23. týden (5. 6. 2023 - 11. 6. 2023)

A je tu další týden! Co ti přinesou dny nového týdne? Čekají tě jen samé radosti, nebo spíš pořádný problém? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Neustále máš pocit, že za rohem čeká katastrofa. Přestaň se neustále ohlížet přes rameno a raději si užij, co tě tenhle týden čeká. Neustálým stresem budeš jen rozhozená a nic si neužiješ. Zapomeň na obavy a užívej si.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska je dost složitá věc, která chce spoustu trpělivosti. Nesnaž se cokoliv zbytečně uspěchat a řešit nepřirozenou cestou. Nechej věci plynout tak, jak mají a nesnaž se něco na sílu řešit. Raději zachovej klid a počkej, jak se to vyvine.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou to pro tebe není moc jednoduché. Máš hromadu práce a nevíš kam dřív skočit. Hlavně zachovej klid a soustřeď se na ty důležité věci. Zbytek nějakou chvíli vydrží a počká, až si najdeš víc času.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Máš pocit, že se svého vysněného prince na bílém koni nikdy nedočkáš. Ale zůstaň ve střehu, zanedlouho se na obzoru může objevit někdo, kdo tvé srdce přímo zasáhne. Nepřestaň se rozhlížet kolem, ať ti něco neunikne.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou často brouzdáš po internetových obchodech a většinou ti spousta zboží nakonec skončí v košíků. Dej si pozor, i když se ti to jednotlivě nezdá jako moc peněz, v konečném důsledku to může být pěkná suma. Ať pak nepláčeš nad zůstkem na účtu.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Buď tento týden ve střehu. Spousta z tvých blízkých se bude nad tebou snažit vyzrát. Mají občas pocit, že s tebou zvládnout manipulovat, tak aby dostali to, co chtějí. Nenechej se jen tak obalamutit a nedej jim nic zadarmo.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V práci tě čeká velká výzva. Bez pomoci kolegů se ale neobejdeš. Požádej je o jejich radu a názor na danou problematiku. Nesnaž se za každou cenu prosadit svůj názor a vnímej nápady ostatních. Jen tak se vám podaří dosáhnout nejlepšího výsledku.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tento týden nebudeš mít moc dobrou náladu. A tvoje chování se přenese i na partnera. Snaž se nebýt tolik protivná a podrážděná. Místo kritizování zkuste najít nějaký kompromis, kdy budete oba spokojení.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nezapomínej na své blízké. Možná nemáš možnost se s nimi vídat tolik, kolik bys chtěla. Ale v dnešní době není žádný problém si zavolat mobilem nebo přes Skype. Tak to neodkládej a zjisti, jak se jim daří.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Následující týden budeš doslova hýřit energií. A to se projeví hlavně v práci. Budeš mít plno elánu vrhnout se do nové práce, a navíc i pomoct kolegům. Spousta z nich nebude mít zrovna nejlepší týden, takže za tvou pomocnou ruku budou moc vděční.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Občas máš potřebu vše kontrolovat a řídit. Ale musíš se smířit s tím, že existují věci, které sama změnit nedokážeš. Tak se do toho ani nevrhej a netrap se tím. Raději se soustřeď na ty věci, které nějakým způsobem ovlivnit můžeš.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V práci i v osobním životě se ti v poslední době moc daří, ale stojí tě to dost úsilí. Dej si na nějakou chvíli oddych a přestaň se tak snažit. Zapomeň na chvíli na všechny povinnosti a pořádně si odpočiň.

Autor:
Publikováno: 6. 6. 2023 10:49 Nahlásit obsah