Horoskop na 30. týden (20. 7. 2020 - 26. 7. 2020)

A máme tu další pondělí! Co tě v následujících dnech čeká? Budeš si užívat klidné dny, nebo to bude naopak samý shon a trápení? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Následující týden bude lásce opravdu přát. Ať už jsi ve vztahu nebo někoho zrovna hledáš, bude se ti dařit jako už dlouho ne. Základem úspěchu je netlačit příliš na pilu a nechat věci plynout přirozeně. A věci se stanou přesně tak, jak si budeš přát.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Buď opatrná! Patříš k dost aktivním lidem, ale tvoje velké nadšení může být občas až zdraví nebezpečné. Raději se moc nepředváděj a nepouštěj se do žádných nebezpečných aktivit, ať si nepřivodíš nějaký úraz.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V tvém milostném životě to bylo poslední dobou jen samé zklamání. Nezoufej a neházej ještě flintu do žita. Brzy se na obzoru objeví někdo, kdo s celým tvým světem dost zatočí. Neboj se toho a nechej se aspoň trochu unést tím pocitem zamilovanosti.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Měla by sis dát trochu pozor, za co utrácíš peníze. Sice nemáš pocit, že bys nějak rozhazovala, ale zamyslet se nad svými výdaji jistě neuškodí. Jsou jistě věci, které ve skutečnosti ani tolik nepotřebuješ a bez problému se bez nich obejdeš.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V následujících dnech se ti bude dařit hlavně po pracovní stránce. Budeš vysoko vynikat nad svými kolegy, že i šéf to nenechá bez povšimnutí. Jen tak dál! Pokud máš nějaké nápady, neboj se je zkusit prodat.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tento týden se ti moc dařit nebude. Raději se nepouštěj do žádných velkých rozhodnutí. Raději si užij trochu pohody a odpočiň si. Na velké změny bude čas později. Věnuj tento týden raději čas rodině a kamarádům.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V práci se ti poslední dobou opravdu daří, a to se projevuje i na výplatní pásce. Peníze navíc se ti opravdu hodí, ale mysli i na horší časy a nevyhoď všechno jen tak z okna. Dávej si ale pozor, šéf tě neustále sleduje, jestli v pracovním nazení nepolevíš.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Máš toho poslední dobou nad hlavu a dost se to projevuje na tvé psychice. Jsi často dost zbrklá a i své nejbližší často odbudeš, místo toho, aby ses zeptala, jestli je něco netrápí. Nedovol, aby ti práce přerostla přes hlavu a ty svou rodinu a kamarády jen zanedbávala.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nikdy jsi neměla moc problém dostat to, co chceš. Zvlášť v milostném životě umíš udělat nezapomenutelný dojem. Teď před tebou ale stojí těžší výzva - jeden z mála, na kterého to nebude fungovat, a ty budeš doslova šílet. Zapomeň na všechno, co jsi dřív znala. Na tohle budeš muset úplně jinak. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Vždy jsi byla milá a dobrosrdečná osoba. Bohužel spousta lidí toho dost využívá. Dávej si pozor hlavně na pomoc v podobě peněz, to by se ti mohlo ošklivě vymstít. Nepomáhej nikomu na úkor sebe nebo své rodiny. Musíš se naučit myslet taky na sebe a ne jen na ostatní.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tvoje stravovací návyky jsou strašlivé. Často se odbýváš a pak, když už se k jídlu dostaneš, tak se strašlivě přejíš. Měla by ses nad tím zamyslet a udělat něco pro své zdraví. Nejen jíst pravidelně, ale zajímat se také o to, co jíš a odkud to pochází.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V milostném životě se ti daří a pomalu ale jistě začíná jít do tuhého. Hlavně nepanikař a nedělej zbytečně unáhlené závěry. Nechej věci plynout přirozeně a ono to bude klapat jedna báseň. Místo paniky si raději užívej vašeho štěstí.

Autor:
Publikováno: 20. 7. 2020 10:52 Nahlásit obsah