Horoskop na 30. týden (29.7. 2019 - 4.8. 2019)

Další pondělí je tady! Co nového ti přinese tento týden? Budeš se těšit z každé minuty, nebo to bude hotové utrpení? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Už nějakou dobu tě trápí tvůj milostný život. S tvým milým to je často jako na houpačce. Jednu chvíli ti nosí kytice růží a najednou se chová jako byste se vůbec neznali. A ty toho máš dost! Nečekej, že se to spraví samo, musíš začít jednat. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Práce tě poslední dobou dost ničí. Domů se vracíš úplně unavená a neschopná jakékoliv aktivity. Zkus požádat někoho z kolegů aspoň o malou pomoc. Jinak se z toho zblázníš. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou máš pocit, že vám to ve vztahu neklape, tak jako dříve. Možná se jen na vše díváš příliš kriticky a všechno chceš hned. Snaž se být víc trpělivá. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tento týden bude pracovně dost náročný. Úkolů budeš mít nad hlavu a dá ti velkou práci všechno časově skloubit tak, abys to všechno zvládla. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Rodinné vztahy u vás nejsou na nejlepší úrovni a nějaké řešení problémů u vás nemá momentálně moc cenu. Zkus si to zařídit podle sebe, nakonec to bude to nejjednodušší řešení. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Co se vztahů týče, nenechej si do ničeho kecat. Vše, co potřebuješ, najdeš ve svém srdci. Rady ostatních by tě jen odváděli od toho, po čem toužíš. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Po dlouhé době se dostaneš k něčemu, co tě dřív strašně nebavilo. A po letech v tom najdeš velké zalíbení. Nezapomeň tuhle situaci využít. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

S partnerem se momentálně nacházíte na počátku úplně nové etapy, a tak trochu tápete. Základem je hlavně komunikace. Nezapomínejte mluvit o svých pocitech, obavách a snech. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tento týden nebude zrovna jeden z nejlepších. Nebude se ti moc dařit se správně vyjádřit, a to ti bude dělat problémy jak v práci, tak v osobním životě. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Čeká tě setkání s velmi inspirativním člověkem. I když tě moc ohromí a s většinou jeho názorů se budeš ztotožňovat, v něčem budeš zásadně proti. Neboj se vyjádřit svůj názor! 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Rozhodnutí tvého šéfa jsou ti občas dost proti srsti. Snaž se to překousnout a nejdi za každou cenu proti nim. To, co jde, si udělej podle svého a zbytek raději nechej tak, aby byl šéf spokojený. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Nesnaž se si za každou cenu prosadit svou pravdu. Ostatní toho většinou mají plné zuby a když se zrovna netrefíš, tak budeš ostatním o to víc k smíchu. 

Autor:
Publikováno: 30. 7. 2019 10:04 Nahlásit obsah